Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR?

Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR?

Nesen es piedalījos Ziemeļamerikas Bitcoin konferenci Maiami. Ledger, viens no vadošajiem aparatūras maki ražotāji pārdeva savas preces uz notikuma, un es nolēmu beidzot darīt savu Ledger Nano Sreview kas man ir atlikta pārāk ilgi.

Tāpēc es nopirku sev speciāli iegravēts Ledger Nano S radīts tikai par konferenci un šodien es esmu testē to pirmo reizi. Ja esat bijis kaislīgs lasītājs 99Bitcoins jūs droši vien zināt, es esmu ilgu laiku ventilators TREZOR, Ledger galvenais konkurents. Bet es esmu dzirdes tik daudz labas lietas par Ledger Nano, ka es nolēmu darīt TREZOR vs Ledgertype salīdzināšanu.

Pirms es sāku manu pārskatu kritiku par Bitcoin aparatūras maki. Aparatūras maki, iespējams, ir pats tiešākais veids drošību jums var būt jūsu Bitcoins vai jebkura cita kriptonauda. Tās ļauj jums nosūtīt un saņemt Bitcoins uz jebkura datora, pat vienu, kas ir apdraudēta ar ļaunprātīgu programmatūru, zinot, ka jūsu darījums joprojām iet cauri, kā paredzēts. Lai iegūtu plašāku informāciju par Bitcoin maki kopumā uzmanies jaunāko Bitcoin tāfeles otrdien epizode.

Veids aparatūras maki panāktu maksimālu drošību, kas ir, saglabājot savu privāto atslēgu un parakstot savu Bitcoin darījumus bezsaistē, lai kāds mēģina "kapāt" maku attāli nevarēs darīt. Lielākā daļa aparatūras maki lietot arī otru ekrānu / ierīci, lai pārbaudītu darbības jūsu maku, piemēram, parakstīšanās darījumu. Tādā veidā, ja hakeris iegūst kontroli pār jūsu datoru, viņš joprojām nevar darīt jebkādu kaitējumu, jo viņš prasa piekļuvi fiziskajai ierīce savienota ar datoru, kā arī.

Esmu pārskatījis bijušo Ledger modeli, Ledger Nano pagātnē. Toreiz es secināju, ka papildu aizsardzību, ka TREZOR maku sniedz jums ar savu otro ekrāna aizsardzībai ir pārāka par Ledger Nano. Tomēr Ledger Nano S tagad piedāvā otru ekrāna funkciju, kā arī. Tātad šis salīdzinājums būs interesanti.

Dizains un lietotāja saskarne

Dizaina ziņā produkti ir diezgan daudz to pašu. Abi ir maza un kompakta, tomēr Ledger Nano S tomēr ir neliela priekšrocība tādā nozīmē, ka tā metāla korpuss padara to izturīgāku manuprāt (un arī mazliet sexier). Abi portfeļi būs gan iederas diezgan viegli jūsu kabatā vai rokas, kā redzams zemāk.

Veids Ledger Nano Sworks ir diezgan līdzīgs jebkuram aparatūras maku. Kad pirmo reizi to iestatīt jūs izvēlēties PIN, lai pasargātu ierīci no nevēlamas piekļuves. Vēlāk, jūs saņemsiet 24 vārdu sēklas, kas tiks izmantoti, lai izveidotu savu privāto atslēgu (tas ir tas, kas ir pazīstams kā HD maku, vairāk par to šeit). Šo sēklu jāuzraksta drošā vietā un nav datorā, jo ikviens zina sēklas ir kontrole pār savu Bitcoins. Labs ieteikums būtu uzrakstīt šo sēklas leju, izmantojot Cryptosteel ierīci.

Virsgrāmatai Nano S ir divas pogas, kas ļauj kontrolēt to. Sākotnējā komplekts sastāv no ierīces ir diezgan vienkāršs un aizņem aptuveni 3 minūtes. Lielāko daļu laika tiek pavadīts rakstot uz leju jūsu sēklas.

Šī sēkla izveide ir viena no vietām, kur otrs ekrāns stājas play. Ja jūsu dators ir apdraudēta urķis varēs redzēt sēklas ja tā ir redzama ekrānā. Tas ir tieši tas, kāpēc sēklas vārdi tiek parādīti uz mazu ierīces ekrānā, kas ir drošs pret, lai jūs zināt, ka tikai jūs redzēt jūsu sēklas.

Kad ierīce ir izveidota, viss, kas ir pa kreisi, ir instalēt lietotni, kas ļauj jums saistīt ar ierīci (piemēram, sūtīt un saņemt Bitcoins).

Lietotne Es izmantoti, ir Chrome paplašinājums, kas dod jums šādas funkcijas:

 • General konta informācija
 • Nosūtot Bitcoins no jūsu aparatūras maku
 • Radīt savu Bitcoin adresi, lai saņemtu Bitcoins
 • Uzstādījumi lietotni (piemēram, valūtas maiņas kurss, valodas, uc)

Lietotne ir diezgan līdzīgs vienam TREZORuses lai gan tas ir plānākie dizains.

Interfeiss (kā norādīts iepriekš), ir diezgan intuitīvs un neprasa rokasgrāmatu, lai iegūtu pakārt par to. Tāpat jūs varat pārdēvēt kontus un nav zvanīt viņiem vispārīgi vārdi, piemēram, "konta # 1". TREZOR ļauj to kā labi, bet prasa, lai jūs pievienot Dropbox kontu.

Virsgrāmatai Nano Scan arī izmantot esošos Bitcoin maki nevis pašreizējo hroma paplašinājuma interfeisu. Šādi portfeļi ietver MyCellium, electrum, Bitgo, GreenBits, copay un MyEtherWallet.

Šeit ir pilns pārskats par to, kā ierīce darbojas, ko veic BTC sesiju YouTube:

Atbalsts altcoins

Virsgrāmatai Nano S ietver Bitcoin, Litecoin, Ethereumand Ethereum Classic pavadošos lietotnes un citus blockchain bāzes cryptocurrencies. Šeit ir pašreizējie altcoins atbalstīti:

 • Bitcoin
 • Ethereum / Ethereum Classic
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Zcash (z-adreses netiek atbalstīti)
 • Domuzīme
 • Stratis

Varat sūtīt un saņemt maksājumus, pārbaudīt savu kontu un pārvaldīt vairākas adreses, katrai valūtai tajā pašā ierīcē.

TREZORon Savukārt nesen announcedthat viņi sadarbojas ar MyEtherWallet atbalstīt Ethereum savā ierīcē, kā arī. Citi atbalsta caur TREZOR valūtas ir Dash, Zcash un Litecoin (via electrum LTC).

Uzņēmuma reputācija

Ledger tika dibināta 2015. Gadā Francijā. Kopš tā laika kompānija ir ieguvusi ievērojamu vilces Bitcoin un kriptonauda sfēru, un ir pieaudzis, lai būtu cienīgs konkurents SatoshiLabs (radītāji TREZOR). TREZOR, no otras puses, ir bijusi tirgū kopš 2014. Gada.

Gan Ledger un TREZOR izmantot atvērtā pirmkoda savu progr, un abi ir parādījusi lielisku klientu atbalstu un stabilitāti pēdējos gados. Kaut TREZOR ir vairāk nobriedis un jārespektē sabiedrība, tas ir grūti pateikt Ledger atpaliek.

Ledger cena tag

Virsgrāmatai Nano S pārdod par € 58 (apmēram $ 65), bet TREZOR pārdod par 99 $. Tas padara Nano S pievilcīgāku kaulēties, jo to funkcijas ir gandrīz identiski. Var apgalvot, ka TREZOR var darboties arī kā paroli managerbut es neesmu pārliecināts, cik noderīga šī iespēja ir šobrīd.

Tātad, kurš ir uzvarētājs?

Visās godīgums, es domāju, ka Ledger Nano Swins dēļ zemāku cenu. Bet abi uzņēmumi radījuši lielisku produktu. Virsgrāmatai Nano S šķiet, ir virsroku dizainu un lietojamību, bet TREZOR reputāciju ir lielāka ietekme uz sabiedrību (lai gan ne daudz). Tā kā lielākā daļa no mums ir cenu jūtīgs šajā gadījumā cenu tag padomus skalas virzienā Ledger.

Personīgi, es izmantoju TREZOR, galvenokārt tāpēc, ka tad, kad es pirmo reizi sāka izmantot aparatūru maki Ledger nebija apkārt vēl. Šodien es domāju, ka es varētu sākt izmantot gan uzglabājot daži no maniem līdzekļiem uz TREZOR un daži uz Ledger. Man ir jāsaka, ka progress Ledger ir veikta pagājušajā gadā, ir patiesi iespaidīgs, un to produktu parāda to.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Coinmama pret Coinbase - nopērkot Bitcoin $ 150 vērtībā ar manu kredītkarti

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Post Tacocoin

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

No TREZOR līdz LastPASS: vislabākie parāda vadītāji 2017. Pārskatā

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Post Tacocoin

GreenAddress.it pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Post Tacocoin

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats