Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Evan Duffield radītājs Dash (agrāk pazīstama kā Darkcoin un XCoin pirms tam) statedthat Dash ir X11 pierādot darba algoritmu bija paredzēts atveidot Bitcoin kalnrūpniecības attīstības līkni. Tās strīdīgs 32% premine scamaside, Dash ieguve ir patiešām virzījās cauri pazīstami fāzēm, ko Bitcoin: CPU ieguves, GPU ieguves, un tagad ASIC ieguves.

Antminer D3 no Bitmainis pašreiz visefektīvākais ASIC Miner Dash. D3 pirmā produkcija palaist sāka kuģniecības vidū 2017. Un ātri izpārdotas, jo tas piedāvāja lielas veiktspējas priekšrocības, salīdzinājumā ar konkurējošiem ASIC un GPU kalnračiem.

Kā ar Bitcoin un Litecoin ASICs, Bitmain nebija pirmais tirgū ar Dash Miner; ka gods pieder iBeLink DM384M, kas tika izlaists 1Q16. Tomēr, tā kā ar Bitcoin un Litecoin ASICs, Bitmain produkts piedāvā maksimumu elektrisko efektivitāti. Duffield nodomu atspoguļot Bitcoin kalnrūpniecības attīstību tika noteikti izpildīts!

The Antminer D3 'Hashrate Salīdzinājumā

D3 sasniedz iespaidīgu hashrate 15 GH / s, bet patērējošo 1200W elektrības. Tā saprot efektivitātes ātrumu 1,6 J / MH. Tas kontrastē ļoti labvēlīgi ar iBeLink DM384M, kas ražo tikai 384 MH / s. Lai šo perspektīvu, D3 saņem gandrīz 40 reizes hashrate tikai par aptuveni 1,7 reizes enerģijas patēriņu.

Par taisnīgāku Salīdzinājumam apsvērt Baikāla milzu-A900 X11 ASIC. Giant, bijušais līderis X11 ieguves jomā, jaucējkodi pie 900 MH / s tikai 216W. Tomēr D3 saņem vairāk nekā 15 reizes šo hashrate mazāk nekā sešas reizes enerģijas patēriņu. A900 tas tomēr ir priekšrocība ir iespēja kalt vēl piecas algoritmus papildus svītra ir X11.

Visbeidzot, iBeLink jaunāko piedāvā, tad DM11G, sasniedz 11 GH / s un vērš 810W. Tas nozīmē, ka tā saņem 73% no D3 'hashrate 67.5% no enerģijas! Vienīgais negatīvie ir DM11G ir stāvas avansa izmaksu vairāk nekā divas reizes D3 ir. Ja jūs varat saņemt vienu par labāku cenu, jums noteikti vajadzētu apsvērt to, kā spēcīgs sāncensis uz D3.

D3 un PSU izmaksas

Bitmain pārdod D3 apmēram $ 2700, mīnus transportēšanas izmaksas un strāvas padevi. Tomēr septembra partijas ātri izpārdotas, un nākamais iespējamais partijas būs pieejami novembrī 1450 $. Bitmain ieteikto APW3 ++ jauda supplyadds vēl $ 105. Jūs tomēr var izmantot jebkuru ATX PSU, ar pareizu jaudu un savienotājiem.

Pat pie 2700 $, D3 ir skaidrs līderis vērtības ziņā. Tās tuvākais konkurents, tad DM11G, maksā pēriens $ 6000 par iBeLink. Baikal s Giant pašlaik nav pieejama, izņemot no tālākpārdevējiem un otrās puses, kur tas parasti pārdod par $ 2200. Tomēr superior sniegumu D3 nozīmē, ka tas būs jāmaksā par sevi daudz ātrāk (pieņemot Dash ieguves paliek rentabla).

D3 Svars un izmērs

Lai jūs zināt, ko gaidīt, ņemot vērā maksu par piegādi, tad D3 sver 5,5 kg, un PSU sver 3 kg. D3 pasākumi 320 x 130 x 190 mm. Tā nelielais svars un maza izmēra salīdzināt labvēlīgi ar citiem X11 ogļrači; DM11G, piemēram, svars ir 21 kg, un izmēri 490 x 350 x 180 mm.

X11 Mining apsvērumi

DASH ir USD cena ir audzis pēdējā laikā, nodrošinot, ka monētu paliek rentabla raktuvē. Tomēr Bitcoin nesenais cenu kāpumam ir ievērojami labāki Dash ir:

Dash dara arī ASV dolāros, bet tā sniegums ir viduvējs, ja cena ir bitcoins.

Pēc Coinwarz.com, tas bija 128% izdevīgāk mīnu Dash, nekā tas bija ar manējo Bitcoin 2017. Gadā augustā Tomēr tas bija tikai puse no divu nedēļu vidēji 227%. Tas samazinās rentabilitāte ir saistīts ar diviem faktoriem:

1) Bitcoin ir lielāks novērtējums:

No vairāk nekā tūkstoš altcoins, 15 vieta ir diezgan darn laba.

2) Dash strauji pieaug grūtības līmenis kā jaudīgi ASICS kļuvusi plaši izplatīta:

Bitinfocharts.comshows Dash grūtības standartpievienošanas kopš X11 ASICs kļuva pieejami 2016. Gada sākumā.

Vai D3 rentabla?

Ja jūs vēlaties, lai iegūtu priekšstatu par jūsu potenciālo peļņu no ar D3, tad CoinWarz Dash ieguves calculatoris noderīga. Paturiet prātā, tomēr, ka grūtības ir gandrīz noteikti turpinās pieaugt, un domuzīme cena var arī samazināties. Tomēr, pamatojoties uz statisku cenu un grūtības, rentabilitāte aina ir šāda:

Saskaņā ar kalkulatoru, ar aptuveno ASV vidējās elektrības izmaksas 0,10 $ / kWh, D3 var maksāt par sevi mazāk nekā trīs nedēļas! (Piezīme: Tas bija taisnība, kad rakstu šo ziņu, lūdzu, pārbaudiet, vai atjauninātu statistiku par Coinwarz tīmekļa vietnē.).

Tas ir neticami ātri jaunākās Bitcoin ogļrači no Bitmain var ilgt gadu vai ilgāk. Prognozētie gada peļņa gandrīz $ 50k, iespējams ļoti reāli. Tomēr D3 šķiet, ir labs ieguldījums uz papīra.

Kā nopirkt D3

Tāpat kā jebkuru citu kalnraču no Bitmain The Antminer D3 pārdod partijās. Ik pēc pāris mēnešiem, jaunu partiju nāk ārā. Ir vērts apskatīt Bitmain s D3page redzēt, kad nākamais partijas būs kuģis. Arī Bitmain s Twitter profilehas noderīgu informāciju par gaidāmajiem izlaidumiem.

Ņemiet vērā, ka D3 ir pieejams arī otrās puses vai caur iepriekšēja pasūtījuma no dažādiem tālākpārdevējiem. Kaut arī daži veltīta ASIC piegādātāji var piedāvāt godīgas piedāvājumus, lielākā daļa tālākpārdevējiem eBay vai Amazon iekasēs piemaksas, lai iegūtu šo "naudas drukāšanas mašīna" pirms nākamās partijas.

Priekšpasūtīšanas ar Bitmain, iespējams, ir drošākais veids, kā iegādāties D3. Lai gan vietējie tālākpārdevēji būs kuģis to jums ātrāk un ļauj jums izvairīties ievedmuitu, jums jāapzinās, ka daudzi scam tālākpārdevējiem pastāv, un to var izmantot pieprasījums pēc jaunās kalnrūpniecības iekārtām. Ja jūs pērkat caur tālākpārdevēja, nodrošina to, ka viņi ir cienījamas pirmās. Mēs personīgi got nodedzinātas šāda scammer par Amazon, kā labi.

Piegādes izmaksas un laiki no Ķīnas, ir jāņem vērā arī. Daži tālākpārdevējiem sola ātru piegādes laiku un lētu kuģniecības Amerikas Savienotajās Valstīs (un dažos citos reģionos). Long kuģniecības aizkavēšanās notērēt paredzamo peļņu; kā citi saņem D3S un sākt ieguves, ieguves grūtības pieaug atbilstoši. Ņemiet vērā, ka atšķirībā no Bitcoin ir divu nedēļu kavēšanos, domuzīme ir grūtības retargets aptuveni ik pēc divām minūtēm un četrdesmit sekundes, vai ar katru jaunu bloku atrasts.

Bottom Line: Vai Antminer D3 vērts?

Lai gan citi ražotāji strādā pie jaunām Dash ASICs, tiesības tagad Antminer D3is labāko pieejamo X11 mīnētājs. Jūsu iespējas ir skatīties un gaidīt labāku kalnracis vai cik drīz vien iespējams iegādāties D3.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Post Tacocoin

Web Mining - peļņas gūšana no jūsu vietnes, izmantojot lietotāju pārlūkprogrammas

Post Tacocoin

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Post Tacocoin

BTC Robot pārskats - vai tas ir scam? Reāli rezultāti no bitcointalk lietotājiem

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati