Web Mining - peļņas gūšana no jūsu vietnes, izmantojot lietotāju pārlūkprogrammas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Web Mining - peļņas gūšana no jūsu vietnes, izmantojot lietotāju pārlūkprogrammas

Web Mining - peļņas gūšana no jūsu vietnes, izmantojot lietotāju pārlūkprogrammas

Coinhiveis Monero (XMR) kalnraču, kas darbojas uz lietotāju tīmekļa pārlūkprogrammās, kad viņi apmeklē noteiktas vietnes (neuztraucieties, mums nav izmantot šo par 99Bitcoins). Nesen The Pirate Bayand CBS s Showtime tika busted braukšanai Coinhive uz apmeklētāju pārlūkprogrammās bez viņu ziņas vai piekrišanas.

Pirms mēs nokļūt diskusijā par to, kā izmantot Coinhive gūt peļņu no sava satura, pieņemsim vispirms apspriest, kāpēc tīmekļa vietņu īpašnieki varētu vēlēties to izmantot, nevis pārbaudītas un patiess metodi tiešsaistes ieņēmumiem: reklāmas.

Rise of Reklāmu bloķēšana

Programmatūra, kas bloķē tiešsaistes reklāmas, ko parasti sauc par reklāmu bloķētājs, ir strauji kļūst par standartu. Saskaņā PageFair, uzņēmums veltīta analīzei un mazinātu šo tendenci, aptuveni 615 miljoni eiro ierīces bija no reklāmu bloķētājus beigās 2016. Kopējais skaits interneta lietotāju vidū 2016. Gadā bija novērtētais būt 3,4 miljardus. Tas nozīmē, ka aptuveni 20% lietotāju izmanto reklāmu bloķētāju.

Tā kā lielākā daļa reklāmu bloķētāji ir bezmaksas un viegli uzstādīt, nav tūlītējas ēnas-un daudz upsides-saviem lietotājiem. Populārākās reklāmas blokatori Adblock Plus, blokā, un-manu personīgo ieteikumu-uBlock izcelsmi. Izcelsme ietver filtru Coinhive liegt Web vietas brīvi piekļūt jūsu CPU kalnrūpniecības jaudu.

Jo pašreizējais uzņēmējdarbības modelis internetā lielā mērā balstās uz reklāmu, reklāmu bloķētāji un skaidrs samazinās ietekme regulāras tiešsaistes reklāmas, liek reklāmdevējiem, lai pielāgotu vai iet izputējis.

Kriptonauda kā Solution

Tā kriptonauda ir "internets naudas", tas, iespējams, izrādīsies labāks veids, lai gūtu peļņu internetā.

Drosmīgs Browseris viens mēģinājums risinājumu. Drosmīgs automātiski bloķē reklāmas, vai vismaz aizvieto tos ar privātumu cienoša reklāmas. Drosmīgs ļauj lietotājiem nopelnīt nelielu Bitcoin ja viņi izvēlas, lai skatītāju "Labu reklāmu." Drosmīgu arī ļauj lietotājiem fondu piedalās mājas lapas, automātiski piešķirot Bitcoin ziedojumus pamatojoties uz laiku viņi pavada katrā vietā. Drosmīgs uzlabojas ātri, un, cerams, drīz iekļaut Lightning tīkla micropayments.

Coinhivepresents vienkāršāka pieeja satura monetizāciju. No Coinhive skriptu integrācija mājas lapā saņem CPU kooperatīvo apmeklētāju raktuves Monero. Visi ieņēmumi tiek sadalīti starp vietnes izvēlēto Monero adresi un Coinhive veidotājiem, kas saņem 30%. Tas ir diezgan liels samazinājums, bet atvērtā koda versija pazīstama kā Harvest, kas ļaus vietu operatori saglabāt pilnu ieņēmumus no kalnrūpniecības, visticamāk drīzumā.

Atkarībā no tā, cik apmeklētāju vietā saņem un laiku, šie apmeklētāji pavada uz vietas (un XMR cenas un kalnrūpniecības grūtības), peļņa no Coinhive var atļaut vietnei atteikties citas monetizācijas iespējas, piemēram, reklāmas, paywalls, dāvinājumus, un abonementi.

Coinhive web ieguves režīmi:

Coinhive tīmekļa ieguves darbojas šādi:

1) Kā pierādījums-of-darbs "Captcha", kas veic noteiktu skaitu hashes vai kā nepārtrauktu procesu. Atšķirībā no regulāras CAPTCHA, šis režīms nespēj atšķirt cilvēku no roboti. Tomēr, tas ir efektīvs ātruma ierobežošanas pasākumu, un tas ir liels DDoS vai surogātpasta samēro. Paredzēts izmaksas ieguves ir augstāka nekā atlīdzība par surogātklikšķus, roboti nebūs ekonomiska stimula mērķauditoriju tīmekļa vietnē.

2) automātiski novirzot pierādījums-of-Work shortlink izmantojot cnhv.co prefiksu. Noteiks Nepieciešamo hashes skaits pakāpi kavēšanās pirms shortlink novirzīšanas gadījumu, lai gan laika vērtība mainās atkarībā no CPU jaudas lietotājiem.

Shortlinks ir īpaši noderīgi, lai dalītos saites pār sociālo mediju, jo īpaši attiecībā uz Twitter, jo tās ierobežotās rakstzīmju telpā. Lūk, piemērs, kas novirza uz ierakstu Wikipedia Monero: https://cnhv.co/6bk.

Padoms: Jaunā Coinlinksite ļauj ikvienam nopelnīt XMR, izveidojot un koplietošanas Coinhive shortlink.

Coinhive elastīgā kods ļauj gandrīz neierobežotas radošuma, kad runa ir par īstenošanu.

Web ieguves izmantojot lietotāju pārlūkprogrammās

Pastāvīga ieguve, vai tīmekļa ieguve, ir līdz šim ienesīgāko pieeju. Ja vietne ir spējīga saglabāt daudziem raktuvju darbinieku laiku, tas var cerēt nopelnīt pienācīgu summu XMR. Aptuveni 0,3 XMR, vai $ 30 mēnesī, tiek lēsts, ka no 10 līdz 20 vienmērīgu kalnračiem.

Ņemiet vērā, ka līmenis CPU izmantošana ir pielāgojama. CPU izmantošana jānosaka saprātīgā līmenī, vai arī tas ievērojami palēninās lietotāju ierīces un radīt viņiem pamest vietni.

Coinhive web ieguve būtu arī tiks paziņots portāla apmeklētājiem, lai novērstu jebkādu negatīvu reakciju vai ļaunprātīgas apsūdzības. Ideālā, web ieguves jābūt opt-in process. Portatīvo datoru lietotājiem var būt sevišķi pastiprinošos apstākļos ar vietni, kas slepeni kanalizācijas akumulatora jaudu, izmantojot ieguves. Kalnraču konfigurēšana, lai apturētu par zemu akumulatora jaudu, varētu izvairīties no daudz PR grūtības.

Atvērtā koda plug-in ir pieejams Coinhive WordPress arī. Tas var būt configuredto sākt automātiski un darbojas bez jebkāda widget s ir redzams.

Padoms: Šī utilityallows hash likme tiks noteikta reālā laikā, pamatojoties uz CPU izmantošanu un diegu skaitu. Testēšanas nolūkos, uzraudzīt jūsu sistēmas resursu usagewhile tas app darbojas, lai noteiktu optimālo izmantošanas līmeni, vismaz attiecībā uz šo konkrēto sistēmu.

Kāpēc Mine Monero?

Ja jūs esat jautājums, kāpēc nekas līdzīgs Bitcoin, tas viss nāk uz leju, lai Monero s ASIC rezistenta algoritmu, CryptoNight. Šis algoritms nodrošina, ka, atšķirībā no Bitcoin un vairuma citu cryptocurrencies, Monero var iegūts vairāk vai mazāk izdevīgi par vidusmēra galddatoru vai klēpjdatoru CPU. Kaut arī mobilās ierīces var rakt Monero (un palaist Coinhive), viņi rada ļoti zemas hash likmes.

Ja jūs interesē tieši ieguves Monero, ņemiet vērā, ka Coinhive ir 30% samazinājums un neefektivitāte JavaScript CPU ieguves (65% no regulāras CPU kalnracis) padara nerentablu iespēja. GPU ieguve par (izvairīties Minergate) cienījamiem Monero baseins būs tīrais šim labākos rezultātus.

Priekšrocības Coinhive

  • Tas ir viegli īstenot un konfigurēt lielākajā daļā vietņu.
  • Itrespects lietotāju privātumu un ļauj vietnes darīt prom ar trakera reklāmas un tamlīdzīgi.
  • Tas ir pilnīgi neuzbāzīgas, un netraucē dizaina vai lietotāja pieredzi vietni jebkurā veidā.
  • Itachieves vislabākos rezultātus, kad darbojas ilgākā laika periodā, sekmējiet vietnes, lai ražotu augstas kvalitātes un interesantu saturu, nevis clickbait modeli Veicinātas ar reklāmām.
  • Tas ir diezgan pārredzama; salīdzināt baseinā ir ieguves rezultātus saviem datiem, lai pārbaudītu rezultātus.
  • Tas kalpos ieviest jaunus lietotājus kriptonauda.

Trūkumi web kalnrūpniecības

  • Tas jau ir bloķēta daudzu atjaunināto reklāmu bloķētāji (un visās JavaScript blokatori), un dažiem antivīrusu programmām arī nepiemērotu to. Vietnes īpašnieki būs pieprasīt noteiktiem lietotājiem manuāli iespējotu tīmekļa ieguves gadījumos, kad tas ir nepieciešams, lai piekļūtu saturam.
  • Ja vietne ir populārs un bauda augstu saglabāšanas cenas, tas ir maz ticams, lai nopelnītu daudz ienākumus no interneta ieguves.
  • Ja nav pareizi konfigurēts vecākiem procesoros un mobilajām ierīcēm, web ieguves var palēnināt lietotāju ierīcēm.
  • Tur ir liels potenciāls ļaunprātīgi ļaunprātīgas izstrādātājiem un negodīgi uzņēmēji.

Vai esat izmantojis interneta kalnraču savā vietnē vai radušās vienu kā vietnes apmeklētāju? Mēs labprāt vēlētos dzirdēt par to komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

GDAX pārskats - Coinbases Advanced Exchange, cik labi tas ir?

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Post Tacocoin

Dāviniet Bitcoin dāvanu Ziemsvētki - Bitcoin dāvanu idejas

Post Tacocoin

Changelly pret ShapeShift - tūlītējās kriptvulāņu apmaiņas

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

ICO analīzes decembris - NAGA pārskats

Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat