Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Vai jūs esat ieinteresēts kļūt par Bitcoin minerfor pirmo reizi vai arī jūs vienkārši meklē jaunu Bitcoin ieguves baseins, mēs esam šeit, lai palīdzētu! Šajā rakstā mēs izpētīt pieciniekā Bitcoin ieguves baseini. Ir vērts atzīmēt, ka šis raksts ir par kalnrūpniecības ar savu Bitcoin ieguves hardwareand nav mākonis ieguves.

Kas ir Bitcoin ieguves baseins?

Tiem, kuri ir jauni, kriptonauda, ​​ieguves baseini ir grupas, kalnračiem, kas apvieno to resursus kopā, lai radītu blokus ātrāk. Miners saņemt vairāk regulāras atlīdzību, nekā viņi ieguves solo, jo atlīdzības tiek sadalīti starp dalībniekiem. Cik daudz no bloka atlīdzība ogļrači saņemtu atkarīgs no tā, cik daudz to jaukšana spēks ir veicinājusi risināšanā bloku.

 

Pirms izvēlēties Bitcoin ieguves baseins

Ir dažādi kalnrūpniecības baseini dažādiem cryptocurrencies. Šeit ir daži faktori, kas jāņem vērā, kad jūs izvēloties ieguves baseins:

Izmērs: Lielāks baseini piedāvāt regulārus maksājumus. Tomēr izmaksa ir mazāka, jo tā ir dalīta starp vairākiem dalībniekiem. Mazāki baseini piedāvā retākas maksājumus, bet lielākas izmaksas. Neatkarīgi no jūsu izvēles, atgriešanās vajadzētu izlīdzināties, ilgtermiņā.

Reward metode: Galvenais atlīdzība typesto atrodami dažādos ieguves baseinos ietver šādas:

 • Pay-per-Share (PPS): Katru reizi, kad ir iesniegta akciju, lietotājs maksā fiksētu summu.
 • Proporcionāla: Lietotājs jāmaksā, pamatojoties uz daļu akciju viņi atrada.
 • Rezultāts balstās: proporcionālu metodi nosvērtu ar laiku daļa tiek iesniegts.
 • Pay per Pēdējās N akcijām (PPLNS): Līdzīgi kā proporcionāls, bet katrs daļu var apbalvoti vairākās kārtās.

Maksa: Daži Bitcoin ieguves baseini maksu, un daži ne. Maksas var svārstīties no mazāk kā 0% līdz 3%. Paturiet prātā, ka ne visi ieguves baseini ir līdz priekšā par to nodevu struktūras.

Noteikti arī apsvērt uzticamību ieguves baseins, cik daudz drošības tas piedāvā, un cik viegli tas ir, lai izņemtu līdzekļus. Izpētot šos apgabalus, jūs varat labāk izlemt, vai jūs varat gūt peļņu no Bitcoin ieguves.

Top 5 Bitcoin Mining Baseini

Iesmērēt Pool

Izsludinātie 2010.gadā, šķidrā Poolwas pats pirmais Bitcoin ieguves baseins un neapšaubāmi izraisīja ceļu daudziem Bitcoin ieguves baseini. Vada Satoshi Labs, tā ir balstīta Čehijā un seko rezultātu balstītu sistēmu, lai atturētu baseins pārslēgšanu.

Tas ir vidēja lieluma baseinu, kas saglabā tikai nedaudz vairāk par 7% no tīkla hash likmi. Tur ir fiksēta maksa par 2% par katru darījumu, kas tiek dalīta ar kalnračiem. Attiecībā uz izņemšanu, slieksni var noteikt, ar atlikumi nosūtīta, kad tas ir sasniegts. Dubļiem Pool arī sniedz pakalpojumus mīnu Zcash (ZEC), kas var būt mazinājusi par brīvu. Iesmērēt baseina panelis ir ļoti lietotājam draudzīgas un nodrošina izcilu detaļu ar regulāriem atjauninājumiem. Lai gan tas var nebūt lielākais no Bitcoin ieguves baseiniem, tas noteikti ir uzskatāms par vienu no labākajiem.

Pros:

 • Pirmais Bitcoin ieguves baseins; ļoti izveidots
 • Score balstīta metode samazina risku krāpšanos
 • Lieliska draudzīga panelis

Mīnusi:

 • Maksa 2% var būt pārāk daudz, dažiem cilvēkiem

Antpool

Antpoolis Ķīniešu Bitcoin ieguves baseins, kurā darbojas Bitmain Technologies. Tas ir aptuveni 22% no tīkla hash ātrumu, padarot to par lielāko Bitcoin ieguves baseins brīdī rakstiski. Viena priekšrocība šaja ieguves baseins ir tas, ka jūs varat izvēlēties starp PPLNS (0% maksas) un PPS (2,5% nodeva), kas abi ir savas priekšrocības.

Runājot par maksājumiem, viņi veic vienu reizi dienā, ja summa pārsniedz 0,001 Bitcoin. Tie ir jauni Bitcoin kalnrūpniecības novērtēs tīru interfeisu. Panelis ir skaidri parāda ienākumus un hash likmes. Ir arī dažādi drošības iespējas, tostarp divu faktoru autentifikāciju, e-pasta brīdinājumus, un seifu slēdzenes. Kā viens no stabilākajiem tirgus dalībniekiem, Antpool ir uzticams risinājums Bitcoin ieguves iesācējiem.

Pros:

 • Jūs varat izvēlēties starp PPLNS un PPS atlīdzības veidiem
 • Jauki interfeiss, kas ir viegli iesācējiem orientēties
 • Daudz drošības iespējas, ieskaitot divu faktoru autentifikāciju

Mīnusi:

 • Izmaksas mēdz būt mazāka, jo tas ir tik liels ieguves baseins

Kano CKPool

Pazīstams arī kā KanoPool, Kano CKPool tika dibināta 2014. Tas vidēja lieluma Bitcoin ieguves baseins darbojas Pay per Pēdējā N Share modeļa (PPLNS), iekasējot maksu 0,9% ar kopēju darījuma maksas atlīdzības. Tas ir apmēram 3% tīkla jaukšanas likmi, ieguves divas līdz trīs blokus dienā.

Atšķirībā no dažiem ieguves baseini, Kano CKPool nepiedāvā apvienoto ieguvi. Tas nozīmē, ka jūs varat mine tikai Bitcoin ar šo konkrēto baseinu. Attiecībā uz izmaksu, nav sliekšņa. Tā, piemēram, jūs saņemsiet mazas, bieži maksājumus savam ieguves.

Tas ir samērā vienkāršs baseins ar interfeisu, kas varētu darīt ar atjauninājumu, jo tas nav visvairāk lietotājam draudzīgs. Tas nav daudz veidu funkcijas, bet tas ir divu faktoru autentifikāciju papildus drošības slāni.

Pros:

 • Nav izmaksa slieksnis nozīmē regulāru izmaksu
 • Labs atbalsts un ļoti viesmīlīgs kopiena
 • Salīdzinoši zemas izmaksas, salīdzinot ar dažiem ieguves baseini

Mīnusi:

 • Saskarne nav visvairāk lietotājam draudzīgs

F2Pool

Liela ķīniešu Bitcoin ieguves baseins, F2Poolopened 2013.gadā ar 14% no tīkla hash likmi, tas ir šobrīd otrs lielākais Bitcoin ieguves baseins pieejama. Darbības PPS atalgojuma sistēmu, F2Pool ņem maksu 4%, kas ir par lielu.

Papildus Bitcoin, F2Pool ir serverus kalnrūpniecības Litecoin (LTC), Ethereum (PNL), un Zcash (ZEC). Ir dienas automātiska izmaksa, un minimālais izņemšana ir 0.001 BTC. Atšķirībā no dažiem Ķīnas Bitcoin ieguves baseini, tā ir angļu interfeisu. Izkārtojums ir diezgan vienkāršs, ar informāciju, sagatavo skaidri un kodolīgi, padarot to īpaši laba iespēja iesācējiem.

Pros:

 • Iespēja kalnrūpniecības LTC, ETH un ZEC
 • Iespējams regulāru izmaksu
 • Ļoti zema izmaksa slieksnis

Mīnusi:

 • Pēc 4%, tad maksa ir augstāka nekā lielākā daļa ieguves baseini

Eligius

Eligiusis ar Bitcoin ieguves baseins, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas ir ļoti viegli pievienoties kā reģistrācija nav nepieciešama. Dibināta 2011. Gadā, tas bija viens no pirmajiem Bitcoin ieguves baseini. Baseins kontrolē tieši zem 1% no tīkla hash likmi, kas nozīmē, ka nosacīti runājot, tas ir viens no mazākiem ieguves baseiniem.

Viena no galvenajām priekšrocībām Eligius ir tā, ka nav maksas. Lietotāji saņem 100% no bloka atlīdzību, ieskaitot transakcijas maksu. Eligius darbojas PPS atlīdzības sistēmu ar minimālo izmaksai 0,04 BTC. Šī augstākā minimālā izmaksa nozīmē, ka jums būs nepieciešams saprātīgu summu jaukšanas varu redzēt atdevi ātri. Neatkarīgi no Bitcoin, Eligius arī ļauj apvienoto ieguvi Namecoin (NMC).

Pros:

 • Viegli pievienoties kā reģistrācija nav nepieciešama
 • Tas ir bez maksas: ogļrači netiek iekasēta maksa
 • Apvienoti ieguve Namecoin papildu monētām

Mīnusi:

 • Ne visiem, tas prasīs godīgu summa jaucējkoda varas būtu lietderīgi

Vai izmantojat ieguves baseini mine Bitcoins? Atstājiet savu komentāru par jūsu baseinu zemāk!

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

GreenAddress.it pārskats

Post Tacocoin

No TREZOR līdz LastPASS: vislabākie parāda vadītāji 2017. Pārskatā

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem