MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Mining Bitcoinand citas cryptocurrencies var būt sarežģīta, un tas vispār atstāta Tehniķi, kuri zina, ko viņi dara. Pat ja jums ir smadzenes un raktuvju datortehnikas procesam, tas ir svārstīgs esamība atsevišķam kalnraču.

Daži uzņēmumi ir, tomēr, tādējādi kriptonauda ieguves vidusmēra lietotājam. Lejupielādējama programmatūra ir pieejama, lai panāktu daudz "mazo laika" kalnrači kopā, lai apvienotu savus resursus. Šīs cilvēku grupas ir pazīstami kā kalnraču baseini, viens šāds piemērs ir MinerGate.

Šajā MinerGate pārskatīšanā, jūs uzzināt par to, kā MinerGate darbojas, kādi ir tās galvenās funkcijas ir, un tas, ko domā par konkrēto programmatūru.

Kas ir MinerGate?

MinerGateis atvērta ieguves baseins, kur cilvēki izmanto savus datorus, lai pievienotu jaukšanas tiesības ka tūkstošiem citu kalnračiem. Lietotāja saskarne ir atklāti lejupielādējama un ļauj cilvēkiem ātri sākt ieguves Ethereuem, Bitcoin un atlases citu altcoins. Tas palīdz noārdīt parastās sarežģījumus atrasti kalnrūpniecībā.

MinerGate ļauj ikvienam, lai greifers programmu un palaist to uz sava datora. Liels, spēcīgs vienības var, protams, pievienot vairāk varas, bet mazākas, amatieru kalnrači var izmantot parasto datoru vai klēpjdatoru. Tie var pat palaist viedtālrunis pieteikumu, ja viņi ir tik slīpi. Tas izklausās lieliski, bet reāli, mazāko ierīce, jo mazāk jūs varat nopelnīt. Tālrunis ir gandrīz bezjēdzīgi ziņā sajaukšanai jaudu. Vidējā klēpjdators būs likts mazliet vairāk cietes Tavās biksēs, un tas var padarīt to jautri iesaistīties, bet atgriežas joprojām būs ierobežots. Protams, tas viss ir atkarīgs no monētas jums raktuves, kā arī.

Kaut MinerGate ir ātri un vienkārši lietot, ka ir sarežģīti algoritmi darbojas fonā. Tikai ar dažiem klikšķiem, tā izmanto maksimālo spējas no savas aparatūras, pamatojoties uz to, cik daudz jūs vēlaties piešķirt. Jums nav nepieciešams, iesaistīties kādā no šo ar programmu, piemēram, MinerGate; vienkārši ļaujiet to darīt smago darbu, bet jums, bet prom dienu, zemas apstrādes uzdevumus.

MinerGate komanda apbalvos, pamatojoties uz to, cik daudz ieejas jūs esat izdarījuši. Ja jūs meklējat, lai uzlabotu savu pasīvo ienākumu, tad tas ir veikls risinājums. Jūs varat ievietot savu datoru, lai strādātu, kamēr jūs neizmantojat aparatūru.

Ir daudz citu ieguves baseini apkārt, bet daudzi prasa mazliet vairāk zināšanu, lai palaistu, un var rakt tikai vienu kriptonauda. MinerGate ir atšķirīgs priekšrocība strādājot gan no CPU un GPU raktuves vairākas cryptos maksimālu peļņu. Piemēram, jūs varat palaist gan Ethereum un Monero miningsimultaneously.

Kā lietot MinerGate

No MinerGate skaistums ir, cik viegli tas ir, lai uguns un sākt ieguves. Lūk ātri palaist, līdz parādīs soļus.

Step 1: Swift pierakstīšanās process minergate.com

Jums nepieciešams tikai e-pasta adrese-nekādas pārbaudes vai darbietilpīgākas formas.

2. Solis: Lejupielādēt programmatūru

Tīmekļa vietnē vajadzētu atklāt savu operētājsistēmu.

Step 3: instalēšana MinerGate

Instalējiet un atveriet MinerGate tāpat kā jebkuru citu programmu uz jūsu operētājsistēmu.

Step 4: Izmantot Benchmark funkciju

Tas ļauj MinerGate analizēt savu aparatūru un ļaujiet jūs zināt, ko jūs varat sasniegt.

Step 5: Sākt kalnrūpniecība

Nu noklikšķiniet Smart ieguves lielākoties peļņas vai manuāli izvēlēties kriptonauda.

Galvenās iezīmes

Jūs redzēsiet, ka tur ir dažas dažādas iespējas un funkcijas, iebūvēti MinerGate.

Pirmā lapa iesakām: Start Smart ieguves. Smart ieguves automātiski raktuves ienesīgāko kriptonauda jums. Cik daudz tas notiek tirgus cenas un grūtības vērā, ir grūti zināt; tomēr, tas ir vilinošs līdzeklis, ja jūs vēlaties, lai sāktu bez sarežģījumiem. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties savu galveno produkciju un ļaujiet to darīt lieta.

Jūs arī redzēt Kritēriju cilni, kas varētu būt laba vieta, kur sākt, pirms jūs kaut ko darīt. Pēc dažām minūtēm, programmatūra analizēs jūsu aparatūru, lai redzētu, ko jūs varat sasniegt. I ilga šo par manu Surface Pro, kas ir ideāli piemērots rakstīšanai un satura darbu. Tas ir hibrīda klēpjdators cum-tabletes, tāpēc tas nav īsti vērsta uz ieguves. Rezultāts bija $ 25 peļņas potenciāls vairāk nekā gadu. Nav super iedvesmojoši, bet varbūt labāk, nekā gaidīts.

Cilne Mining, iespējams, ir visvairāk sarežģīts, bet tas ir diezgan viegli, lai saņemtu savu galvu apkārt. Jūs varat ātri izvēlēties, kuras Kripto mine ar CPU un kas līdz raktuves ar GPU. Atkal, jūs varat norādīt atšķirīgas summas jaudu katram ieguves procesu. Es testē šo par manu portatīvo datoru, liekot visus četrus kodolus strādāt ieguves. Ļoti drīz es varētu dzirdēt jaudu no aparatūras, un pēc pārbaudes uzdevumu pārvaldnieku, es atklāju, ka tas patiešām bija un sistēma pilnīgu treniņu.

MinerGate Cryptocurrencies un maksas

Ir pienācīgas rieciens monētas pieejams MinerGate. Vairāk nekā duci iespējas ir piedāvājums jums raktuves, tostarp Ethereum, Litecoin un Monero.

Jāapzinās, ka Dashcoinis notthe pats kā Dash. Ir bijuši ziņojumi par lietotāju kalnrūpniecības daudz Dashcoin tikai, lai atrastu, ka to nevar deponēts savās Dash kabatas.

Maksa nešķiet pārspīlēti, vai nu. Dzīvoklis maksa 1% vai 1,5%, kas ir diezgan labvēlīgi, salīdzinot ar dažiem konkurentiem.

MinerGate Community Trust

Par sabiedrības viedokli tiesa wavers diezgan stipri par tēmu MinerGate. Mutiski virzītājspēks jebkuru zīmolu, un MinerGate šķiet, ir pakaišiem ar sliktu pieredzi, ar dažiem pat Marķēšana scam. Kaut gan tas ir viegli, lai lejupielādētu un palaist, fonds izņemšana, šķiet, ir klupšanas dažiem.

Daudzi pārskatu noguldījumi uz to kriptonauda maki citur neparādās, ar ierakstiem par neveiksmīgiem darījumiem uz blockchain. Citi vienkārši saka, viņi nekad redzēt savu naudu.

Tas ir teikt, ka ir daži, kas izmanto programmatūru ar panākumiem bieži, kaut arī šie scenāriji ir nedaudz grūtāk atrast. Turklāt, lielākā daļa cilvēku, kas slavēt MinerGate parasti pievienot savu filiāli saites uz klientu atsauksmēm, tāpēc tas ir mazāk uzticami, manuprāt.

Tas ir ļoti satraucoši dzirdēt no tik daudziem neapmierinātas lietotājiem, kuri mēģina izņemt līdzekļus. Tur ir daudz ko redzēt un mīlēt par vienkāršu funkcionalitāti MinerGate, bet, ja jūs nevarat saņemt savu naudu, tad tas ir laika izšķiešana.

Vēl viena problēma ir tā, ka daudzi lietotāji sūdzas par trūkumu transparencyof ar MinerGate kalnrūpniecības baseinu. Viņi apgalvo, ka MinerGate tiek parādīti zemākas hash cenas jūsu aparatūru, nekā to, kas faktiski tiek izmantota. Tas nozīmē, ka platforma ir faktiski stāsta, ka jums nopelnījis mazāk nekā patiesībā bija, un saglabājot starpību.

Ļoti maz ir zināms par uzņēmumu kopumā, ar savu Par sadaļu tikai norādot, ka tas ir vada grupu kriptonauda entuziastu-vienmēr ir sarkana karoga kur izkrāpšanu ir bažas. Tā ir kopējā nepareizs, ka komanda aiz MinerGate ir arī komanda aiz Changelly, kas balstās uzticību. Tomēr pēc runājot ar pārstāvjiem no Changelly, es tagad var apstiprināt, ka tie ir divi dažādi uzņēmumi.

Esmu lūdzis mūsu ieguves eksperts Jans salīdzināt MinerGate veiktspēju uz vienu no alternatīvām - Claymore Miner. Lūk, ko viņš bija teikt:

Šeit ir divi attēli no tās pašas platformas, kas darbojas 4 Rx 470 s:  

Minergate running @ 985H / s un 

Claymore pie 2499 H / s (tas nozīmē, 2.5 reizes ātrāk) Tagad jautājums ir, vai tas delta ir ļaunprātīga, un tie ir "zog" vai novirzot hashpowersomehow, lietojot savu interfeisu vs Claymore s. Es liesās pret nav, un šeit ir iemesls, kāpēc: Lietojot Claymore uz Monero es vēl ieguves tieši uz manu Minergate paneļa un maku, iegūt pilnu ražu Claymore jaudu. Ja viņi tiešām zagšana es domāju, ka viņi nevarētu faktiski dod jums monētas. Cilvēki, kas norāda uz platformas sevi sakot, ka tas nav tik labi, ir muļķības, jo ir maz izstrādātājiem pasaulē, kas var veidot kalnraču darboties, kā arī Claymore. Genoil ir laba, un viņš nevar pārspēt Claymore - viņš ir zagt pārāk? Es domāju, ka to, ko viņi uzcēla - GUI kalnraču saskarni, kas var CPU un GPU raktuves vienu klikšķi uz pogas tas ir ļoti labi. Tas vienkārši nav ļoti noregulēta un optimizēts, piemēram, Claymore s. 

MinerGate pārskatīšana Secinājums

Lieliska ziņa ir tā, ka jūs varat lejupielādēt MinerGate, instalēt to, un sākt ieguves piecu minūšu laikā. Tas ir diezgan foršs, pat tad, ja jums nav tehnisko pieredzi vai vienkārši vēlaties izmēģināt to fun.

Lietotāja saskarne ir saticīgs; tas viss kārtīgi izklāstīts, un tas slēpj visu sarežģītu juceklis, kas saistīts ar kriptonauda ieguvi.

Viens diezgan liels problēma ir saistīta ar spēju piekļūt savus līdzekļus. Makam funkcija nesen tika pārvietots no programmatūras uz MinerGate mājas lapā. Ja izņemšana bija tehniska problēma, tad varbūt tas ir fiksēts. Žūrija ir vēl kas, lai gan.

Visbeidzot, nekas nevar kaitēt uzņēmumam vairāk nekā sliktu reputāciju. Šajā gadījumā šķiet, ka MinerGate nav pierādījusi sevi pietiekami, lai būtu uzticams ienākumu avots. Šobrīd tas ir vissvarīgākais apsvērt, manuprāt. Es tiešām skrēja MinerGate caur Bitcoin Scam Test, un uzņēmums iznāca legit, bet tests nav 100% precīzs. Izmantojiet to uz savu risku.

0

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Mīklas un Mod apk)

Post Tacocoin

GDAX pārskats - Coinbases Advanced Exchange, cik labi tas ir?

Post Tacocoin

Bitcoin Kazino apskats - 5 labākās Bitcoin azartspēļu vietnes

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Šeit ir uzvarētāji 2018. gada labākajai Bitcoin aparatūras maku

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat