Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Kā Bitcoin cena turpina pieaugt nesen mēs esam iegūt daudz e-pastus no cilvēkiem, kuri jautā, ja tas ir labāk, lai mine Bitcoins vai tos iegādāties. Pagājušajā gadā, kad Bitcoin sākotnēji tika iekļauti sakarā ar krīzi Kiprā, daudzi cilvēki paņēma "hobijs" no mājas ieguves. Toreiz (2013. Gada aprīlis), tas vēl bija iespējams radīt skaistu summu Bitcoins caur kalnrūpniecības mājās ar savu CPU vai pat grafikas karti. Bet kopš tā laika ieguve ir kļuvis daudz grūtāk, un šodien tas ir gandrīz neiespējami, lai raktuves mājās neieguldot ievērojamu naudas summu.

Jautājums paliek - ja jums bija $ 10K ieguldīt Bitcoins šodien tas būtu labāk, lai tikai nopirktu Bitcoins ar šo naudu, vai izmantot to, lai saņemtu kalnrūpniecības iekārtas un mine tos.


Tik, cik daudz Bitcoins būs $ 10K jums caur apmaiņu?

Nu, ja jūs gatavojas iegādāties Bitcoins ka ir vienkārši atbildēt. Pēc šodienas valūtas kursa jūs varat saņemt kaut kur ap 25BTC (es izmantoju CoinLlamato aprēķinātu vislabāko iespējamo cenu). Tātad tagad paliek jautājums, mēs varam pārspēt šo ilgtermiņā kalnrūpniecība.

Protams, nav viegli atbildēt uz šo, jo uz jautājumu, kas ir Bitcoin ieguves profitabledepends uz daudziem mainīgajiem lielumiem, piemēram, elektroenerģijas izmaksas, pieaugumu ieguves grūtības utt Bet nolūkos šajā amatā es pieņemu, ka man dzīvo Louisiana ASV (tas ir zemākā maksa par Kilowattyou var atrast ASV šodien).

Meklējot labu Bitcoin kalnraču ir diezgan problēmu

Tā kā lielākā daļa no mana nauda tiks tērēta manu kalnrūpniecības platformas, tas ir svarīgi izvēlēties gudri. Problēma ar daudziem ieguves uzņēmumiem ir tas, ka viņu produkti ir no krājumiem lielāko daļu laika, un tie rada iepriekšējos pasūtījumus, šeit ir piemērs forma KnCMiner. Man nepatīk šī metode, jo tā ir tikai aicinot nepatikšanas (piem tauriņstils laboratorijas). Pēc meklēšanas dažas vairāk, internetā atradu šo jauko powerful2TH / s Bitcoin minerfrom Bitmain kas, šķiet, būs noliktavā.

Cik Bitcoins es varu rakt ar 10K $?

Tagad es jums galvu uz augšu uz manu Bitcoin kalnrūpniecības kalkulatoru un nometiet numurus, vienīgā problēma ir tā, ka tur ir 2 mainīgie, ko es ņemšu uzminēt. Pirmais ir, cik daudz būs Bitcoin ieguves grūtības palielinās laika gaitā. Otrs ir tas, kas būs Bitcoin valūtas kursu reiz mana nauda beidzas. Par laimi, jo es esmu tikai salīdzinot ieguvi, lai pērk, bet ne testēšana vispārējo rentabilitāti man nav nepieciešama otrā mainīgā - nozīmi, es tikai vēlos, lai redzētu, vai es varētu iegūt vairāk nekā 25 Bitcoins izmantojot ieguves.

Es izmantoti līdz $ 8750 nopirkt 7 Antminer S4-B2 kalnračiem. Pēc norēķināšanās es varu izvēlēties uzņemt manu Kalnraču hosting centrā Ķīnā. Tas ir iespējams, ieteicams, jo tas ļaus man, lai izvairītos uzglabāšanai un dzesēšanas ogļrači sevi (tie ir ļoti karsts un skaļi). Vēl viena iespēja būtu uzņemt un sūtīt kalnračiem tieši man. Redzot kā kuģniecības izmaksas būs ~ $ 825 es gribētu sūtīt savus kalnračiem tieši uzņemšanas centrā (~ $ 277 kuģniecības izmaksas). Lai gan elektroenerģijas izmaksas Louisiana (~ $ 0,0977 / KW / h), ir zemāka par hostinga saimniecībā ($ 0,12 / KW / stundā) Es joprojām gribētu kuģis kalnračiem, lai uzņemšanas centrā.

Kopējie izdevumi līdz šim:

Miners

# 8211; $ 8750

Piegāde

# 8211; $ 277

Hosting cena par dienu

# 8211; $ 4,587

Elektroenerģijas izmaksas

# 8211; $ 0.12 / KW / stundā = $ 2.88 / KW / dienā

Tāpēc tagad, ka es esmu viss, kas ir pienācis laiks, lai redzētu, cik daudz Bitcoins es varu saņemt no šiem mazuļiem. Mans ikdienas izdevumus pievienot līdz 7,467 $, kas nozīmē, ka man var palaist šos kalnračiem 130 dienas pirms es izsīkšanai naudas. Es nolikšu visus mainīgos lielumus par Bitcoin kalnrūpniecības rentabilitātes calculatorand mēģināt izdomāt, cik daudz BTC es būšu spējīgs radīt.

Rezultātā....well tas ir atkarīgs :) jo daži mainīgie nepieciešams uzminēt dažādus kalkulatorus rādīs atšķirīgus rezultātus. Tomēr neviens no kalkulatori es izmantoti parādīja, ka man būs vairāk nekā 25BTC caur ieguves. Lielākā daļa kalkulatori ieteica es ņemšu veikt ap 23BTC (gandrīz galvu uz galvas ar iepirkšanu Bitcoins) un daži ieteica es ņemšu darīt tik maz, kā 10BTC. Es nevaru pateikt, kuras ir precīzāki, jo tiek ņemti vērā daudzi minējumi ar šiem kalkulatori. Paturiet prātā, ka tur ir arī laika faktors, kur jūs saņemsiet naudu 4,5 mēnešus pēc tam, kad esat veicis savu sākotnējo ieguldījumu.

Tātad, kurš ir uzvarētājs?

Es domāju, ja jūs meklējat pie kalnrūpniecības kā ilgtermiņa ieguldījumu, nekā varbūt tas var radīt jums vairāk monētas ilgtermiņā, bet tas ir arī daudz riskanti. Vispirms kalnrači var sadalīt, un pat tad, ja jūs uzņemt tos kaut kur negadījumi tomēr notiek. Arī tur nav veids, kā uzzināt, cik liels vai mazs būs Bitcoin ieguves grūtības sasniegt tik numurus var krasi mainīties. Ja jūs vēlaties tūlītēju uzvarētāju, nekā es gribētu noteikti iet ar iepirkšanu Bitcoins nevis ieguves tiem.

Paturiet prātā, ka šis sūtījums bija galvenokārt teorētisks, un tur ir daudz problēmu un neparedzētiem notikumiem, man nebija ņemti vērā (piegādes kavējumiem galvenokārt), taču tas dos jums priekšstatu par to, kas jāņem vērā, pirms lekt vērā Bitcoin ieguves.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Bitconnect pārskats: vai tas ir legit?

Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā