Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Bitmain ir (in) slavens Bitcoin pasaulē, ne tikai ražo ātrāko pieejamo ASIC ogļrači, bet par to AsicBoostand Antbleedscandals. Ar spēcīgu L3 Scrypt kalnraču, Bitmain ir iespiedies Litecoin ieguves. Vēlreiz savus produktus piegādā lielāko hash savu naudu... Bet kā L3 tika ātri izpārdotas Bitmain veikalu, ja jūs mēģināt nopirkt to kaut kur citur vai izvēlēties tā vietā Bitmain uzlabotajā modeli, L3 +?


Rets L3, tiek pārdots eBay. Ievērojiet viena ventilatora dizainu un pakļautas dēļi. Tas sver 2,5 kg.

Abi L3 veidu izmantot tos pašus BM1485 mikroshēmas; Tikai to skaits atšķiras. Antminer L3 + ir būtībā L3 ar divreiz hash ātrumu un divreiz jaudas izlozē. Tomēr, lemjot par pareizo modeli un pērk no labās pārdevēja joprojām ir diezgan grūts zvanu!

Ja jūs interesē nopietni Scrypt kalnrūpniecības, šo pārskatu mērķis ir sniegt jums pietiekami daudz informācijas, lai spētu pieņemt informētu lēmumu starp dažādiem L3 (+) iespējas.


Divu ventilators L3 + izskatās tiešām līdzīgs SHA256 kalnrūpniecības S9, bet ir aptuveni 1 kg smagāks.

5 Svarīgs Things Jums jāzina Pirms izvēle L3

Antminer L3 ir Konkurētspējīga Hashrate

L3 ir hashrate ir iespaidīga ~ 255 MH / s. Šis ātrums tiek pārsniegts ar ~ 504 MH / no L3 + S un ~ 280 MH / s no A4 Dominator ar Innosilicon.

Neapstrādātas hashrate nav pateikt visu stāstu tomēr. Vai jums iet uz L3 vai L3 +, jums ir liela efektivitāte salīdzinājumā ar citām kalnrači, piemēram, A4, KNC Titānam vai atlikušajiem GPU kalnračiem. Tā rezultātā, jums vajadzētu veikt ievērojamus ienākumus - vismaz līdz brīdim, kad L3 modeļi kļūst plaši izplatīts... Protams, ienesīgums ir atkarīgs arī iegūt L3 par labu cenu!

Saskaņā ar kalnrūpniecības kalkulatoru, pie Litecoin pašreizējo cenu un grūtības, un pieņemot bāzes 10c par kWh elektroenerģijas izmaksas, kas ir L3 ražos: 3.5 LTC, vērts $ 165, nedēļā!

Ar gadā L3 varētu tik daudz kā 183 LTC, vai $ 8641 - gan šādas deklarācijas sasniegšanai ir maz ticams, jo Litecoin ir grūtības noteikti pieaugs, jo vairāki no šiem produktiem hit tirgū.

Antminer L3 Patērē maz elektrības

Darbs no iepriekšminētajiem aprēķiniem Antminer L3'smodest 400W enerģijas patēriņš būtu sasniedza tikai 10% no savas peļņas - 16.80 $ vairāk nekā nedēļu, un $ 876 vairāk nekā gadu.

Salīdzinot L3 A4 Dominator, tas ir skaidrs, ka L3 ir gandrīz divreiz tik efektīva. Tā kā A4 deg ap ~ 1000W sasniegt 280MH / s, tad L3 izdodas iegūt gandrīz to pašu hashrate tikai no ~ 400W. Laika gaitā, L3 ir lielāka efektivitāte (1,6 J / MH), radīs arvien pieaugošu peļņas diferenciāli.

Saskaņā ar Litecoin autors, Charlie Lee, tad L3 ir 2.5x reizes efektīvāka kā A4:

L3 + patērē ap 800W saņemt ~ 500 MH / s; dubultā jaudu divkāršai hashrate. Tas nozīmē, ka attiecībā uz tīra efektivitāti, tur ir ļoti maz izvēlēties starp L3 un L3 +.

Piezīme: L3 nav notcome ar PSU. Tas ir ieteicams, ka jūs izmantojat labs, elektriski, efektīvu barošanas bloku (PSU), lai darbojas L3. PSU ir jābūt, un piecas 6 konektoru un tai ir daudz neizmantotas jaudas; no 600W līdz 750W ir ieteicama. Efektivitāte ir atkarīga arī no PSU veiktspēju.

Antminer L3s ir Gaisma

Sver tikai 2,5 kg (vai 3 kg, ieskaitot tās iepakojuma), tad L3 ir daudz vieglāks nekā A4 Dominator, kas sver dūšīgs 9.2 kg. L3 + ir arī diezgan chunky, svēršanas 6,5 kg (iepakojums iekļauts).

L3 noteikti uzvar šeit, jo tā viegla konstrukcija pasargā nosūtīšanas izmaksas uz leju un arī ļauj drošāku kraušanas / plauktiem vairāku kalnračiem.

Antminer L3s ir samērā kluss

L3 ir viena ventilatora dizains rada vismaz 60dB, bet divējāda ventilatoru L3 + izstaro no 75 dB līdz 95 dB, atkarībā no apkārtējās vides temperatūras.

L3 nav pietiekami whispery palaist savā guļamistabā, bet tas nedrīkst turēt kaimiņus nomodā, vai nu.

Antminer L3 ir ļoti kompakts

L3 ir izmēri ir neliela 23 cm x 13,5 cm un 16 cm. Tas labvēlīgi, salīdzinot ar nedaudz lielāku A4 Dominator, kas ir 28 cm x 26 cm x 13 cm. L3 + ir lielākais līdz šim, mērot 35 cm līdz 13 cm līdz 19 cm.

Antminer L3sare ierobežoti, un tāpēc bieži vien dārgi

Tiem, kas nav iepriekš pasūtīt Antminer L3from Bitmain šajā gatavojoties tās sākotnējās izlaišanas, tas tagad ir pieejams tikai otrreizējos tirgos, piemēram, eBay, Amazon, AliExpress vai veltīta kriptogrāfiskā ieguves izplatītāju vietās.

Vairāki piedāvājumi, it īpaši no tiešsaistes tirgiem, būs absolūti izkalt jums cenu, uzlādes krietni virs Bitmain sākotnējās cenas uz L3. It īpaši, ja iegādājoties no jauna, nezināma slēpti kalnraču vietā, pārliecinieties, ka jūs tikai rīkojumu no cienījamu piegādātājs Vairākas scam vietām ir izveidotas pagātnē, solot! - bet nekad piegādāt - Scrypt ASICS.

Kā nākamo grupu L3 + dzira pārdot par nedaudz zem 2000 $, tas nav jēgas maksāt daudz vairāk nekā $ 1000 par L3, ņemot vērā to relatīvo jaudu. Tomēr, tā kā L3 var aizkavēties, un būs iespējams veikt nedēļas, lai kuģis, tas varētu jēgas maksāt tikpat augsta kā $ 1500... Tas ir īpaši patiesi tad, ja jūs esat pārliecināti par ātru piegādi un var saņemt garantiju salīdzināms Bitmain sākotnējos 180 dienām (tas attiecas arī uz gaidāmajiem L3 + vienības).

Attiecībā uz iepriekš pasūtot L3 +, tas būtu diezgan droši. Kaut Šifrēšanas ieguves aparatūras pre-pasūtījumiem ir notoriously asprātīgs, Bitmain vienmēr tur savu pusi kaulēties līdz šim.

Run numurus un izvērtēt riskus, pirms pieņemt lēmumu par pirkumu!

Vai Antminer L3 vērts ieguldījumu?

Antminer L3is ļoti ciets visapkārt izpildītājs, ar dažiem noteiktiem izmēra, svara un trokšņa priekšrocības pār L3 +. Efektivitātes ziņā, tas ir gandrīz identisks L3 +. Kā novecošanās A4 Dominator ir vājāki par lielāko frontēs, jūsu izvēle no ASIC Scrypt kalnracis nāks uz leju, lai nu L3 vai L3 +. Cena un pieejamība, iespējams, ir labākais noteicošos faktorus.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes

Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

Coinmama pret Coinbase - nopērkot Bitcoin $ 150 vērtībā ar manu kredītkarti