Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma

Ar arvien pieaugošo grūtības mīnu Bitcoins tā kļūst grūtāk un grūtāk faktiski gūt peļņu kā Bitcoin miner. Tika ieviests Tomēr ne pārāk sen visspēcīgākais un efektīvs kalnraču līdz šim - The Antminer S9.

Antminer S9 šķiet tikai Bitcoin kalnraču joprojām spēj radīt zināmu pozitīvu ROI mūsdienu vidē. Daudzi atsauksmes slavēt produktu, kamēr citi ir savas šaubas. Tāpēc es nolēmu apkopot visus plusus un mīnusus vienā vienkāršā pārskatīšana - šeit tas ir pirms jums...

6 lietas, kas jums ir jāzina, pirms iegādāties kādu Antminer S9

1. Antminer S9 jaudīgākais kalnraču pieejamu tirgū

Antminer S9 ir hash likmi 12.93TH / s - + 7% (nevis 14 TH / s, kā reklamē reizēm), kas nozīmē, ka tas var radīt aptuveni 0,5 Bitcoins katru mēnesi. Tas, protams, ir tikai ieņēmumi un neņemot vērā elektroenerģijas, ieguves baseins maksas vai aparatūras izmaksas. I ilga skaitļi pret 3 dažādiem Bitcoin kalnrūpniecības calculatorsand tie visi rāda vienu un to pašu rezultātu. Ap 330 $ mēnesī tīra ieņēmumu (pie šodienas valūtas kursa tas ir vienāds ar aptuveni 0.5 BTC).

Antminer S9 ir arī visefektīvākais kalnracis tirgū. Tas nozīmē, ka atkritumi vismazāko enerģijas daudzumu, nekā visu citu kalnračiem, kas tur. Ja pievienojat vērā elektroenerģijas izmaksas, kā arī jums būs radīt nedaudz mazāk nekā - ap 0.33BTC.

2. Antminer S9 ir visdārgākais kalnracis tirgū

No Antmier S9 cena mainās daudz. Uz Bitmain vietnē jūs varat iegādāties to 2400 $. Uz Amazon, jūs varat atrast to tik maz, kā $ 2700 un eBayyou var iegūt tik maz, kā $ 2000 (tā, ka tas, iespējams, ir labākā vieta, kur meklēt).

Šis ir visdārgākais kalnracis tirgū šodien, jo tās augstākās ieguves spējām. Lai izkļūtu pat ar savu ieguldījumu, jums būs nepieciešams, lai raktuves par aptuveni 10 mēnesi, ņemot vērā vidējo elektroenerģijas izmaksas $ 0,1 / kW. 10 mēneši ir ilgs laiks, šajā Bitcoin Visumu, un daudz var mainīt - ieguves grūtības var pieaugt, valūtas kurss svārstīsies un visi šie padara to grūti prognozēt, cik ilgi tas patiešām nepieciešams, lai izjauktu pat šo ieguldījumu.

3. Jums ir nepieciešams papildu PSU palaist Antminer S9

Antminer S9 nevar vienkārši tikt pieslēgts pie sienas, tai PSU (barošanas bloks). Tātad, kad jūs iegādāties Antminer paturiet prātā, ka jums būs nepieciešams tērēt un papildus $ 150 par PSU. Bitmain (Antminer ražotāja) iesaka izmantot APW3-12-1600-B2, ko var atrast viņu mājas lapā, Amazon vai eBayat atšķirīgs cenu punktus, kā arī.

Lūk, kā iestatīt kalnraču ar strāvas padeves (pamanīt, cik skaļi kalnraču kļūst, kad jūs darbināt):

Ja jums pieder PSU vecu Bitcoin kalnracis jūs varētu izmantot to kā labi. Piemēram, EVGA SuperNova 1300 Watt GPU PSU vajadzētu strādāt arī ar šo Miner. Tomēr, ja jums nav jau pieder saderīga PSU tas būs iespējams, būs labākais, lai tikai iegādāties APW3-12-1600-B2 un pievienot to jūsu sākotnējo ieguldījumu izmaksām. Tas, iespējams, nebūs izmaksās daudz vairāk nekā jebkura cita vecā PSU var atrast.

4. Jūs varat apsvērt iegūt ķekars S7s nevis vienu Antminer S9

Redzot, kā lielākā daļa cilvēku, iespējams, skriešanās iegādāties jaunu Antminer S9 jūs varat apsvērt iegūt vecāku modeli (Antminer S7) par zemāku cenu, sakarā ar zemāku pieprasījumu. Antminer S7 ir aptuveni 33% no sajaukšanai varu S9 (tas iet pie 4.73 TH / s), bet, ja jūs pērkat 3 izmanto tie, tas, iespējams, maksās mazāk. Lūk, viens pieredzējis kalnraču bija teikt par Antminer S9:

Mans kopējais vērtējums ir 3,5, jo tie nav pelnījuši 4. Tās ir lieliskas ogļrači, kas var aizstāt apmēram 3 s7s. Tomēr kalnraču kļūst pārāk karsti pār s7s. Es varu viegli palaist manu 5 s7s manā garāžā Floridā 55% (kas man ir, jo jebkurš augstāk, un viņi skaļi klusi zviegt troksnis), bet tie tiek turēti 100%, un joprojām saņemt pārāk karsts. Es varu viegli glabāt šos 100% bez klusi zviegt trokšņa jautājumā, un ir vairāk kluss nekā S7. Ja jūs vēlaties izmantot s9s tad viņiem būs jābūt daudz labāk kontrolētā vidē (ko es būs nākt klajā ar), ja jūs vēlaties, lai saglabātu šos ilgst ilgāk.

Ja jūs iet pa šo ceļu, lai gan tas ir svarīgi, lai pārrēķinātu rentabilitāti, jo Antminer S7 ir mazāka jauda efektīvāka nekā S9. Šeit ir pilns salīdzinājums Bitcoin kalnrūpniecības aparatūru pieejama.

5. Ne visi Antminer s9s ir radīti vienādi

Bitmain piedāvā savus Bitcoin Kalnraču partijās. Katra partija ir savādāka, nekā citi, un arī ir atšķirīgs hash likmi. Tātad, tas ir ļoti iespējams, ka jūs atradīsiet sev pērk Antminer S9, kas ir hash likmi tikai 11.85 TH / s, un nevis 12.93 TH / s. Tieši tāpēc ir svarīgi zināt specifikācijas precīzu kalnraču jūs meklējat vērā pirms pērk to.

Piemēram, pašreizējais partijas Antminer s9s pieejama no Bitmain ir tikai 11.85TH / s, jaudīgākas modeļi tiek izpārdoti. Tomēr par eBayyou joprojām var atrast cilvēkus pārdod vecāku jaudīgāku modeli. Paturiet prātā, ka 11.85TH / s modeļi ir arī cena ir zemāka nekā to lielākajam brālim, tāpēc tas nav kā jūs kļūst ripped off, vai kaut ko pērkot šo modeli.

Bottom line - pārliecinieties, lai zināt precīzu specifikācijas kalnraču jūs pērkat. Tādā veidā jūs zināt, lai aprēķinātu precīzu ROI, un, ja jums būs pārtraukums pat.

6. Jūs saņemsiet 90 dienu garantija uz jūsu kalnracis (ja nopirka no Bitmain)

Bitmain sniedz saviem klientiem ar 90 dienu garantija, ka tomēr garantijas nāk ar ierobežojumiem. Piemēram, garantija nebūs spēkā, ja jūs overclock kalnraču (darbojas to ar lielāku ātrumu, nekā tas bija paredzēts, lai palaistu). Tāpat, ja jūs izmantojat nepiemērotu barošanas avots, vai radīt bojājumus kalnracis vides jums nebūs saņemt garantijas (piemēram, zibens streiku, korozijas dēļ mitrā vidē). Daži eBay pārdevējiem arī piedāvāt Jums garantiju tāpēc pārliecinieties, lai izlasītu informāciju par katru sarakstā uzmanīgiem.

Bottom line - ir Antminer S9 vērts?

Ja jūs interesē iegūt par Bitcoin kalnrūpniecības tad Antminer S9, iespējams, ir tikai loģiski risinājumu. Tomēr uz jautājumu "ir Antminer S9 vērts?" ir pilnīgi personiski. Tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram:

  • Cik daudz naudas jums ir pieejama tērēt Bitcoin kalnrūpniecības
  • Kur tu dzīvo (ti, elektroenerģijas izmaksas, dzesēšanas izmaksas)
  • Cik jūsuprāt Bitcoin vērtība pieaugs nākotnē

Arī tur vienmēr ir jautājums par pieaugošu grūtības un cik daudz laika paies, kamēr Antminer S9 kļūst novecojusi (parasti tas notiek 8-12 mēnešu laikā). Ja jums ir vēl kādi jautājumi par Antminer jūs vienmēr varat iesaistīt palīdzību citu Bitcoiners oficiālajā pavedienu uz Bitcointalk. Laimīgu ieguves!

Klikšķiniet šeit, lai atrastu labākos piedāvājumus par Antminer S9

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Bitcoin Miner apskats: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - vai tā ir tā vērts?

Post Tacocoin

GreenAddress.it pārskats

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Xapo apskats: 3 lietas, kas jāzina

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs