Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Viens no vairāk interesantu ierīcēm, kas ražotas ar Bitmain (vadošais Bitcoin ieguves hardwaresupplier šodien) ir Antrouter R1. Produkts ir 2 galvenās funkcijas:

  1. Tā ir tikai jūsu ikdienas interneta maršrutētāju - pagrieziena vadu internets vērā bezvadu piekļuvi.
  2. Tas ir Bitcoin kalnraču, kas ļauj jums, lai sacenstos par iespēju ieguves Bitcoins.

Ierīci var izmantot arī kā ātrgaitas USB lādētāju - Izmantojot USB kabeli, savienojiet savu mobilo ierīci R1 iekasēt to. Android tālruņus, iPhone, un tabletes tiek atbalstītas.

Bet pirms jūs dakša virs $ 39 līdz Bitmain (kuģniecības nav iekļauts), un sākt ieguves Bitcoins, tas ir svarīgi saprast, cik slim jūsu izredzes ir faktiski mīnu Bitcoins ar Antrouter. Sāksim veic ar tehniskajām specifikācijām:

Priekšējais panelis Pievienojiet Ethernet kabeli, un ieiet vadības sistēmā.
Bitcoin Mining Mode AntPool Solo režīms (Piespiedu)

Kā jūs varat redzēt Antrouter ir hash likmi 5.5GH / s. Tikai salīdzinājumam, visefektīvākais ogļracis šodien, kas būs iespējams lauzt pat 12 mēnešus, tad Antminer S9, ir hash likmi 14 TH / s. Kas ir vairāk nekā 2500 reizes vairāk nekā Antrouter R1.

Bez tam, ja jūs ieguves ar Antrouter jūs darāt to, ko sauc par "Solo Mining" - tas nozīmē, ka jūs neesat pievienoties baseins kalnraču un kļūst atalgoti par savu daļu darba. Ja tas bija gadījumā, ja jūs būtu ap 10 centiem katru mēnesi, jo jūs neesat ieguldījumu tik daudz (aprēķināta, izmantojot mūsu Bitcoin ieguves Calc).

Tā vietā, jūs mēģināt rakt par savu, mēģinot atrisināt ultra sarežģītu matemātisku problēmu ar ļoti vāju datoru. Tur ir slim iespēja, ka jums izdosies izdarīt un saņemt atalgojumu 12,5 Bitcoins, bet tas ir pat mazāks nekā izredzes uzvarēt loterijā.

Ņemot teica visu, es joprojām uzskatu, ka koncepcija ir pievilcīgi. Es domāju, tas nav izmaksas daudz, lai nopirktu šo ierīci, tas joprojām ir sava primārā funkcija kā maršrutētāju, un tikai iedomāties, ko stāsts jums būs, ja jūs tiešām izdodas mīnu Bitcoins ar to milzīgais luck.

Iestatīšana Antrouter R1 aizņem mazliet konfigurācijas pirmo reizi apkārt. Tomēr šī rokasgrāmata ir diezgan thouroughand kļūs jums caur to viegli. Antrouter R1 nav jauns produkts, tā pirmo reizi tika ieviests tirgū pēc 2015. Gada beigām (sk sākotnējo Bitcointalk pavedienu šeit). Kaut pārlūkojot lietotāju atsauksmes es atklāju, ka divi galvenie sūdzību lietotājiem bija šādas:

  • Piegādes izmaksas padara šo produktu ir daudz dārgāks nekā norādītajā cenā. Kad sazinājās, Bitmain atzina, ka viņi ir jaunu piegādes metodi (4 pikseļi), kas samazina izmaksas par kuģniecības vairāk nekā 70% līdz konkrētām valstīm, salīdzinot ar regulāru eksprespiegādes pakalpojumiem. Antrouter R1 tiek pārdots arī newegg.com par cenu 49 $ un piegādes no ASV. Šī cena ir tikai $ 10 virs cenu mājas lapā, kurā nav iekļauts starptautiskās kuģniecības izmaksas.
  • Daži lietotāji, kas iegādājās šo ierīci Amazon apgalvo, ka ir saņēmis nekvalitatīvu preci. Tomēr vairums atsauksmes ir pozitīvas.

Spriedums - ir Antrouter R1 ir vērts savu naudu?

Ja jūs meklējat, lai saņemtu savu naudu vērts apturēt prom no šīs ierīces. Tas vienkārši izmaksās vairāk nekā vienkāršu tīkla maršrutētāju, un iespējams, tas nekad celt jebkurā peļņu. Tomēr, ja jūs sajūta laimīgs un vēlas iegādāties lētu mūža loterijas biļeti uz Bitcoin kalnrūpniecības izloze tas šķiet labs darījums. Personīgi es domāju, ka ideja ir diezgan vēss, pat tad, ja tas nav galu galā ieguves jebkādas monētas...

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

Dāviniet Bitcoin dāvanu Ziemsvētki - Bitcoin dāvanu idejas

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Kurš ir labākais Bitcoin galddatora maciņš?

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin galdjektori - 4 maki (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Post Tacocoin

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā

Post Tacocoin

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma