7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Svarīgi Update gada 5. Janvārī, 2018 Visa aptur darbību WaveCrest- uzņēmums, kas sniedz lielāko kriptogrāfijas kredītkartes tur. Tas nozīmē, ka Xape, Wirex, TenX, Bitwala un CryptoPay nedarbojas tagad. Protams, uzņēmumi meklē, lai atrastu risinājumus, un pēc tam, kad tās ir atrastas, mēs atjaunināt šo amatu (es personīgi meklē alternatīvu, kā arī). Ja jūs zināt kādu labu alternatīvu justies brīvi atstāt tos komentāru sadaļā zemāk.

Tur ir diezgan skaidrs - tagad jūs varat iegādāties gandrīz jebko ar Bitcoin. Jebkura vieta, kas pieņem kredītkartes vai debetkartes, varētu pieņemt jūsu Bitcoin debetkarti, kā arī. Komersants izpaužas maksā savā valūtā, ko debeta uzņēmums un maksa tiks atskaitīta no jūsu Bitcoin bilanci. Tas ļauj dzīvot tikai uz Bitcoin.

Piemēram, kad es ceļot uz ārzemēm Es vienmēr ņem manu Bitcoin debetkarti kā rezerves karti, ja mana nauda tiek nozagts. Tas ir tāpat kā ar ceļotāja pārbaudi digitālajā laikmetā.

Cons no izmantojot Bitcoin debetkarti

Galvenais con par Bitcoin debetkarti ir centralizācija. Lai izmantotu šo karti, nepieciešams noguldīt naudu savā kontā, tajā debetkaršu kompānijas - tas nozīmē, ka jūs dodat kontroli pār savu monētu 3rd Party. Šis risks tiek samazināts, nav deponējot pārāk daudz Bitcoins savā bilancē - būtībā noguldīt tikai summu, jūs varat atļauties zaudēt, ja kapāt. Arī tā kā jūs izmantojat pakalpojumus šiem uzņēmumiem tas nāk ar cenu, - kā jūs redzēsiet zemāk, jūs nevarat ignorēt maksu, Bitcoin debetkaršu uzņēmumiem iekasēt.

Šobrīd ir 7 Bitcoin debetkaršu uzņēmumiem pieejami, šeit ir īss kopsavilkums par katru viena un to plusi un mīnusi.

Bitpay Bitcoin debetkarte pārskats

Pros: Labi pazīstams uzņēmums, kartes pieņemti visā pasaulē

Mīnusi: Tikai tikai ASV iedzīvotājiem, nav mikroshēmu un pin, nepieciešama pārbaude

Bitpayis labi pazīstams uzņēmums ar Bitcoin ekosistēmā, kas nodrošina maksājumu risinājumus uzņēmumiem un privātpersonām. Tas ļauj jums, lai saņemtu priekšapmaksas Visa cardthat tiek ielādēts, izmantojot savu Bitpay kontā. BitPay Priekšapmaksas Visa®Card ir pieejama iedzīvotājiem visos 50 ASV štatos. Jums ir jābūt mājas adresi (bez abonenta kastītes), valdības izdots ID un sociālās apdrošināšanas numuru piemērot.

Karte maksā fiksētu maksu par $ 9,95, un ilgst aptuveni 7 dienas ierodas pastu. Ceļojot ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, jums būs jāmaksā nodeva par 3%, lai segtu izmaksas par valūtas konvertāciju. Ir $ 2.00 maksa par bankomātu vai naudu atpakaļ izņemšanu iekšpusē ASV un $ 3.00 maksa par jebkuru bankomātā vai ar skaidras naudas izņemšanu ārpus valsts. Jūs varat redzēt pilnu maksu sarakstu šeit. Nav darījumu maksa par Bitpay karti.

Cryptopay Bitcoin debetkarte pārskats

Pros: Pieejams visā pasaulē, preces gan fiziskās un virtuālās kartes

Mīnusi: Ir uzturēšanas un slodzes maksu

Cryptopaysupplies Bitcoin debets cardthat ir pieejama visā pasaulē (atšķirībā Bitpay). Jūs varat vai nu pasūtīt fizisku karti ar čipu un PIN vai virtuālu debetkarti, ja tu esi tikai uz tiešsaistes iepirkšanās. Vēl viens liels bonuss Cryptopay ir tas, ka jums nav sniegt pilnīgu id pārbaudi, ja jums nav nepieciešams augstas limitiem.

Fiziskā karte maksā $ 15, un tiek piegādāti bez maksas visā pasaulē. ATM izņemšana maksā $ 2.5 un starptautiskā valūtas maiņa piebilst vēl 3% par katru darījumu. Šīs lietas man nepatīk par šo karti, ir, ka tas ir uzturēšanas maksa mēnesī par $ 1 un 1% komisiju iekraušanai naudu. Ja jūs neesat verificēts var ielādēt līdz pat € 2500 jūsu karti, bet ne vairāk.

Xapo Bitcoin debetkarte pārskats

Pros: kuģus, lai lielākajā daļā valstu, kas izveidota uzņēmuma reputāciju

Cons: liekās maksas (IMO), nav chip & pin

Xapo bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, lai sniegtu Bitcoin debetkarti. Tāpat kā Bitpay tas piedāvā "vienkāršu" kredītkarte, kas nav mikroshēmu un pin mehānismu (rediģēt: daži lietotāji ir gotten mikroshēmu un pin karti, man personīgi nebija). No kartes maksa ir $ 20, un tas ir gada maksa $ 12 / gadu pēc pirmā gada.

Xapo kuģi savu karti uz daudzām valstīm visā pasaulē, kaut arī ne visiem no tiem (pilns saraksts ir atrodams šeit). Arī viņu karte faktiski ir "Mainīt PIN" maksa, kas šķiet diezgan dīvaini IMO. Jums būs iespēja izmantot šo karti, bez plašas pārbaudes, bet jums būs ierobežots līdz 2500 $.

Wirex Bitcoin debetkarte pārskats

Pros: Chip un Pin karte, virtuālās kartes pieejamas, kas izveidota sabiedrība

Mīnusi: Liekie maksa (IMO), samērā dārga karte

Perviously pazīstams kā E-monētas, uzņēmums pārdēvēts par Wirexin 2016. Uzņēmums piegādā Chip un Pin vīzu debetkarti, kas var ielādēt, izmantojot jūsu Wirex lietotni (galddatoru vai mobilo). Maksa ir diezgan līdzīgi citām kartēm - izmaksā 3% starptautiskiem darījumiem, $ 2.5 ATM atsaukšanu un $ 17, lai saņemtu savu fizisko nosūtīti jums. Uzņēmums piegādā arī virtuālo karti, ja jums nav nepieciešama faktisko plastmasas. Tāpat Xapo, Wirex arī iekasē maksu par pakalpojumu, tikai viņi iekasēt tos katru mēnesi, nevis katru gadu ($ 1 / mēnesī).

Shift Bitcoin debetkaršu atsauksmi

Pros: Viegli pieslēdzas jūsu Coinbase kontā, salīdzinoši zemu maksu

Mīnusi: Pieejams tikai 45 valstīs visā ASV, Coinbase aprobežojas ar dažām valstīm, kā arī

Shiftposition sevi kā "pirmo ASV Bitcoin debetkarti". Uzņēmums piegādā debetkarti, kas ir savienots ar jūsu Coinbase kontā. Tomēr, lai gan tas ir vajadzēja būt ASV debetkarte tas ir pieejams tikai 45 no 50 valstīm, tajā brīdī.

Kartes izmaksas saprātīgs $ 10, lai ražotu un nav notiekošās maksas. Ir, protams, standarta 3% starptautiskā darījumu maksu un $ 2.5 dzīvoklis ATM izņemšanu.

Kas karti Jums vajadzētu izvēlēties?

Lielākā daļa no šīm kartēm ir vairāk vai mazāk tāds pats. Viņi, iespējams, visi izmanto to pašu karti piegādātājs vadīt savu biznesu, kā arī, un atšķirība ir tikai viņu zīmolu. Personīgi es gribētu ieteikt, lai pārliecinātos, ka karte izvēlaties ir pieejama jūsu valstī, un pēc tam izmantot vienu ar zemāko maksu. Es noteikti mēģinātu izvairīties kārtis ar notiekošo maksas (ti Wirex, Xapo). Piemēram, ja jūs dzīvojat ASV, izmantojot Shift ir saprātīgs risinājums.

Papildus kartēm pārskatītas šajā amatā ir arī ANXPROand CoinsBankthat piegādes Bitcoin debetkartes - jūs varat apskatīt tos, kā arī tie ir uzskaitīti tabulā pie šīs lapas augšpusē.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma