Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Tas ir "beidzot šeit! Pirmo reizi Bitcoin krāns WordPress spraudnis. Tagad jūs varat sākt savu Bitcoin jaucējkrāns mazāk nekā 5 minūtes.

Šī lapa pamatā ir oficiālais dokumentācija spraudnis un izskaidros visu, kas jums jāzina, no sākuma līdz beigām, lai sāktu savu Bitcoin jaucējkrāns ar WordPress.

Paturiet prātā, ka tas ir bezmaksas spraudnis, un man nav daudz laika, lai saglabātu to, kas ir, kāpēc tik no lietotāja interfeiss izskatās mazliet dīvaini, un man būs ierobežots laiks, lai atbildētu uz atbalsta pieprasījumiem. Taču es darīšu, kas manos spēkos, lai saglabātu šo spraudni darba un aktuāla. Arī es galvenokārt izmanto video konsultācijas, lai izskaidrotu par krāna, nevis rakstveida konsultācijas (tas ir tikai ātrāk, man, lai radītu tiem).

Ja jūs nezināt, ko Bitcoin jaucējkrāns es iesaku, sākot ar šo postthat būs aprakstīt lielāko daļu to, kas jums jāzina par šo tēmu, un, kā jūs varat veikt uzņēmējdarbību no tā. Kad jums daļa par to, kā veidot Bitcoin krāna atgriezties šajā lapā, lai uzzinātu, vieglāku veidu, nekā to, kas ir aprakstīts sākotnējā post.

Tātad, pieņemsim nokļūt uz leju, lai veidotu savu WordPress Bitcoin krāns:

1. Saņemiet mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un instalēt WordPress par to

Tas ir ļoti pamati, kas jums nepieciešams. Es esmu pieņemot, ka jūs jau zināt, kā to izdarīt, ja jums nav, tad es esmu norīkošanu video šeit, kas izskaidro, kā izveidot WordPress. Jebkura hosting sniedzējs vajadzētu darīt to triks, es personīgi izmantot Bluehostfor šo projektu veidus. (Saite uz Bluehost ir filiāli saites).

Tas krāns ir daudz iespējas. Tā kā man nav laika rakstīt tos visus uz leju, es izveidojis video, paskaidrojot visu, kas jums jāzina par krāna.

 

Minimālās prasības, lai iegūtu spraudnis darbojas:

Saskaņā ar "General" tab

 • Ievadiet izmaksu un taimera iestatījumus
 • Ievadiet SolveMedia API atslēgas
 • Ievadiet URL jūsu jaucējkrāns lapai un "atzīmē adresi" lapu (apakšā uz "General" tab)
 • Nodošanas saites URL shēma ir šāda: http://yourwebsite.com/?r=btc_address
 • Izveidot valūtu noteikums, kuru vēlaties izmantot (skat septembris 2017 atjauninājumu zemāk sīkāku informāciju)

Saskaņā ar "maksājumu" tab

 • Ievadiet Fuacethub API atslēgas

Uz jūsu jaucējkrāns lapā:

 • Ievadiet jaucējkrāns shortcode (pārliecinieties, lai to ievadītu AFTER visiem citiem īskodus)

5. Pieprasīt reģistrāciju jūsu krāns (pēc izvēles)

Viens no labākajiem veidiem, kā es esam noskaidrojuši, lai cīnītos off spam ir, pieprasot lietotājiem reģistrēties manā vietā, lai izmantotu to. Tas attur lielāko daļu surogātpasta izplatītājiem, un robotprogrammatūras no vietnes. Es izmantoju maksas spraudni sauc "Vēlmju saraksts loceklis", kas rūpējas par iestatīt šo reģistrācijas procesu. Tas nav obligāta, bet, ja jūs jūtaties kā jūs saņemat pārāk daudz no krāpniekiem savā vietnē ir vērts ieskatīties tajā.

6. Uzstādiet savu serveri mikro maksājumiem (uzlabotas, pēc izvēles)

Ja vēlaties izmantot savu pašmitināts Bitcoin maku darīt maksājumus nevis Faucethub jūs varat instalēt Bitcoin maku par VPS (Virtual Private Server). Viss process tiek dokumentēts herebut tas ir ieteicams darīt tikai tad, ja jums ir dažas tehniskas fona. Paturiet prātā, es nevarēs atbalstīt jebkuru instalēšanas problēmas uz pašmitināts maku.

Es ļoti ieteiktu skatoties Setup Video IEPRIEKŠ no sākuma līdz beigām saprast, kā jaucējkrāns DARBOJAS (ALL CAPS, lai jūs zināt, tas ir svarīgi).

Tagad, ka jūs esat labi iet iesaku atgriezties pie sākotnējā postand lasot visu, kas nav saistīta izveidojot jaucējkrāns - tā ir būtiska informācija.

Dažas svarīgas lietas, kas jāatceras:

  • Maksājumi tiek veikti, izmantojot Faucethub bet jums būs noklikšķiniet uz pogas "veikt maksājumu", lai nosūtītu visas adreses, kas var pretendēt uz maksājumu Faucethub.
  • Pārliecinieties, ka jūsu Faucethub konts tiek finansēts vai adreses netiks rindā izmaksas.
  • Pārliecinieties, lai ierobežotu savu kontu tikai jūsu IP adresi. Ir bijuši vairāki jautājumi pagātnē, un tas, iespējams, novērst tos. Jūs varat atrast savu servera IP adresi šeit.
  • No personīgās pieredzes iesaku ļaujot lietotāju komentārus jūsu krāns - tas ir ātrākais veids, kā zināt, ka kaut kas nedarbojas pareizi.
  • Šobrīd vienīgais dati es savākt no šiem krāniem, cik daudz tiek samaksāts - tas arī viss. Nav paroles Bitcoin adreses vai citu sensitīvu informāciju, kas tiek nodota kopā. Tikai vairākas tā, cik daudz Satoshis ir rindā maksājuma katru reizi, kad jūs noklikšķiniet uz "veikt maksājumu".

Getting atbalsta / Biežāk uzdotie jautājumi

Lielākā daļa no jūsu jaucējkrānu problēmu var atrisināt, izmantojot no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, kas uzskaitīti turpmāk. Ja jūs varat atrast atbildi tiem, justies brīvi, lai iesniegtu atbalsta pieprasījumu.

Es neesmu redzēt krāns forma manā webpagePlease pārliecinieties, ka esat pievienojis, jaucējkrāna ir shortcode lapā, kā parādīts instalācijas video. Par Īsos kodus ir uzskaitīti "atbalsts" sadaļā "Kā lietot" Es saņemu 404 kļūda, kad apgalvojot, krānu vai pārbaudes adrese balanceThis nozīmē, ka jūs, iespējams, nav iestatītu URL pareizi zem "General" tab :

Pēc tam, kad noklikšķiniet uz "izdarīt maksājumu", jums vajadzētu redzēt bilanci pāriet no "neapmaksāts virs sliekšņa" uz "Paredzētais maksājuma summa"

Tas nozīmē, ka maksājums tiek tagad plānots, un nākamo 20 minūšu laikā tas tiks nosūtīts uz jūsu microwallet. Ja tas nenotiek, ka ir vairākas lietas, jums vajadzētu apskatīt:

 1. Maksājums, kas tiek plānots, ir pārāk maza - parasti microwallets ir sliekšņus, no kuriem viņi pieņem maksājumus. Pārliecinieties, ka maksājums ir vismaz 20000 Satoshis
 2. Ja jūs izmantojat Faucethub API jums jāzina, ka katrs lietotājs savā krāns, ir jābūt Faucethub konts ir saistīts ar to adresi, lai saņemtu samaksāts. Tātad, ja, piemēram, jums ir 10 jaucējkrāns lietotājiem un neviens no viņu adreses ir reģistrētas Faucethub, maksājums netiks iet cauri.
 3. Dažreiz microwallets nespēj apstrādāt maksājumu. Tādā gadījumā vienkārši noklikšķiniet uz "veikt maksājumu" atkal un mēģināsiet vēlreiz. Jo jaunākas versijas spraudnis, mēs turpināsim, lai mēģinātu nosūtīt maksājumu, līdz tas iet cauri.
Man ir problēma ar CAPTCHA uz vietas

Visiem captcha jautājumi jāadresē CAPTCHA sniedzējam, jo ​​mēs vienkārši izmantot savu API, lai parādītu savu captcha vietā. Dažreiz, ka captcha izsniedzējs būs dīkstāves vai problēmas ar serveri, un captcha neparādīsies, tam nav nekāda sakara ar spraudni.

Sākot ar 2017. Gada janvāri spraudnis tagad piedāvā atbalstu par nelielu samaksu par izmaksām (0,5%). Lai pieprasītu atbalstu doties uz "atbalsts" cilni un nospiediet "lūgt palīdzību". Lūdzu, pārliecinieties, lai pievienotu wp-admin un ftp piekļuvi, ja iespējams. Atbalsta pieprasījumi tiks atbildēja 36 stundu laikā. Jūs varat arī atteikties no atbalsta spraudnis, ja jūs nevēlaties maksāt nodevu. Tādā gadījumā es nevarētu palīdzēt, un jūs nesaņemsiet automātisko spraudņa atjauninājumus.

Septembris 2017 update - mēs tagad atbalsta dažādas valūtas

Mēs esam saņēmuši daudz pieprasījumu paplašināt spraudni, lai atbalstītu ne tikai Bitcoin bet arī citas valūtas un tas ir tieši tas, ko mēs esam strādājuši pie dažu pēdējo nedēļu laikā. Tātad šodien mūsu jaucējkrāns WordPress spraudnis atbalsta Litecoin un Dash, kā arī Bitcoin.

 

Iespējojot dažādas valūtas krānu

SVARĪGI: Šobrīd jūs varat izmantot tikai vienu valūtu par katru vietu. Tātad nav iespēja atbalstīt BTC un LTC tajā pašā vietā, piemēram. Ja jūs vēlaties vairāk nekā vienu valūtu jums būs nepieciešams vairāk nekā vienu vietu. Nākotnē mēs plānojam pievienot multivalūtu atbalstu tajā pašā vietā.

Saskaņā ar "krāna" tab Jums ir cilni sauc par "valūtas". Tas ir, ja jūs izvēlaties, cik jūsu jaucējkrāns samaksās. Paturiet prātā jaucējkrāns spraudnis var atbalstīt tikai vienu valūtu vienlaicīgi.

Dažādie Izmaksu noteikumi ir:

BTC

# 8211; Izmaksas tiks veikti fiksētas summas Bitcoin

Domuzīme

# 8211; Izmaksas tiks veikti fiksētas summas Dash

LTC

# 8211; Izmaksas tiks veikti fiksētas summas Litecoin

USD BTC

# 8211; Izmaksas tiks veikti fiksētas summas USD un samaksāts Bitcoin. Piemēram - lietotājs prasībām un nopelna $ 0.05. Viņš redzēs ekvivalentu šīs summas Bitcoin ir samaksāta viņa adresi. Tas ļauj noteikt fiksētu USD summu par katru apgalvot, pat tad, ja cenu Bitcoin izmaiņām.

USD Dash

Izmaksas tiks veikti fiksētas summas USD un samaksāts Dash.

USD LTC

Izmaksas tiks veikti fiksētas summas USD un samaksāts Litecoin.

Lai noteikums kļūtu aktīvs, jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūs noklikšķiniet uz pogas "atlasiet šo noteikumu un saglabāt izmaiņas". Ja jums ir tikai noklikšķināt uz "Saglabāt izmaiņas" noteikums nebūs aktīvs.

Automātiskie maksājumi

Mēs esam pievienojuši iespēju izveidot automātisko izmaksu, tāpēc jums vairs nav nepieciešams manuāli izmaksāt jūsu lietotājiem. Lai iespējotu automātisko maksājumi iet uz "krāns" - sadaļā "Vispārīgi" un atzīmējiet izvēles rūtiņu "Automātiski palaist izmaksa ar cron palaist".

Kad kaste ir atzīmēta katru reizi cron iet (ik pēc 20 minūtēm), maksājumi tiks veikti automātiski Faucethub.

Visā Tuvākajos mēnešos mēs ejam, lai pievienotu jaunas funkcijas, lai spraudnis piemēram Bitcoin naudas atbalsts, tiny url atbalsts un vairāk.

Versija Atjauninājumi:

Jan 24, 2018:
Fix izdošanas, ja izmaksa nav paredzēta gadījumos, kad lietotāji ir saistīt savas adreses

Jan 22, 2018:

= 2.4.1 =

Labāk kļūdu ziņošanas gadījumā Faucethub API pieprasījuma ierobežojumiem

Jan 21, 2018:

= 2.4.0 =

Jaunā loģika izmaksa paaudzes New loģiku izmaksu rindā

Jan 5, 2018:

= 2.3.1 =

Fix JavaScript kļūdas gadījumā, kad lietotāji ir nepieciešams, lai savienotu to adreses

1. Janvāris 2018:

= 2.3.0 =

ETH atbalsts Bitcaptcha atbalsts

Rāda skaits minēto adresi

Extra reklāma par prasījuma

Sticky adrese nav reģistrētiem lietotājiem

= 2.2.1 =

Stiprinājuma jautājumu, kad e-pasts lietotājam bez pretenzijām parāda visas adreses un IP

Dzimtā DB bloķēšanas sistēma, bet izmaksa

Nov 16, 2017:

= 2.2.0 =
Darījumi URL pārgāja no blockr.io līdz blockchain.info

Septmber 25. 2017:

= 2.1.2 =
Fiksēts problēma ar viltus pogas funkciju

= 2.1.1 =
On izmaksa Bitcoind maku pavada neapstiprināts līdzsvaru

Septemeber 24. 2017:

= 2.1.0 =
Pievienots atbalsts coin-hive.com CAPTCHA

= 2.0.1 =
Pievienots opciju, lai norādītu precīzu izmantošanu Cloudflare

17. Septembris 2017:

= 2.0 =

Atbalsts DASH un LTC
atspējošanas jaucējkrāns jauninot

24 aprīlis 2017:

= 1.7.5 =
uzglabāšana ref adresi sīkdatnes, lai cilvēki varētu pāriet reģistrāciju nezaudējot nodošanu.

= 1.7.4 =
Atjaunināšana stats pieprasījumus sūtīt datus uz domēnu, nevis IP adresi.

= 1.7.3 =
Jauns atbalsts adrese

= 1.7.2 =
noteikšana db prefikss

= 1.7.1 =
noteikšana iesniegt rēķināties apmēra lapā

19 februāris 2017:

= 1.7.0 =
* Minor uzlabojumi

6 februāris 2017:

= 1.6.2 =
* Stiprinājuma problēma ar eApmaksa bilanci

5 februāris 2017:

= 1.6.1 =
* uzlabošana maksājuma žurnāla ziņas

= 1.6.0 =
* apstrāde vairākas kļūdas no eApmaksa pusē

= 1.5.5 =
* grafika maksājumu par adresi tīkla kļūdas gadījumā (epay.info jautājums)

= 1.5.4 =
* Rāda kļūdas arī gadījumos, kad maksājums api neizdevās viņu pusē

Versija 1.5.3 (23 janvāris 2017):
* Pievienojot papildu atkļūdošanas informāciju, bet izmaksa labākai jautājumu izpratni

Versijas 1.5.0 - 1.5.2 (22 janvāris 2017):

= 1.5.2 =
* Labāka maksa aprēķins

= 1.5.1 =
* Lazy slodze no solvemedia CAPTCHA

= 1.5.0 =
* Pievienojot iespēju atteikties no spraudnis atbalsta

Versija 1.4.5 - 1.4.8 (14 janvāris 2017):

* Pievienojot augstākā līmeņa navigācijas

* Pievienojot navigāciju, lai "Kā lietot" lapas

* Moving pretenzijas pēc izmaksu Brazīlijas navigācijas

* Maksājumi navigācijas norāda uz sadaļu Izmaksas, nevis prasībām

Versija 1.4.4 (12 janvāris 2017):

* Stiprinājuma neatbildētos ziņojums atbalsta pieprasījumu
* Jauns īsais kods 1218625476 Satoshi parādīt izmaksāto summu satoshis "NNN Satoshis"

Versija 1.4.3 (6 Jan 2017):

* Rāda API taustiņus maka lapā

Versija 1.4.2 (6 Jan 2017):

* Atspējošana iespēju atsaukties savu Bitcoin adrese (dubultā apgalvojot)

Versija 1.4.1 (5 Jan 2017):

* Kļūdas ziņojumu uzlabošana

Versija 1.4.0 (5 Jan 2017):

* Iespēja uzstādīt tulkojumus frontālā daļa
* Stiprinājuma jautājumu, kad plugins lapa parāda inforrect informāciju par šo spraudni

Versija 1.3.11 (Jan 4, 2017):

* Stiprinājuma problēma ar maksājumu mazspēju, izmantojot faucethub.io

Versija 1.3.10 (28 decembris 2016):

* Pievienojot faucethub.io atbalsta
* pievienošana phpinfo uz "sūtīt diagnostikas"

Versija 1.3.9 (8 decembris 2016) - Kļūdu labojumi

Versija 1.3.8 (8 decembris 2016) - Kļūdu labojumi

Versija 1.3.5 (23 novembris 2016) - Jūs tagad var atjaunināt spraudni laikā ar WP admin jomā

Versija 1.3.4 (22 novembris 2016) - eApmaksa problēma novērsta, parādot informāciju par izmaksām par prasību lapā

Versija 1.3.3 (13 novembris 2016) - DB vaicājumu kļūmei

Versija 1.3.2 (13 novembris 2016) - noteikt aprēķinu prasību

Versija 1.3.1 (13 novembris 2016) - nelielas teksta izmaiņas un atjaunināta lietotāja profila lapā ar stāžu

Versija 1.3.0 (12 novembris 2016) - Tikai reģistrēti lietotāji tikai viena adrese, pievieno stāžu info par cilni prasību

Versija 1.2.7 (8 novembris 2016) - Pievienots epay.info kā maksājumu iespēju

Versija 1.2.6 (4 novembris 2016) - Spēja pievienot admin prēmijas / sodus, izņemt ref informācija, ja tā nav nodošana tika noteikta

Versija 1.2.4 (31 oktobris 2016) - Kļūdu labojumi, pievieno taimeris un skaņu

1.2.3 versija (28 oktobris 2016) - Kļūdu labojumi, Satoshi fiksēts jautājums izmaksa displeja BTC vietā

1.2.1 versija (21 oktobris 2016) - Kļūdu labojumi

Versija 1.2.0 (21 oktobris 2016) - Pievienots reģistrēts lietotājs funkcionalitāti, bot aizsardzība

Versija 1.1.5 (20 oktobris 2016) - Bugs noteiktas, pievieno admin rīku padomus

Versija 1.1.4 (10 oktobris 2016) - Bugs noteiktas

Versija 1.1.3 (29 septembris 2016) - Fiksētā papildu problēma ar "check adresi" URL.

Versija 1.1.2 (26 septembris 2016) - Novērsta problēma ar "check adresi" URL, var būt arī dinamisks URL.

Versija 1.1.1 (12 septembris 2016) - Fiksētā SolveMedia jautājums, spraudnis tagad ir saderīga ar php 5.2 un uz augšu.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Post Tacocoin

ICO analīzes decembris - NAGA pārskats

Post Tacocoin

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

Post Tacocoin

Biceed pārskats - Plug & Play pilns Bitcoin Node

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām