Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

SVARĪGI UPDATE!

Kopš oktobra 12. Bitcoin-Trader šķiet neefektīva. Mēs neesam pārliecināti, ko tas nozīmē, bet paziņo, ka nekādi līdzekļi tiks noguldīti uz tiem. Kā norādīts šo ziņu orognialy - tas ir liels risks programmu. Ja esat jau ieguldījusi ar viņiem, mēs iesakām jums izmēģināt un naudu ārā. Pie šķiet, ka tajā brīdī, tas ir diezgan grūti, lai saņemtu fondu ārā no BT - atjauninājumi var atrast Bitcoin runāt.

Kopš 16.oktobrī Bitcoin Trader ir oficiāli no uzņēmējdarbības

Tikko saņēmu šādu e-pastu manā iesūtnē, mani visdziļāko līdzjūtību visiem, kuri cietuši zaudējumus, ko rada šī nolaidīgu biznesā. Es personīgi neticu, kas ir rakstīts šo e-pastu, un uzskatu, ka tas viss, kas ir tikko bijis scam.

Aptuveni pirms mēneša, mēs esam runājuši par to, kā gūt peļņu no Bitcoin ieguldījumiem. Mēs esam uz programmu, ko sauc BTCJamwhich ļauj aizdevums Bitcoins svešiniekiem un saņemt ikmēneša izmaksa - radot GPL (gada procentu likme) ir gandrīz 20%. Es esmu priecīgs teikt, ka mans eksperiments ar šo programmu, ir iet labi, un es saņemu manus ikmēneša izmaksu, kā plānots.

Vai ir iespējams veikt 20% MPR (ikmēneša procentu likmi)?

Viena no citām lietām, es esmu apskatījis savos iepriekšējos amatos bija HYIP - High Yield Ieguldījumu programmas. Šīs programmas ir tas, ko sauc par Ponzi shēmu. Viņi izmaksāt masveida procentu likmes un to risks ir daudz lielāks. Lielākā daļa no laikiem šīs programmas ir vienkārši out veida izkrāpšanu. Programma runāsim šodien, šķiet, ir daudz pazīmes HYIP, bet man nebija pārliecināta, ka tas patiesībā ir, tāpēc es nolēmu veikt dziļāku izskatu.

Bitcoin Trader šķiet, izmaksājot gandrīz 8 mēnešus

Galvenā ideja Bitcoin Traderis ka jūs pērkat akcijas vai nu ieguves baseinu vai tirdzniecības baseinu un izmaksāti atbilstoši akciju skaitam jums pieder. Tātad, tas ir tāpat kā jūs ieguldīt uzņēmumā, un pretī saņemt nākotnes peļņu, ka uzņēmums veiks, izmantojot tirdzniecību vai ieguves. Visa lieta skanēja diezgan ēnas man, it īpaši pēc tam, kad mana pieredze ar MyDailyCoinso es nolēmu to pārbaudīt, par sevi.

Ir svarīgi atzīmēt, ka es pirmo reizi tika ieviesti, lai Bitcoin Trader ar Haroun Kola arī pazīstams kā Bitocin Baba. Haroun norādīja, ka viņš ir strādājis ar Bitcoin Trader kopš 2014. Gada februāra, un ka viņš ir saņēmis maksājumus no viņiem regulāri.

Pēdējo 9 dienas esmu veidoja 7,9%, par manu ieguldījumu

Esmu testētas Bitcoin Traderwith nelielu naudas summu, lai es vienalga daudz, ja tas ir scam. Es nopirku dažas tirgojas akcijas un gaidīja, lai redzētu, kas notiek. Tas nav īsti jautājums, kas dala jūs pērkat, tirdzniecības vai ieguvi, jo doma ir tāda pati - jūs ieguldīt noteiktu naudas summu un iegūt precent šīs summas pretī.

Pēc 9 dienām es esmu priecīgs teikt, ka es esmu veicis 7,9% ROI (return on investment), kas, iespējams, nāk līdz aptuveni 16%, IA beigās mēnesī. Bitcoin Trader arī ievietot savu ikdienas rezultātus mājas lapā, lai ikviens varētu redzēt. Tas ir diezgan foršs, jo tur nav daudz vietas, kas tur, kas dos jums šādu procentu likmi, bet lietas ne vienmēr, jo tie, šķiet, es nolēmu izpētīt mazliet tālāk...

BitcoinTalk lietotājus iedala savos atzinumos par Bitcoin Trader

Viens no visvairāk uzticamiem informācijas avotiem par gandrīz jebko, kas Bitcoin pasaulē ir BitcoinTalk - lielākais un vecākais Bitcoin forums. Es atradu threaddiscussing Bitcoin Trader kurā sāku 2013. Gada decembrī, un nepārtraukti atjauninot līdz mūsdienām. Tā kā pavediens ir vairāk nekā 1300 komentārus šeit ir izcelt:

  • Neviens apgalvo, ka viņš nav gotten jāmaksā Bitcoin Trader.
  • Vairums skeptiķi neesmu mēģinājis Programmas vadītāji paši.
  • Par Bitcoin Trader īpašnieki lielākoties anonīmi (nosaukumi tiek atklāts, bet nekas, kas var saistīt ar faktisko personai).
  • Neviens ir regulēt vai uzņēmums, kas atstāj durvis atvērtas Ponzi shēmu revīziju.
  • Bitcoin Trader izmanto maksājumu procesors, kas ir zināms, ka tā akceptējusi HYIPs - nekas, kas var uzlādēt atpakaļ.

Tātad ir Bitcoin Trader labs ieguldījums?

Viena no lietām, kas mani apbēdināja par Bitcoin Traderis ka tas nav reāli maksāt jums out Bitcoins. Nozīme jūs izmantojat tikai Bitcoins lai noguldīt naudu un vērtība tiek nekavējoties pārvērsts USD. Tas ir kauns, manuprāt, jo es gribētu, lai atrastu veidu, kā augt savu Bitcoins, jo pretējā gadījumā tās ir tikai ko apkārt. Tāpēc BTCJam ir labāk piemērota šādam nolūkam (bet raža ir zemāka).

Apkopojot lietām augšu es domāju Bitcoin Trader ir dzīvotspējīga investīciju iespēja brīdī, bet es būtu ļoti piesardzīgs, lietojot to, kas nozīmē:

  1. Es neieguldīs jebkuru summu, es nevaru atļauties zaudēt.
  2. Es vēlētos izņemt savu peļņu par katru nedēļu un neatstāt tos Bitcoin Trader.

Es domāju, ka Bitcoin Trader nav obligāti izrādījusies HYIP (pagaidām), un jūs faktiski var gūt labumu no, ja jūs spēlējat jūs kārtis labi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka es neesmu finanšu eksperts un viss, ko es rakstīt šajā emuārā ir mans paša viedoklis - lai jūs ņemt to ar graudu sāls un uz savu risku. Veiksmi!

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

Jaxx maka pārskats - All-around Bitcoin maku

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

Bitcoin Miner apskats: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - vai tā ir tā vērts?

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

No TREZOR līdz LastPASS: vislabākie parāda vadītāji 2017. Pārskatā

Post Tacocoin

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu