Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Iespējams, viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par Bitcoin ieguve pēdējos gados bija "Vai Bitcoin ieguves izdevīgi?" 99% gadījumu atbilde ir nē, jo konkurence ir pārāk sīva, un, lai raktuves izdevīgi jums ir nepieciešama īpaša ASIC ieguves platformu. Vienkārši, lai jūs iegūtu priekšstatu par to, ko es runāju par, visefektīvāko kalnraču šodien Antminer S9, izmaksas vairāk nekā 2000 $, un, iespējams, iegūt jums pārkāpj pat pēc 6-9 mēnešiem.

Tomēr Bitmain galvenais (un gandrīz vienīgais) ražotājs Bitcoin ieguves platformām nesen paziņoja ierašanos Antminer f4- kalnraču izveidota ieguves Bitcoins mājās. Ko tas nozīmē?

Nu, par vienu, kalnraču, iespējams, būs lētāk nekā rūpniecības kalnrači piemēram S9. Kompānija ievietojis savā mājas lapā, ka tas izmaksās 1000 ASV dolāru pirms nosūtīšanas. Tomēr kopš tā laika, šī lapa vairs parādās uzņēmuma mājas lapā.

29. Augusts update: Miner ir, un tas ir cena ir noteikta 1395 USD - tas ir daudz vairāk nekā sākotnējā cena, kas, iespējams, bija kļūdas publicēts. Skatīt produkta lapu šeit.

R4 ogļracis izmantos arī ļoti unikālu dzesēšanas sistēmu, kas ļaus daudz mazāk skaļš. Viens no galvenajiem jautājumiem darbojas Bitcoin kalnraču ir, ka tas uzkarst, un tas ir ļoti (ļoti) skaļi (šeit ir piemērs). Bitmain izmanto jaunu dzesēšanas tehniku ​​iekšpusē R4 - tas ir iedvesmojusi kluso gaisa kondicionēšanas iekārtām, un neizmanto parastos trokšņainās ventilatori datoru serverus parasti ir. Jaunais ventilators "ir tikai panākt trokšņu līmeni, 52 decibeliem, apmēram tikpat skaļi kā saruna mājās".

Antminer R4 uzsākšanas datums tika noteikts 29.augusta (rīt), pie 11pm GMT +8 atbilstoši Bitmain vietni tomēr faktiskā produkta lapu, kas bija pieejama līdz šim, vairs nav sasniedzams.

Augustā 26. Bitmain ievietojis šādu ziņojumu par Bitcointalk forumā:

Tas nozīmē, ka cenu un specs parādīts šajā amatā joprojām tiek uzskatīts tikai baumas, un būtu jāapstiprina pēc tam, kad produkts ir out.

The Antminer R4 specs

No tā, ko es varētu savākt pirms lapa tika veikti uz leju tie ir kalnraču specifikācijas:

- Miner Hash Rate: 8.6TH / s (Variation of ± 5% ir sagaidāma)
- Izstrādājuma izmērs: 515mm (L) x 100mm (W) x 222mm (H)

Kalnraču būs vajadzīga arī PSU (barošanas bloks), kas maksā 300 USD, saskaņā ar uzņēmuma mājas lapā (pirms tam tika pieņemts uz leju). PSU būs arī tāds pats kluss dzesēšanas sistēmu, lai tā neliks lielu troksni.

29. Augusts update: PSU maksās 240 USD, un nevis 300 USD kā iepriekš norādīts. Jūs varat redzēt produktu lapu šeit.

Vai Bitmain ir R4 ir izdevīgi?

Ievadot Bitmain specifikācijas mūsu Bitcoin kalnrūpniecības kalkulatoru atklāj, ka pie pašreizējiem grūtības līmeņi un Bitcoin cenu, jums vajadzētu būt iespējai lauzt pat pēc 12 mēnešiem (vairāk vai mazāk). Es ņēma vērā dažus noklusējuma vērtības 0,12 $ / kWh elektroenerģijas izmaksas un 2% ieguves baseins maksas. Protams, ja jums ir jāmaksā vairāk / mazāk par elektrību vai dramatiskām izmaiņām notiks Bitcoin cenā, un grūtības šie rezultāti var mainīties. Paturiet prātā, ka cenu par R4 var mainīties, kā arī.

29. Augusts update: Apsveriet jaunu cenu Antminer R4and PSU (kopā 1635 USD), tas būs veikt jebkur no 16-18 mēnešiem lauzt pat pašreizējā Bitcoin cenu un grūtības. Ja jūs kaut kā izdodas samazināt savu elektrības izmaksas, jums būs iespēja lauzt pat pēc 12 mēnešiem.

Nobeigumā es esmu vēl nav pārliecināts, ka R4 ir vērts risku. Par starteri ierïces cena vēl nav zināms, iespējams, ka tiks atklāts 24 stundu laikā, lai gan. Pieņemot, ka cena ir patiešām kā reklāmēs (1000 LVL) Es domāju, ka 16 mēnešus, lai pauze pat ir diezgan riskants ieguldījums kalnrūpniecības biznesu. Jūs būtībā ir cerība Bitcoin cena iet uz augšu, lai attaisnotu šo pirkumu - parasti ogļrači novecojis 12 mēnešu laikā sakarā ar pieaugošu grūtības.

Lai saņemiet vēl atjaunināts uz Bitmain Antminer R4 pārliecinieties, lai pārbaudītu Bitmain blogs.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Šeit ir uzvarētāji 2018. gada labākajai Bitcoin aparatūras maku

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Labākais Bitcoin maciņš 2014. gadam - Blockchain pret MyCelium pret Coinabse

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)