BTC Robot pārskats - vai tas ir scam? Reāli rezultāti no bitcointalk lietotājiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BTC Robot pārskats - vai tas ir scam? Reāli rezultāti no bitcointalk lietotājiem

BTC Robot pārskats - vai tas ir scam? Reāli rezultāti no bitcointalk lietotājiem

Pros: Viegli setup, daudz konsultācijas, atbalsts pieejams.

Mīnusi: Nešķiet rīkoties, kā aprakstīts vispār. Nepaspēja iegūt darbu uz Silver plānu.

Secinājums: Nē, BTC Robot nav scam, bet es uzskatu, ka tas nav tik precīza kā aprakstīts uz BTC Robot pārdošanas lapā. Personīgi, man nav izdevies gūt peļņu no tā, bet es esmu to izmanto tikai 2 nedēļas. Laba lieta ir tā, ka 60 dienu naudu atpakaļ garantiju padara to ne brainer, lai kāds, kurš vēlas, lai to izmēģinātu jebkurā veidā un lemt par sevi.

99 Bitcoins "vērtējums

Usr = 5.5]

Lai iegūtu vairāk informācijas par BTC Robot.

Pilna BTC Robot apskats

Ļaujiet man sākt labi pie nūja šeit, sakot tas nav vēl viens "izskatās, cik liels mans peļņa ir ar BTC Robot". Šā pārskata mērķis panākt reālu dzīvu pētījumus, lai reizi par noslēdz visiem, ja iegādes BTC robots ir vērts savu naudu vai nē. Es esmu bijis uz Bitcoin gandrīz gadu tagad, un tikai nesen saņēmu manu roku uz BTC robotu, un tas bija tikai pēc kāda INTENSIVEmarket pētījumiem. Mans minējums ir, ka, ja tu esi šajā lapā jūs, iespējams, meklējat uz pētot to, kā arī, lai, cerams, es varētu ietaupīt kādu laiku.

Šis pārskats nav balstīta uz manu personīgo pieredzi, tikai

Tā vietā, lai tikai tirdzniecību ar BTC Robot un pēc tam sniedz jums savu personīgo viedokli vien es integrēta šo pārskatīšanu, jo daudziem tiešsaistes BTC robotu vērtējumus es varētu atrast internetā. Es paņēmu no labākajiem (parasti no Bitcointalk.org) un sliktāko tiem (parasti attiecībā uz cilvēkiem, kuri cenšas veikt ātru peļņu), un cēla tos kopā. Es nerunāšu par to, kā izmantot BTC robotu pārskatā, jo tas ir diezgan vienkāršs un tur ir pilnīgs soli pa solim, kad jūs to iegādāties.

Meklē "BTC Robot atsauksmes" Google dot gandrīz 92% ir neobjektīva atsauksmes...

Tātad, pēc tam iet cauri pirmajos 4 lapas Google par termina "BTC Robot Reivews" Man izdevās atrast tikai 3 atsauksmes, kas bija vērts komentējot par, pārējie atsauksmes, bija vienkāršs objektīvs.

Jonathan rāda reālu dzīvu pierādījumu, ka jūs varat iegūt (un zaudēt) ar godīgu BTC Robot apskats

Man izdevās iet gandrīz 12 dažādas atsauksmes, pirms izlemt pirkt BTC robotu. Pirmais pārskats man nāca pāri, kas, iespējams, bija visnoderīgākie bija vietni ar nosaukumu "Bitcoin World Wide", kas bija sava veida aizdomīga izskata, jo tas, šķiet, ir tikai veicināt BTC Robot. Tomēr pēc iepazīšanās Jonathan ir atsauksmi uzmanīgi es redzēju, ka viņš tiešām atjaunināt savu statistiku, katru mēnesi, ieskaitot zaudējumus (kas ir kaut kas objektīvs atsauksmes reti). Tāpēc līdz 2013. Gada novembrim viņa kontā bija pozitīva ROI%, 26.75, bet tāpēc, ka liels kritums Bitcoin cenas decembrī viņš beidzās 2013. Ar negatīvu ROI% 61.23. Mans minējums ir, ka viņš, izmantojot agresīvu režīmu kas rada viņam tie zaudē. Šeit ir viņa Atgādinājums decembrī.

Michael Vasara rāda reālu dzīvu ekrāna uztveršanas peļņas gūšana

Pēc pārbaudes vēl daži pārāk tendenciozi BTC robots atsauksmes man nāca pāri Vimeo videoof puisis vārdā Michael Summers. Tagad šis video ir skaidri stāsta, tomēr viņš rāda pieņemšanas faktisko peļņu no BTC robotu no apmēram $ 386,18. Pēc tālākas izmeklēšanas es redzēju, ka videoklips tika augšupielādēts 2014. Gada janvārī, bet tas tika filmētas 2013. Gada jūlijā....make jūs brīnums, cik legit tas galu galā.

Pirmais lielais mājas pārskatīt BTC Robot saka, ka tas ir scam

Pēc tam, kad daži vēl rakšana, man nāca pāri rakstu no "The Verge". Lai veiktu garš stāsts īss autors pastu uz The Verge apgalvo BTC robots ir tikai vēl viens scam pasaulē pelnīt naudu tiešsaistē. Lai gan šķiet, ka viņš ir ļoti noteikts par to, viņš neatnesa vienu gabalu pierādījumiem viņa prasības. Uz komentāriem, kas tika norīkoti šo rakstu BTC robots komanda atbildēja katrs un katrs lasītājs, kurš izteikts mazākā no problēmām, kas spēlē savā labā. Ja kāds mēģina scam jums, viņi parasti nebūs tik lielisku klientu apkalpošanu.

Kāda Bitcointalk ir forums, ir ko teikt par BTC Robot

Attiecībā uz tiem no jums, kas nav informēti par to, Bitcointalkis lielākais Bitcoin forumu tiešsaistē jau šodien, un tas neņem izkrāpšanu viegli. Lietotāji, kuri tiek uzskatīti par scammers ir skaidri marķēti, un parasti booted no foruma, šeit ir daži piemēri, kas nav saistītas ar BTC robots:

Es atradu 3 dažādus amatus, kas saistīti ar BTC Robot atsauksmēm. Par firstwas no aa darbiniekam Bitcointalk. Viņš faktiski radīja kopējo peļņu 52,15 $ ar laiku viņš bija tirdzniecība bet zaudēt Bitcions. Viņš bija sava veida iritated ar to, lai gan BTC robots pārstāvis, kurš atbildēja uz šo ziņu skaidroja, ka peļņa balstās uz ASV dolāru un nav BTC, kas nozīmē, ja jūs vēlaties, lai nopelnītu ASV lietošanu BTC robots. Ja jūs mērķis, lai nopelnītu Bitcoins, tad varbūt tur ir labāks veids.

Otrais threadof BTC Robot apskats par Bitcointalk es lasīt uzsils diezgan ātri, un ieguva vairāk nekā 400 amatu! Es devos pār lielāko daļu no tām (jūs nevarat faktiski izlasīt 400 posts). Going caur amatu man radās vēl viens video, kas, šķiet, ir legit un rāda peļņu.

Tur bija daudz un atpakaļ šajos forumos. Galvenokārt cilvēki apsūdzot to scam bet bez faktisko pierādījumu. BTC Robot komanda šķita aizstāvēt sevi nikni no apsūdzībām. Daži memberfinally nāca klajā ar dažiem faktiskajiem tirdzniecības datiem, kas liecina, ka viņi ir zaudējuši naudu, lietojot robotu un daži sūdzējās par sliktu klientu apkalpošanu. Ceļā endthe forums riktīgi agresīvs, samazina BTC robotu komanda Uzticamības rādītājs, un prasa no programmas būt neveiksmīgi.

Beidzot es mēģināju atrast jaunāko BTC Robot pārskatīšanas, jo varbūt kaut ko laikā programma darbojas jau ir mainījusies. Šķiet, ka nekas daudz nav mainījies, lai gan viens recenzents saidhe bija grūti laiku kļūst viņa naudu atpakaļ, jo viņš nopirka programmu ar Bitcoins.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, mana pieredze ar BTC Robot

Tātad, pēc iepazīšanās ar tik daudz stuff tiešsaistē Man nebija ļoti laba sajūta par BTC robots, bet joprojām nebija tieši pierādījums tam, ka tā bija scam. Arī viņi sola 60 dienu naudu atpakaļ garantiju tāpēc es rakstainas es varētu iegādāties, spēlēt ar to maz, un, ja es domāju, ka tas ir sūds tikai saņemt atmaksu. Iepirkuma process noritēja diezgan gludi, dodieties uz BTC Robot mājas lapā, izvēlieties savu plānu (es izvēlējos Silver vienu), un pēc tam saņemt novirzīts uz ClickBetter par samaksu.

Piezīme: ClickBetter ir maksājums procesors BTC robotu, tādēļ, ja jūs vēlaties saņemt atmaksu, vai ir problēmas pirkuma laikā jums ir nepieciešams, lai attieksme pret viņiem. Vārds gudrības neietilpst visi up-pārdot crap viņi cenšas piķis jums pēc tam, kad iegādāties robots

tas ir tikai lēts mārketinga taktika.

Es saņēmu savu API atslēgas BTC-E. To var izdarīt, tikai dodoties uz savu profilu, izvēloties API atslēgas un pēc tam izveidot jaunu atslēgu. Jūs varat nosaukt to kāds jums patīk, bet tad jums ir nepieciešams, lai to "info" un "tirdzniecība" atļaujas.

Es finansēta manu BTC-E kontu ar $ 100, kas bija visvairāk es biju gatavs zaudēt šo testu. Es noteikti robots uz "vidēja" tirdzniecības iestatījumiem, un gaidīja, lai redzētu, kas notiek, diemžēl nekas nebija. Programma nevarēja ielādēt manu BTC-E informāciju un NOLŪKAM nebija tirdzniecība. Es nosūtīju e-pastu uz BTC robotu atbalstu un ieguva atbildēt nākamajā dienā ar dažiem norādījumiem. Tad es nolēmu, lai lietas uz augšu iecirtums un faktiski modernizētas uz "Zelta plānu". Iemesls ir tas, ka man ir 60 dienu naudu atpakaļ garantiju tāpēc nav risks.

Pēc parakstīšanas līdz Gold plānot Bot faktiski sāka tirgot. Es nolēmu atstāt to tuvāko dienu laikā, un redzēt, kas notiek. Šī ir mana konta uz pirmās tirdzniecības dienas:

Diemžēl pietiekami, man nav izdevies gūt peļņu, pat pēc vairākām dienām tirdzniecību. Tas bija laiks, lai pārbaudītu pēdējā lieta, pa kreisi... 60 dienu naudu atpakaļ garantiju. Es nosūtīju atmaksas pieprasījumu ClickBetter un gaida, lai redzētu, vai tas darbosies kā reklamē. Tā bija, un 3 dienu es saņēmu manu pilnīgu atmaksu par abām programmām.

Secinājums - ir BTC Robot scam?

Nē, BTC Robot nav scam, bet es uzskatu, ka tas nav tik precīza kā aprakstīts uz BTC Robot pārdošanas lapā. Personīgi, man nav izdevies gūt peļņu no tā, bet es esmu to izmanto tikai 2 nedēļas. Laba lieta ir tā, ka 60 dienu naudu atpakaļ garantiju padara to ne brainer, lai kāds, kurš vēlas, lai to izmēģinātu jebkurā veidā un lemt par sevi. Ja jūs vēlētos, lai dalītos savā pieredzē ar BTC robotu vienkārši ievietot savu komentāru, un novērtējiet šo produktu zemāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Mīklas un Mod apk)

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma