CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)

Nedaudz vairāk nekā pirms gada man bija vērsies ar poļu puisi vārdā Wojtek kurš teica, ka viņš meklē, lai izveidotu visizturīgākā auksto maku iespējams. Viņš bija metāla mākslinieks, un viņš domāja par to, izmantojot šo prasmi, lai radītu kādu maku formu, kas nevar tikt iznīcināta.

Ideja būtu saglabāt jūsu privātās atslēgas vai mnemonisks frāzi iekšpusē sava veida metāla korpusā, kas būs izturīgas pret jebkuru katastrofu, kas var rasties - plūdi, ugunsgrēks, zemestrīce, jūs nosaukums tam. Lai vairotu līdzekļus šim projektam, viņš uzsāka kopfinansējuma kampaņu Indiegogo, un dažus mēnešus vēlāk viņš tika pilnībā finansēta, Cryptosteel bija ceļā, lai kļūtu par realitāti.

Man ir jāatzīst, ka Cryptosteel redzējums likās ļoti pārliecinoši, un video radīts produkts ilustrēts to ļoti labi:

Tomēr, tāpat kā ar daudzām kopfinansējuma kampaņām šis projekts arī ir redzējis daudz šķēršļu. Produkts bija dažas neparedzētas kavēšanās. No ražošanas jautājumos, pasta jautājumiem, likās, ka daudzas lietas bija novērst Cryptosteelfrom kļūst par realitāti. Tomēr visā visu šo Wojtek tur ciešu kontaktu ar saviem sākotnējiem investoriem un ir pārliecināts, ka tie bija aktuāli. Un tiešām vienu gadu vēlāk es esmu saņēmis savu Cryptosteel pastu.

Es esmu gatavojas sākt ar "normālu" pārskatīšanu, un pēc tam pāriet uz jautru daļa - mēģina iznīcināt Cryptosteel :)

Produkts pats par sevi ir diezgan pašsaprotami, jūs saņemsiet metāla plāksni un virkni skaitļu un burtu, lai izveidotu vai nu savu privāto atslēgu vai mnemonisks sēklas (tiks izmantots ar TREZOR).

Man jāatzīst, tas aizveda mani dažas minūtes, lai saprastu, kā reāli atvērt metāla plāksni, lai ievadītu burtu un ciparu, bet tas nekas, ka 5 minūtes un pāris hits ar skrūvgriezi nevarētu atrisināt.

Kaitinošas daļa noteikti ievietojot burtus uz Cryptosteel. Bija man apmēram 40 sekundes par katru burtu, un tas nav iet gludi, lai neteiktu vairāk. Tomēr, ņemot vērā, ka tas ir (cerams) vienu reizi process, tas ir kaut kas es varētu dzīvot ar.

Arī es esmu gotten pietiekami burtus un ciparus, lai izveidotu pat 2 mnemonisks sēklas vai privātas atslēgas, lai veids, kā iet dublēšanos!

Un tagad par jautru daļa....

Tā kā tur nav daudz ko teikt par šo produktu, es domāju, kāpēc nav mazliet jautri ar to un redzēt, ja tas ir tiešām neiznīcināms. Tāpēc es devos ārā un veica dažas pārbaudes...

Kopumā es teiktu Cryptosteel maciņš ir viens diezgan cieta auksts maku. Tomēr tas var būt mazliet overkill. Tomēr, ja jūs uzglabātu lielu daudzumu Bitcoins tas ir labs papildus apdrošināšana pasākums, lai ņemtu par saprātīgu cenu ($ 49).

Šobrīd jūs varat tikai iegūt Cryptosteel caur Indiegogo kampaņu vai papildinošu produktu, ja jūs pērkat TREZOR. Ja jums jau pieder TREZOR tas ir tiešām lielisks produkts, lai būtu papildu aizsardzību jūsu mnemonisks sēklu.

Ja jums pieder Cryptosteel un mēģināja iznīcināt to, kā arī, vai ir daži citi komentāri par produktu man patīk dzirdēt tos komentāru sadaļā zemāk.

Klikšķiniet šeit, lai apskatītu Cryptosteel par sevi

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)

Post Tacocoin

Bitstamp apskats: vai tā ir lētākais Exchange, lai nopirktu Bitcoin?

Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Post Tacocoin

Bitconnect pārskats: vai tas ir legit?

Post Tacocoin

Biceed pārskats - Plug & Play pilns Bitcoin Node

Post Tacocoin

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma

Post Tacocoin

Vai Coinbase ļaunprātīgi izmanto savus novirzīšanas programmas dalībniekus?

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?