Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Attiecībā uz tiem no jums pazīstami ar manu BTC Robot reviewyou zinu, es neesmu liels ventilators produkta. Lai gan tas nav scam, produkts nešķiet "darbu, kā norādīts". Nesen pats uzņēmums aiz BTC Robotcame veic ar LTC robots, vai Litecoin Robot. Protams, es ieņēma pirmo iespēju es nācās ņemt to testa disku, un redzēt, ja dibinātāji uzzināju mazliet no atsauksmēm viņi ieguva par BTC Robot.

Es nevarēju atrast nevienu faktisku pārskatu par reālu lietotāju online

Tā kā LTC robots ir diezgan jauna es nevarēju atrast nevienu Litecoin robota pārskatīšanu, kas, šķiet, faktiski man nekādas ieskatu par šo produktu. Viss, ko es saņēmu bija pārstrādāti YouTube video un cilvēkus, paskaidrojot par Litecoin. Neviens parādīja faktisko izmantošanu produktu, tāpēc es domāju, es varētu arī darīt to pats...

Pierakstīšanās ir daudz vieglāk un ātrāk

Es nezinu, vai tas ir tāpēc, ka BTC robots pārdošanas lapā bija tik garš un nogurdinošs, bet LTC robots pārdošanas lapa ir īss, un punkts. Tikai vienkārša video izskaidro par Litecoin. Nav tirdzniecības peļņas solījumi tiek dota varbūt tāpēc, ka šis produkts ir jauns un nav datu vēl nav apkopoti.

Kas man patika par to, ka, lai gan viņi cenšas virzīt jums BTC Robot beigās izvietošanas lapā, ja jūs joprojām nepieder to, jums nav, lai saņemtu to, lai izmantotu LTC Robot. Vienkārši noklikšķiniet uz "Es neesmu aktīvs BTC robots locekli vēl", un pēc tam izvēlēties 1 gadu licenci 99 $.

Izveidojot savu robotu apmēram 5 minūtes

Es domāju, ir viens no lielākajiem nodarbības, kas tika gūta no BTC robots ir tas, ka jūs nevēlaties, lai lietotāji, lai risinātu ar sarežģītu uzstādījumus. Ja jūs atceraties manas BTC robota pārskatā es runāju par to, kā es pasūtīju Silver paketi uzstādīt uz sava datora, un tas nav īsti strādāt. Šoreiz LTC Robot nāk tikai ar speciālu servera iespēju. Tas nozīmē, ka jums nav nepieciešams instalēt kaut ko, vienkārši jāizveido konts, izveidojot BTC-E API un ievadot tā atslēgas realizēja, robots.

Iestatīšana BTC-E API

Tas nav apmācība, bet, tā kā tas ir tik vienkārši, lai iestatītu BTC-E API es gan es gribētu rezerves rindkopu un izskaidrot to. Jūs dodieties uz "profils", izvēlieties "API atslēgas", un izveidot jaunu atslēgu, piešķirot tai nosaukumu un uzklikšķinot uz "Izveidot". Pārliecinieties, ka "tirdzniecība" un "informācijas" tiek pārbaudīti (kā norādīts zemāk), vai arī robots nestrādās pareizi.

Scam Alert! Ir vienkāršs veids, kā parādīt viltus peļņu uz Litecoin Robot

Es uzstādīšanas manu Litecoin robots un gaidīja, lai tā sāktu tirdzniecību. Tas ir ieteicams, lai būtu vismaz $ 100 savā kontā. Man bija 0.13BTC kas bija aptuveni $ 110 laikā. Pēc kāda laika, kad robots nebija tirgoties es nolēmu, ka varbūt man vajadzētu apmainīt savu BTC uz ASV dolāriem, lai tas noteiks, ka man ir pietiekami daudz līdzekļu. Es neesmu pārliecināts, vai tas bija vajadzīgs vai nē, bet šeit ir noticis...

Es iegāju BTC-E un apmainīt dažus manus Bitcoins par dolāru. Kad es atgriezos pie LTC robotu tā parādīja savu peļņu aptuveni $ 50, kas ir precīza summa, ko es apmaiņa. Tas ir saistīts ar faktu, ka LTC robots tiek ņemta vērā tikai ASV, lai būtu peļņa, lai tas neņem vērā faktisko apjomu Bitcoin vai Litecoin jums pieder. Tas ir arī kaut kas, ka daudzi cilvēki ir sūdzējušies par uz BTC robota algoritms. Bottom line - tas neparādās jums godīgu priekšstatu par jūsu faktiskās peļņas.

Izpētot šo mazliet vairāk es redzēju, ka tur ir neliels komentārs pēc API atslēga, norādot "no cita BTC-E kontu" (iezīmēts ar sarkanu iepriekš). Tas varētu nozīmēt, ka veidotāji vēlas, lai jūs izveidot atšķirīgu BTC-E konts nekā vienu jums jau pieder un izmantot to tikai LTC Robot. Ja tas tā ir gadījumā, tad tas izskaidro daudz, bet es nedomāju, ka tas ir pietiekami skaidrs, lai vidusmēra lietotājam.

Mani pašu tirdzniecības rezultātus

Man ir tikai izmantojot LTC robots uz dažām dienām, tāpēc es nevaru pateikt jums ļoti daudz par manu rezultātu. Šķiet, ka sāka tirgot un šobrīd es esmu pa $ 3. Kā laiks iet ar I turpināsim atjaunināt šo LTC robots pārskatīšanu un pateiks jums, ja es domāju, Litecoin robots ir veiksmīga vai nē. Tikmēr jūs varat pārbaudīt to pats, un atpūsties apliecināt, ka ir 100% naudu garantēt nav uzdotajiem jautājumiem (kas jau pārbaudīti manā BTC Robot apskats).

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin galdjektori - 4 maki (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Post Tacocoin

Jaxx maka pārskats - All-around Bitcoin maku

Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Web Mining - peļņas gūšana no jūsu vietnes, izmantojot lietotāju pārlūkprogrammas

Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Post Tacocoin

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes