Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Piezīme: šis pārskats uzņemas zināšanas par Antminer S9. Ja jūs esat pazīstami ar šo ierīci, skatiet mūsu detalizētu Antminer S9 pārskatīšanu.

Neskatoties uz neseno AsicBoostand Antbleedscandals, Bitmain joprojām ir pasaulē vadošais ASIC ražotājs. Viņu aparatūra ir tikai, ka labi, ka vairumā gadījumu, ikvienam, kas vēlas mine Bitcoin ir spiesti turēt savu degunu un pirkt no Bitmain. Ir aprēķināts, ka viņu aparatūras pašlaik pilnvaras apmēram 70% no Bitcoin tīklā.

Antminer s S9, ko mēs pārskatīti, saglabā savu vadošo kā ātrākais un efektīvākais komerciāli pieejamu ASIC līdz šim. Tomēr tas nebija bez drošuma jautājumiem, kas Bitmain centās kompensēt ar newish Antminer T9, atbrīvo no 2017. Gada janvāra Kamēr abi ASICS ir aprīkoti ar tiem pašiem mikroshēmas (16 nm BM1387), un ir ļoti līdzīgs kopējo dizainu, ir vairākas galvenās atšķirības starp tiem. Kura ierīce ir vislabāk piemērots Jūsu prasībām? Šis pārskats palīdzēs jums izlemt!

T9 ir tāda pati divējāda ventilators dizains, formas faktors, un svaru, kā S9.

5 svarīgas atšķirības starp S9 un Antminer T9

Antminer T9 ir mazāk spēcīgs Most S9s

T9 ir hashrate ir 11,5 TH / s. Kaut S9 maksimālais hashrate mainās atkarībā no ražošanas partijai, lielākā daļa partiju clocked pie virs 12 TH / s. Lai gan nesen palaist S9s (Sērija 22) tikai ieguva 11TH / s, agri iet tika reklamēts kā sasniegt vairāk nekā 14 TH / s.

Saskaņā ar mūsu Bitcoin kalnrūpniecības calculatorand pie pašreizējās grūtības līmenī, tas nozīmē, ka viena T9 darbojas nepārtraukti vajadzētu ražot aptuveni 1,46 BTC gadā. Reālais skaits varētu būt mazāks, jo arvien kāpj grūtības likmi. Rentabilitāte nosaka nevis neapstrādātu varu, bet vienības cenu un elektroenerģijas izmaksas, atskaita no saviem ienākumiem.

Antminer T9s ir mazāk efektīva, nekā S9s

Antminer T9draws 1450W pie sienas, izmantojot Bitmain s APW3 barošanas bloku (PSU). T9 ir efektivitāte tiek izteikts kā 0,126 džouli / GH. Tas ir ievērojami vairāk enerģijas izmantošana (aptuveni 29%), nekā 1078W izlozē uz nepietiekamu clocked, tikpat ātrs S9, kas var sasniegt ap 0.098 J / GH. Pie 10.c kWh, tas nozīmē papildus $ 320 ikgadējās elektrības izmaksas.

T9 spēks izmantošana ir arī nedaudz virs 1375W novilkta ar ātrāko 14 TH / s S9 partijas.

Kā elektriskā efektivitāte ir galvenais noteicošais ilgtermiņa rentabilitāti, T9 ir samazinājies efektivitātes rezultāts ir diezgan par. Pie elektrības izmaksas 10.c (nedaudz zem ASV vidēji) par kWh, jūs varat sagaidīt maksāt apmēram $ 1270, kas jaudas izmaksas gadā, tādējādi aprēķināto peļņu līdz aptuveni 1 BTC gadā.

Antminer T9s maksā nedaudz mazāk nekā S9s

Pēc apmēram $ 1059, ja pērk tieši no Bitmain, T9 ir nedaudz lētāki, nekā viņu gaidāmo partija 13,5 TH / s S9s, kas būs pārdot par 1099 $. Šis $ 40 cenu atšķirība, šķiet mazsvarīgi butthe jauni S9s ir paredzēts tikai, lai sāktu kuģniecības septembrī... Dažus mēnešus (no rakstīšanas laikā) var būt ļoti ilgu laiku Bitcoin, un grūtības un cena var gan būtiski pārvietoties starplaikā.

Citiem vārdiem sakot, ja jums ir diezgan zemu cenu jaudu un pieņemot (bīstami), kas grūtības nav smaile un / vai BTC cena nav crash, T9 couldpay par sevi gadu laikā...

Jāapzinās, ka jums būs nepieciešama arī, lai samaksātu par kuģniecības un PSU, ja jums nav jau ir piemērots viens. Ieteicamā PSU Bitmain s APW3 ++, kas pārdod par $ 105 jaunu. EVGA supernova, 1300 Watt GPU PSU arī strādā labi.

Tas var būt izdevīgi pirkt no vietējā izplatītāja, lai ietaupītu uz piegādes izmaksām un laikiem. Ja jūs pārbaudīt vietnes, piemēram, eBay, Amazon, vai AliExpress, jūs atradīsiet T9s, S9s un PSUs pie dažādiem cenu punktus. Esiet piesardzīgs, pērkot lietotu kalnračiem, jo ​​tie var būt kļūdains un pagātnes garantija.

Antminer T9 ir daudz drošāk!

Galvenais pārdošanas punkts T9 ir uzlabojusies uzticamību. Kaut S9s piestūķēt lielāku efektivitāti ar vairāk mikroshēmas, šīs mikroshēmas ir pakļauti neveiksmes, jo darbojas minimālu sprieguma. T9 mikroshēmas palaist augstāku spriegumu, kas nozīmē mazāku efektivitāti, bet lielāku uzticamību.

Cilvēkiem ar plašu klāstu kalnračiem, lielāku stabilitāti, var būt vērts efektivitāte hit. Tas nozīmē, ka mazāk nodzēš, mazāk uzturēšana, mazāk dīkstāves, mazāk raktuvju laika izšķērdēta par remontiem un nomaiņai, kā arī mazāk saasinājumu kopumā.

T9s Bija labāka garantija

Bitmain standarta 90 dienu garantija S9s nebija īpaši dāsna. T9 tika pārdota ar 180 dienu garantija, kas ir acīmredzami divreiz labi. Ka teica; nākamais partija S9s būs arī iespēja šo 180 dienu garantija. Ņemiet vērā, ka darbības, piemēram, overclocking vai izmantojot nepareizu strāvas padeve nederīgu Bitmain garantija. Garantija neattiecas uz bojājumiem, kas izriet no elementiem. Ja pērk no eBay vai līdzīgas vietas, meklēt pārdevēji, kuri sniedz savas garantijas.

Kā Bitmain pagaidām nepiedāvājam T9 pārdošanai, garantijas priekšrocība ir neitralizēta, ja vien jūsu vietējā pārdevējs piedāvā garantiju līdzīgu ilgumu.

Bottom Line - ir Antminer T9 vērts?

Ja jūs vēlaties, lai piecelties un ieguves cik drīz vien iespējams andreliability ir vairāk svarīgi, lai jūs par efektivitāti, tad mēs teiktu T9 ir saprātīga izvēle. Ja jums nav jāmaksā par spēku un vienkārši vēlaties labu, ātru kalnraču jūs varat "uguns un aizmirst, ka" Antminer T9will fit rēķinu labi.

Ja jūs esat gatavs, lai būtu vairāk hands-on ar kalnrūpniecību, tad mēs teiktu gaidāmā S9 ogļracis būs labāka izvēle, it īpaši, ja jūs vēlaties, ka 180 dienu garantija. Tomēr gaidīt nākamo partijas varētu izrādīties dārgi, it īpaši, ja faktorings varētu nosūtīšanas laikiem no Bitmain Ķīnā.

Ja jūs esat naudas apzinās un nav prātā iepirkšanās apkārt - varbūt pat pilnveidojam kalnraču, lai panāktu lielāku efektivitāti, - tad mēs iesakām meklējot pareizo partiju otro roku S9s, īstajā cenu. Ja jūs varat atrast tos jaunā, kas ir pat labāk, bet maz ticams, ka sakarā ar augsto pieprasījumu! Tā kā lielākā daļa cilvēku maksā par to jaudas izmantošana, efektivitāte, iespējams pierādīt izšķirīgais faktors - un šobrīd nekas nav efektīvāka nekā labo S9.

Visbeidzot, jāatzīmē, ka reakcija profesionālu kalnrači uz T9 nav īpaši pozitīva. Vispārēja vienprātība, šķiet, ka T9 ir veids Bitmain lai nodzēstu krājumu nestandarta mikroshēmas, palaižot tos augstāku spriegumu, lai palielinātu to ticamību. Šīs negatīvie ir degradēta efektivitāte.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Post Tacocoin

Bitcoin Kazino apskats - 5 labākās Bitcoin azartspēļu vietnes

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - Kur nopirkt bitcoinus?

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu

Post Tacocoin

BitMex apskats - vai tas ir Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?