Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Kā cryptocurrencies kļūst arvien vairāk populārs, jūs tagad var atrast specializētus Bitcoin reklāmu tīkliem, kas ļauj jums parādīt Bitcoin saistītas reklāmas savā vietnē, un nopelnīt papildus Bitcoin ienākumus.

Daudz, piemēram, Google AdSense, Bitcoin reklāmas tīkli nodrošina reklāmas savā mājas lapā. Jūs saņemsiet izmaksa Bitcoin, kuru jūs parasti var atsaukt nedēļas laikā. Pieņemsim to apskatīt dažas no labākajiem Bitcoin reklāmas tīkliem apsvērt jūsu mājas lapā:

CoinTraffic

CoinTraffichas ir aptuveni kopš 2014, un attiecas uz sevi kā kriptogrāfiskā reklāmas tīklā. Tā piedāvā MPT kampaņas un ir plaša spektra reklāmas formāta iespējas, tostarp statisko baneriem un pop-under reklāmas. Platforma ir viegli izmantot, kas padara pārbaudi ikdienas maksājumus un atņem komisijas īpaši viegli. Ir vismaz izņemšana no € 10, un pieprasījumi izmaksu parasti apstrādāti 24 stundu laikā.

Viena priekšrocība CoinTraffic ir tā, ka viņi ir selektīvs par to, cik reklāmas partneriem, viņi ir. Tas nozīmē, ka viņi ir uzmanīgi, lai izvairītos no ICO izkrāpšanu, nevis vienkārši koncentrējoties uz augstas kvalitātes satiksmi ar cienījamu reklāmdevējiem un izdevējiem. Ko CoinTraffic piedāvātā atbalsta parasti ļoti labi, ar ātru reakcijas laiku, lai gan dažreiz var paiet nedēļas, lai jūsu mājas lapā ir jāapstiprina vai jānoraida.

Pros

 • Platforma ir ātri un viegli izmantot
 • Atbalsts ir labs, ar ātru atbildes un noderīgas atbildes
 • Rūpīga par reklāmdevējiem viņi izvēlas

Mīnusi

 • Jums var būt jāgaida awhile jūsu mājas jāpārskata

A-ADS (anonīmie reklāmas)

Viena no vecākajām Bitcoin reklāmas tīklu, A-ADS (anonīmie Ads) joprojām ir ļoti populāra izvēle. Līdzīgi kā pati Bitcoin, tad A-ADS reklāmas platforma ir balstīta uz anonimitāte: nav nepieciešama personiskā informācija vai pārbaude. Lai gan ir pierakstīšanās lapā, jūs varat izvēlēties, lai pierakstītos ar Bitcoin adresi nereģistrējot kontu.

A-ADS ir izveidota Bitcoin reklāmas tīkls, kas ir zināms, lai piedāvātu tūlītēju un precīzu maksājumu. Lietotājiem tiek dota izvēle paņemt uz A-ADS kontā vai tieši uz Bitcoin adresi. Jūs, visticamāk, sastopas ar daudzām problēmām, un, ja ir nepieciešams atbalsts, A-ADS parasti ir ļoti noderīga.

Pros

 • Piedāvājumi anonimitāte-jums nav nepieciešams, lai nodrošinātu personas info
 • Maksājumi ir vienmēr ātri un punktuāli
 • Labs ieraksts klientu atbalstu

Mīnusi

 • Daži lietotāji ir atzīmējuši zemāku izmaksu par vēlu
 • Neatšķir reklāmdevējiem (var veicināt krāpšanu)

Coinzilla

Viena no jaunākajām Bitcoin reklāmas tīkliem, Coinzillawas uzsākta 2016. Tā piedāvā gan MPT un MPK reklāmas formā standarta baneri, peldošās baneri, un pop-under reklāmas. Interesanti, ka reklāmas var tikt finansēta ne tikai ar Bitcoin, bet arī ar Ethereum. Viena iezīme, jums var noderēt ir novirzīšana programma, kas var palīdzēt jums nopelnīt 10% no noguldījumiem un izņemšanu no minētajiem lietotājiem.

Maksājumi CoinZilla notiek septiņas dienas pirms tiek izlaists. Tāpat kā daudzi Bitcoin reklāmas tīkliem, pastāv minimālā izņemšana no 0,001 BTC. Viens catch: Coinzilla izdevējs prasības ir par stingru pusē, ar diezgan daudz lietotāju, kam savas mājas lapas noraidīts. Jo īpaši, Coinzilla nepieņem vietnes izveidotas pēdējo trīs mēnešu laikā. Kaut arī atbalsts var būt lēna noslodzes laikā, atbildes parasti ir noderīgi, un tur ir elastīgums atbalsta pieprasījumu, izmantojot tīmekļa vietni vai sazinoties Coinzilla caur Skype.

Pros

 • Nopelnīt papildus Bitcoin ar referral program
 • Maksājumi ir uzticami un reti aizkavēta
 • Reklāmas var tikt finansēti Ethereum
 • Augstas kvalitātes reklāmdevējiem

Mīnusi

 • Atbalsts var būt nedaudz lēns reizēm
 • Stingras tīmekļa prasības

CoinAd

CoinAddiffers no vairuma Bitcoin reklāmas tīkliem nozīmē, ka jauni izdevēji pieņemti uz uzaicināt tikai pamata. Kas ir vairāk, viņi ir stingras prasības, piemēram, tikai pieņemot tīmekļa vietnes ar Alexa rindās zem 100,000 un vismaz 100,000 dienā lapas seansiem.

Tā, piemēram, šī Bitcoin reklāmas tīkls ir tikai stabilākajiem vietnēm. Mērķis aiz šī ir piedāvāt labāku kvalitāti reklāmdevējiem, kuri var izvēlēties, kuru mājas lapas viņi vēlas reklamēties, kur izvietot savus bannerus, un cik daudz seansu viņi vēlas.

Ir daudz priekšrocības, izdevējiem, kuri ir paveicies būt uzaicināti. Ja jums ir uzticams, augstas satiksmes mājas lapā, jūs varat nopelnīt labi, salīdzinot ar lielāko daļu citu Bitcoin reklāmas tīkliem. Maksājumi tiek veikti katru nedēļu, un var nosūtīt tieši uz Bitcoin maku vai pat PayPal kontā. Kopumā, tas ir ļoti uzticams Bitcoin reklāmu tīklu un labi vērts apsvērt, ja jūs esat aicināti.

Pros

 • Koncentrējieties uz augstas kvalitātes
 • Nedēļas maksājums Bitcoin maku vai PayPal kontu
 • Potenciāls nopelnīt vairāk nekā ar lielāko Bitcoin reklāmu tīklos

Mīnusi

 • Uzaicināt tikai ar stingriem iestāšanās prasībām

Mellow reklāmas

Uzsākta 2015, Mellow Adsoffers MPT un MPK kampaņas, ar reklāmdevējiem iespēja iegādāties noteiktu skaitu unikālu skatījumu un klikšķu no reklāmas vietu. Ir izvēle banner un pop-under reklāmas un ikdienas ieņēmumi tiek sniegta, balstoties uz vairākiem viedokļiem, klikšķiem vai pops sniegtajiem tīklam. Mellow reklāmas iekasē samērā zemu maksu 10% tīkla kampaņām, kas nozīmē augstāku potenciālo peļņu nekā daudzās citās Bitcoin reklāmas tīkliem.

Mellow Reklāmas nedrīkst būt visiem, jo ​​tur ir daudzas obligātās prasības, ņemot jūsu mājas apstiprināts. Tas ietver, kam top 100,000 Alexa rank. Ja tas tiks apstiprināts, jums ir iespēja nopelnīt, izmantojot novirzīšanas programmu, ar 50% nodošanas komisijas no jebkādiem jauniem kontiem attiecas. Kopumā, tas ir ļoti ātrs un uzticams Bitcoin reklāmas tīklā, lai gan tas nav visvairāk uzticamu klientu atbalstu, ar daudzi lietotāji apgalvo, ka tai nav saņemtās atbildes.

Pros

 • Maksa samērā zemas izmaksas, kas var nozīmēt augstākas izmaksu
 • Referral programma ar 50% komisijas

Mīnusi

 • Jūsu mājas lapā ir jābūt top 100,000 Alexa ranking
 • Atbalsts ir uzticami, ar daudziem jautājumi iet neatbildēti

AdBit

Daļa no BitRush tīkla AdBitworks izmantojot sistēmu, pay-per-dienu. Tas ir līdzīgi kā Google AdSense, ka reklāmdevēji cena pret otru par daļu no reklāmas vietu uz jūsu mājas lapā. Jo augstāka cena, jo vairāk akciju konkrēts reklāmdevējs ir, un, jo vairāk jūs, iespējams, var nopelnīt. Vienīgā formāta opciju ir banner, lai gan tas var sastāvēt no teksta, attēlu vai interaktīvo mediju, atkarībā no konkrētā reklāma.

Viens no labākajiem lietas par AdBit ir tas, ka maksājumi tiek veikti kontā reālā laikā ar katru skatu vai noklikšķiniet reklāma saņem. Tāpat kā ar daudzām Bitcoin reklāmas tīkliem, pastāv minimālā izņemšana no 0,001 BTC. Viena joma, kurā AdBit varētu uzlabot ir tās atbalstu, kas var būt par lēni pusē. Tomēr tas ir uzticams risinājums, kas spēj piedāvāt pienācīgu atdevi.

Pros

 • Maksājumi tiek veikti reālajā laikā

Mīnusi

 • Salīdzinoši neliels reklāmu tīkls
 • Nav daudz reklāmu formāti, no kuriem izvēlēties
 • Klientu atbalsts var būt nedaudz lēns reizēm

Vai jūs izmantojat Bitcoin reklamēšanas tīklā mēs neesam minēts? Vai jums bija pieredze ar tiem mums ir? Ļaujiet mums zināt, komentārus turpmāk!

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

Changelly pret ShapeShift - tūlītējās kriptvulāņu apmaiņas

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat

Post Tacocoin

Bitcoin Miner apskats: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - vai tā ir tā vērts?

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Jaxx maka pārskats - All-around Bitcoin maku

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)