Bitconnect pārskats: vai tas ir legit? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitconnect pārskats: vai tas ir legit?

Bitconnect pārskats: vai tas ir legit?

99Bitcoins Redakcijas piezīme: 

Hi guys, tas ir Ofir no 99Bitcoins. Es domāju, ka ir dažas lietas, kas ir jāveic, tieši pirms iepazīšanās ar šo pārskatīšanu. Galvenais ir - mēs nevaram teikt, dažiem ja Bitconnect ir legit vai ne. Cilvēki, kuri apgalvojot, ka nav pietiekami daudz pierādījumu, lai atbalstītu prasījumus, šajā amatā ir taisnība, mēs vēlamies tur bija vairāk.

Tomēr personallyI neieguldītu savu naudu tajā. Kāpēc? Jo tas ir pārāk daudz sarkano karogu, jo mans personīgais viedoklis. Jūs esat brīvi domāt savādāk, tas ir jūsu viedoklis. Tātad, ņem to, kas ir rakstīts šeit ar graudiņu sāls un ļaujiet mums zināt jūsu viedokli, komentāru sadaļā. Kā vienmēr, neviens no tā ir ieguldījumu konsultācija, tikai rakstnieka personīgais viedoklis.

Jan 16, 2018 atjauninājums: Bitconnect tiks pārtraukta downits kreditēšanas un maiņas pakalpojumus.

Jūs, iespējams, lasa vairākas stāstus par puišiem, kuri iegādājušies no Bitcoin 1000 $ pirms 5 gadiem, un tagad ir miljonāri. Pat ja esat iegādājies savu pirmo kriptonauda sākumā 2017. Jūs, iespējams, joprojām ir diezgan apmierināti ar ieguldījumu.

Daži cilvēki nav apmetušies ieguvumi tiks veikti augošā tirgū. Pēdējo pāris gadu laikā, vairāki Bitcoin investmentschemes ir popped up. Viena no šīm platformām ir Bitconnect. Uz sejas lietām, ir daži diezgan iespaidīgs atgriežas. Lietotāji ziņo augstas procentu likmes, dažreiz līdz pat 1% dienā, kā arī ļoti dāsnu nodošanas atlīdzību.

Paskatieties cenu BCC (Bitconnect Coin) pēdējo 8 mēnešu laikā. Tas pieauga no 0.16 $ līdz vairāk nekā $ 300. Tas ROI par 187,500%, kas ir diezgan traki.

Update: Acīmredzot dibinātājs Ethereum, Vitalik Buterin ir bažas par Bitconnect reputāciju arī.

Jūs, iespējams, ievērosiet, ka BCC tirgus vāciņš ir dramatiski samazinājies par 3. Novembrī 2017. Tas ir saistīts ar "[r] evised cirkulācijas piegādes aprēķinu", saskaņā ar monētu tirgus Cap. Vitalik norādīja TNW pa e-pastu, tas nav ietekmējis BitConnect monētas cenu. Tas ir ļoti dīvaini, jo šāds milzīgs izmaiņas monētu apgrozībā ir liela ietekme uz cenu.

Kas ir Bitconnect?

Tas ir labs jautājums, es neesmu pārliecināts, ikviens var sniegt vienkāršu atbildi. Šķiet, tāpat kā Bitconnect mēģina izveidot Bitcoin klons-ar galveno ieguvumu, pelnīt naudu. Lūk ļoti mulsinošas intro video uzņēmumam:

Bitconnect ir izstrādājis savu cryptocurrencyto palīdz lietotājiem veikt darījumus ātri, izmantojot inbuilt apmaiņu. Daudzi Bitconnect investori agresīvi pakaļdzīšanās atlīdzības, izmantojot pakalpojumu. Tie, šķiet, ir jaunpienācējiem uz tirgu, kas ir izlaista nesenais Bitcoin vērtības.

Es pirmo reizi nāca pāri pakalpojumu, skatoties YouTube lietotājs ar ekrānanosaukums Cryptonick. Viņš ziņoja, ka viņš ir veicis simtiem tūkstošu dolāru par Bitconnect ar aizdevumu un nodošanu. Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, vai ne?

Kā tieši tas uzņēmums darbojas, un šos apbrīnojams atdevi? Kāds ir noslēpums?

Kā jūs varat Make Money ar Bitconnect?

Saskaņā ar tīmekļa vietni, Bitconnect izmanto unikāli izstrādāta tirdzniecības botu. Tas ir pazīstams kā "svārstību programmatūru", kas ņem priekšrocība mainīgajā Bitcoin tirgū. Bitcoin cena var šūpoties uz augšu un uz leju pa simtiem dolāru dienā, lai ikviens, kas var prognozēt šīs izmaiņas var veikt laimi. Tas ir tas, ko tirdzniecības bot ziņots dara, un aizdodot savu Bitcoins uz programmatūru ļauj jums baudīt šo atdevi.

Lai veiktu investīcijas, lietotājiem vispirms iegādāties Bitconnect marķieri ar Bitcoin izmantojot apmaiņu. Tad jums būs iespēja aizdot marķieri uz Bitconnect bot. Ir svarīgi atzīmēt, ka ieguldījumu likme ir bloķēta prom, un nevar piekļūt par vai jebkur starp 120 un 299 dienām. Jebkura nopelnītie procenti ir pieejama nekavējoties anulē.

Interesanti, nosūtīšanas kodi nāk gan reālajā Moneymaker. Lietotāji ar lielām sekojošos (piemēram, Cryptonick) gūt daudz lielāku peļņu no šo metodi. Dzirdes par šo situāciju patiešām izvirzīja pirmos jautājumus manā prātā. Vai tas ir likumīgs aizdevumu platformu, vai arī tas ir moderns Ponzi shēma? Tas viss izklausās pārāk vienkārši, lai ātri naudu.

Tā, piemēram, ja es nesu aktīvā aizdevēju ka aizdevumus no $ 100 BCC, es saņems $ 5 komisiju. Par jebkādu papildu aizdevumiem, es saņems papildus komisijas. Bet tā kļūst pat "labāk." Ja tas aizdevējs dod papildu aizdevējiem, man 3% no to aizdevuma summas, kā arī 2% no visiem papildu aizdevējiem celtas šajās aizdevējiem.

Visa lieta sāk izklausīties mazliet ēnas, kā parādīts šeit:

Protams, šis filiāli komisija modeli liek cilvēkiem iet traki, lai izplatītu vārdu par Bitconnect. Ne tāpēc, ka ir reāla vērtība platformas, bet, galvenokārt sakarā ar to, ka viņi vēlas, lai ātri buks.

Es neesmu pārsteigts redzēt manu veco draugu, kurš iepriekš popularizēja Bitclub tīklu, tagad veicina Bitconnect un Ūši Tech (domājams, vēl Ponzi shēmas), kā arī.

Cilvēki pat kļūst tik radoši, ka tie dodot prom savu filiāļu bonusu, vienkārši piereģistrēties cilvēkus ar savu downline.

Kompānija

Es tiešām gribēju, lai uzzinātu vairāk par Bitconnect. Kas patiesībā notiek? Apsveriet šo titulu ". 17 gadus vecais padara $ 100,000 vienā mēnesī" Nekur citur tīmeklī, jūs droši vien domājat, ka šis raksts ir scam. Bet ar cryptocurrencies, tas nav justies kā šāds ārzemniecisks paziņojumu, jo īpaši, ja jūs redzat straujais pieaugums.

Pēc tam, kad tikai nesaskrāpē zem uzņēmuma virsmas, lietas ņem ēnas pagriezienu. Ja nav skaidrs, uzņēmuma īpašnieks, tas vienmēr ir par. Neviens publiski atribūti savu vārdu, lai darbojas BitConnect platformu, un tīmekļa vietne dod ļoti maz prom. Pārlūkojot tīmekļa vietnē nav tieši iedvesmot uzticību, jo vietā, kur es esmu domāts, lai veiktu investīcijas.

Pēc nogurdinošs Google resursus, es nolēmu izmēģināt un atrast kādu kontaktinformāciju Cryptonick. Es kurināmo pāris pieprasījumus, izmantojot kontaktu formu, un pat jautāja daži no uzskaitītajiem partneriem ievadu. Visi pieprasījumi krita dzirdīgas ausis.

Es biju pārsteigts, lai atrastu, ka vairāki Bitconnect iterācijas tiek currentlyregistered Lielbritānijā. Uzņēmumu reģistra saraksti oriģinālo direktors kā Ken Fitzsimmons ar birojiem Park Street, Ashford. Dažas dienas vēlāk, es saņēmu ziņu, ka britu valdība Shunning uz Fitzsimmons "sākotnējo uzņēmumu, jo tā neiesniedza nekādus kontus. Tātad, lietas tiešām nešķiet pozicionēt BitConnect kā likumīgu darbību.

Update: Tā ir mūsu uzmanības lokā, ka uzņēmums Bitconnect LTD varbūt nav pareizais kompānija izmeklēt. Pēc papildu izpētes esam atraduši šādi:

BitConnect arī uzskaitītas Companies House ir reģistrētāja kā BITCONNECT International plc.

Neviena no iesniegumi - par PLC vai LTD - nerunājot par to, kā BITCONNECT PLC tiks ietekmēta, ja, ka Uzņēmumu reģistra brauc ar BITCONNECT LTD svītrošanu no reģistrators - vai to, kā tas ietekmēs uzņēmuma darbību Lielbritānijā BitConnect arī ir uzskaitīti uz Companies House kā Bitcoin AMR Limited.

Viena lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka, pirms pieņemot vārdu Bitcoin AMR LIMITED, uzņēmums izmanto, lai tiktu reģistrēts kā BITCONNECT Public Limited - nevar sajaukt ar BITCONNECT LTD. Neskaidras vai ne?

Saskaņā ar dokumentiem, BITCONNECT PUBLIC LIMITED (tagad Bitcoin AMR LIMITED) un BITCONNECT LTD bija divas atsevišķas vienības, kas reģistrētas saskaņā ar diviem dažādiem uzņēmuma numuriem: bijušais bija pieteicies ar uzņēmuma numuru 10944876, un tā - 10278342.

BITCONNECT INTERNATIONAL PLC, no otras puses, ir arī savs uzņēmuma numurs: 10948031.

Skatoties caur vārdiem pievienoti uzņēmumiem, lai gan. Šķiet, ka cilvēks nosaukts Le Thi Thannh Huy ir iesaistīta gan Bitcoin AMR LIMITED, kā arī BITCONNECT International plc.

Jautājums, kas turpina darboties caur manu prātu, ir: "Ja tas ir liels tirdzniecības bot, kāpēc viņi ļaujiet mazliet vecs man to izmantot? Faktiski, "īpaša tirdzniecības programmatūra" līnija ir trotted katram piramīdas shēmas zem saules. Veikt apskatīt "reklāmas video": Nav nekas faktu redzēt.

Vienkārši apskatīt, cik bagāta visiem ir. Varat droši veido savu secinājumu pēc tam, skatoties šo video:

Sabiedriskās domas

Kad runa ir par BitConnect, ir dažas interesantas viedokļi. Es tiešām gribēju zināt, vai kāds bija veicis vai atsaukts naudu. Es atvēršanas objektu ar pāris maniem kriptogrāfisko Facebook grupām. Rezultāti bija bagātīgs. Lielākā daļa noraidīt to kā scam, un pat ziņoja, ka viņi vienkārši jautāja saviem administratoriem par to.

Bet es biju pārsteigts, cik daudz cilvēku dziedāja tā slavina. Spēcīga daļa lietotāju bija spējusi izņemt naudu no platformas, un sāka pavadīt dažas to pieaugumu. Daži veiksmes stāsti ir peldošs apkārt, tāpēc viņi cilvēki izmeklēt.

Daudzi Bitconnect investori, šķiet, atzīst, ka tas nav likumīgs programma, bet ir apmierināti riska kapitāla īstermiņa ieguvumiem. Pēc tam, kad nejauši Facebook tērzēšanas man bija ar Bitconnect lietotājiem, šeit ir daži atbildes es saņēmu:

"Tas ir pareizi. [Tas tiks pārtraukta galā]. Bet kā summa es ieguldīto ir kaut kas, ja es zaudēt, tad es varētu uzturēt zaudējumus. "

"Nu, varbūt man nav morāles. Varbūt manas morāles gulēt ar peļņu. Jūs nevarat zvanīt to scam vēl līdz brīdim, kad tas ir izslēgts un slēgts."

Lielākā daļa lietotāju ir skaidri zina, ka nav "tirdzniecības bot." Bet, kā tas varētu būt scam, ja tas dod naudu?

Lūk interesants aspekts, kas jāapsver: Ir pierādījumi, kas padara visu operāciju šķist Ponzi shēmu.

Turklāt, mana interese platformā bija vēl viens negaidīts rezultāts. Bitconnect lietotājiem sāka tuvoties man par investīcijām, izmantojot to novirzīšanas saitēm. Plus, man pēkšņi bija augošās draugu pieprasījumus.

Es jutos kā man tika courted ar sava veida kultu, kas garantē bagātīgu un finansiālu brīvību. Bet mēs jau zinām, kāpēc cilvēki vēlas man pievienoties viņu ieguldot "komandu."

Ņemot dziļāku apskatīt Cryptonick arī atklāja dažas pelēkās zonas. Šķiet, ka kāds deva viņam savu pašu pirmo ieguldījumus Bitconnect par brīvu. Ir vairāki citi "sociālo mediju cryptocelebrities" Spekulācijas projektu. Un tas kļūst skaidrāka un skaidrāka, ka tie ir piesaistot savus sekotājus savam labumam.

Charlie Lee, kas ir viens no visvairāk respektablu skaitļi Bitcoin kopienā un izgudrotājs Litecoin bija tas sakāms par čivināt:

Bijušais cietoksnis Investment Group partneris Maikls Novogratz ņēma Twitter dalīties savu viedokli, ka BitConnect "tiešām šķiet scam".

0

Kas patiesībā notiek ar savu ieguldījumu?

Ar saliekot kopā mīklu, mēs varam sākt veidot priekšstatu par to, kur investīcijas ir beidzot. Ko darīt, ja tur tiešām nav svārstīgums programmatūru?

Pirmais solis pērk Bitconnect žetonus ar Bitcoin. Kam pieder lielākā daļa žetoniem? BitConnect. Tālāk, jums aizdevumu savus žetonus atpakaļ uz viņiem, lai viņi tagad saglabā kontroli pār visu. Turklāt žetonus palaist "Pierādījumus staba" protokolu. Citiem vārdiem sakot, viņi ir interese par žetonu notika: savus žetonus.

Protams, viņi lēnām maksā dažus procentus jums Izņemot naudu, taču sākotnējā Bitcoin ieguldījums joprojām ir bloķēta prom. Kas ir, lai apturētu tās no ejot prom ar visu savu naudu? Augstākas-ups iegūt lielāku izmaksu no novirzītās savukārt zemākie-Downs cīņa it out lūžņi, kamēr nauda šļūtene ir izslēgts.

Vienīgie jautājumi Pārējie ir:

  • Kad tas notiks?
  • Cik cilvēku zaudēs savu naudu?
  • Un cik daudz naudas tiks noslaucīja?

Update: Daži lietotāji ir mūsu uzmanības lokā, kas Bitconnect nāk klajā ar priekšapmaksas debetkarti (līdzīgi tiem, mums ir par Bitcoin). Šīs kartes ļaus jums maksāt ar savu Bitconnect bilanci dažādos veikalos, vienlaikus samazinot komisijas no katra darījuma. Tas tiek iesniegts kā pierādījums, ka uzņēmums plāno palikt šeit ilgtermiņā. Laikā, kad rakstveidā kartes ir pieejamas tikai reģistrācijai, un nevis uz tirgu, lai mēs nevaram novērtēt tos vēl.

Secinājums

No tā, ko mēs esam paskatījās, ir vienkārša atbilde uz to, kā Bitconnect dod savu naudu. Daudzi lietotāji pieņemt, ka kaut kas nav gluži taisnība par pakalpojumu, bet tie nav aprūpi, jo tas padara tos naudu īstermiņā.

Galu galā, vairāk cilvēku zaudēs gala kāre nedaudzajiem. Investori ar lielu daudzumu naudas nebūs tik labvēlīga, kad viss iet uz dienvidiem. Kad Bitconnect izlemj, ka viņi bija pietiekami, viņu peļņa no pierakstīšanos jaunus dalībniekus būs īslaicīga uzvara.

Kā pēdējo pārbaudi, es skrēja Bitconnect caur mūsu slaveno Bitcoin Scam Test. Kaut vietne ir dažas ļoti labas rādītājus un bija gandrīz spēja iziet testu, rezultāti bija vienādi beigās,:

1

Šeit ir daži papildu resursi, kas pārskata Bitconnect:

Https://steemit.com/scam/@thegrinder/the-bitconnect-scam-exposed

Https://pingmod.com/2017/12/01/bitconnect-ponzi-scheme-ethereum-litecoin-founders-warn

Bitconnect.co apskats - lai Ponzi vai ne Ponzi...

BitConnect Review - Vēl Ponzi shēma? | BitConnect Scam Atsegtas!

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin galdjektori - 4 maki (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Post Tacocoin

Labākais Bitcoin maciņš 2014. gadam - Blockchain pret MyCelium pret Coinabse

Post Tacocoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - Kur nopirkt bitcoinus?

Post Tacocoin

Xapo apskats: 3 lietas, kas jāzina

Post Tacocoin

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Post Tacocoin

Best Bitcoin Mining Pools (Top 5 pārskatīts)