Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

BTCJam ir Bitcoin vienādranga aizdevumu platformu. Aptuveni pirms 6 mēnešiem Es pārskatīju BTCJamand secināja, ka tas ir ciets risinājums cilvēkiem, kuri ir gatavi uzņemties aprēķināti riski viņu Bitcoins augstāku atlīdzību.

Es noslēdza manu pārskatu ar 3 dažādiem investīciju Es esmu izvēlējies, lai redzētu, kā Bitcoins var pārvirzīt ilgtermiņā. Tās bija manas 3 izvēlētie ieguldījumi:

  • 20,19% GPL - ieguldot turpināja parādi Bitcoin tirdzniecību
  • 53.10% GPL - Ieguldījums tirdzniecības un atmīnēšanas operācijās
  • 16.3% GPL - Ieguldījums atbalstīt jaunu šifrēšanas bizness

Visi šie ieguldījumi bija + vērtējumus, pozitīvu atgriezenisko saiti par aizņēmēju un vissvarīgāk to izdevējiem atmaksāts savus parādus 100% no laika.

Tāpēc es ņēma 0.9BTC (tajā laikā ir vērts ap $ 200), un nolēma ieguldīt tos šajos 3 aizdevumiem. Aizdevumiem visi bija ilgtermiņā, kas nozīmē, ka būtu nepieciešams aptuveni gadu, lai saņemtu atpakaļ naudu. Bet hey, kur jūs varat saņemt 20% GPL (gada procentu likme) šajās dienās?

Tātad divi no maniem ieguldījumiem joprojām ir diezgan cieta, un maksā par laiku. Tomēr viens no ieguldījumiem, šķiet, ir nokavēts. Šis ieguldījums bija paredzēts veikt pēdējā izmaksa ap februārī. Jūs varat izlasīt aizņēmējiem "noslēguma vārdus" uz komentāru sadaļā ":

Hey guys. Es atvainojos, bet sakarā ar personas ārkārtas es esmu būs vēlu šo mēnešu maksājumu, nedēļu vai divas. Es turēšu visus atjaunina un saņemt maksājumus, cik drīz vien iespējams.

Kopš tā laika, puisis un ieraksts ir pagājis kluss. Viss, jūs varat redzēt, ir cilvēki ranting par maksājumu un izmisīgi mēģina saņemt savu naudu atpakaļ. Tas turpinās jau 3 mēnešus tagad...

Ja paskatās uz aizņēmēja profileyou'll redzēt viņam ir vēl viens aizdevums, kas nav atmaksāts - kopējais viņa bezalgas parādu nāk līdz 34.1BTC kas ir aptuveni 15.5K USD.

4. Maijā es saņēmu šādu e-pastu no BTCJam:

PAZIŅOJUMS PAR ŠĶĪRĒJTIESA

Cienījamie Ofir Beigel

Šis paziņojums kalpo, lai informētu Jūs, ka [aizņēmēja vārds] nav veicis maksājumu par papildu darba kapitāla esošās slēpti balstītu uzņēmējdarbību - aizdevums # 3loan, kurā ieguldīts 0.3 Bits / BTC ( "aizdevums"). Lai īstenotu saistības sakarā ar šo aizdevumu, Aizdevums tiks nosūtīta šķīrējtiesā 14 dienu laikā no dienas, kad šo paziņojumu.

Lai izvairītos no šķīrējtiesas jūs joprojām varat vienoties Kredīta atmaksu sazinoties ar Aizņēmēju, izmantojot komentāru lapā Aizdevuma ( "Vietne"). Tomēr nekādā gadījumā, ja jūs mēģināt kolekciju ārpus mājas lapā, kā jūs riskējat personiskās juridiskās atbildības. Turklāt, mēģinot savākt no Aizņēmējam ārpus mājas lapā ir tiešs pārkāpums BTCjam sniegšanas noteikumus. BTCjam nevar saukt pie atbildības par jebkuru no Lietošanas pārkāpumiem.

Gadījumā, ka aizdevums tiek nosūtīts izskatīšanai šķīrējtiesā, Aizņēmējs ir iespēja pieprasīt uzklausīšanu. Ja Aizņēmējs noraida uzklausīšanu, apbalvojums tiks izsniegts jums, kas var izpildīt tiesā pret Aizņēmēju.

Tātad būtībā šis ieraksts būs šķīrējtiesā. Ja aizņēmējs noraida uzklausīšanu mēs būsim jautājumi apbalvojumu, ko es pēc tam var izmantot, lai pieprasītu atpakaļ savu 0.3BTC (vai faktiski 0.19BTC), kas ir palicis šajā sarakstā.

Tas, kā es redzu, nav veids, kā es saņemu atpakaļ manu $ 80 (atlikušās naudas BTC pie šodienas valūtas kursa). Pat tad, ja man būs jautājumi, šī balva man nav nekādas intereses ieguldīt vairāk laika vai naudas pakaļdzīšanās to.

Mācība, kas šeit iemācījušies, ir ļoti ļoti vienkārši. Augsta ražība = augsts risks, un šajā gadījumā man nav izdevies izvairīties no riska ieguldījumiem. Tātad, kādas ir manas iespējas?

  1. Nelietojiet ieguldīt BTCJam ja jūs nejūtaties Jums ir laiks un pieredze, lai izvēlētos daudzveidīgu portfeli.
  2. Izmantojiet "automātiskās ieguldīt" funkciju BTCJam kas ir paredzēts, lai dažādotu savus ieguldījumus jums.

Ja jūs joprojām meklējat ieguldīt BTCJam Es domāju, ka šis otrais variants varētu būt labākais jums, jo tas būtu jums vairāk diversificētu portfeli, nekā tas, ko jūs izveidot par savu. Tomēr, tā kā man nav testēti to, es nevaru pateikt droši.

Kāpēc BTCJam tikai zaudējis savu uzticamību

Lai gan es zinu, BTCJam nav pilnu atbildību par šo aizdevumu nepilda es joprojām domāju, kā tā sistēma ir veidota tiešām izraisa apjukumu. Piemēram, es centos uzrakstīt dažas negatīvas atsauksmes par puisi, kurš nepildīja Tomēr sistēma nav man rakstīt jebko. Tātad šis puisis var vienkārši turpināt uzņemt aizdevumus bez cilvēkiem sniegt savu viedokli par viņu. Es neesmu pārliecināts, kāpēc es nebiju spējīgs rakstīt negatīvas atsauksmes, un vai tas ir kļūda, vai līdzeklis, bet, ja es būtu BTCJam es gribētu būt daudz aktīvākiem par to, lai lietotāji rakstīt atsauksmes par saviem aizdevumiem.

Otrais jautājums man ir ar BTCJam ir tā, ka tie, šķiet, ir vienalga, ka daudz, ka tik daudzi cilvēki (730 būsim precīzi) tikko zaudējis savu naudu. Izņemot šo e-pastu, par šķīrējtiesu, kas tika nosūtīts automātiski, es neesmu saņēmis nekādus paziņojumus no tiem. Kā starta es gribētu sagaidīt kādu papildu norādījumus saviem pirmajiem par šāda veida situāciju, jo šī veida lieta dos jums zaudēt lietotājus uz visiem laikiem. Esmu pat nosūtīja e-pastu uzņēmumam par šo pirms 3 dienām, un nav saņēmuši nekādu atbildi.

UPDATE: Es tikko saņēmu e-pastu no BTCJam norādot šādu informāciju:

Pēc tam, kad 90 dienu laikā aizņēmējs nav maksājumu, aizņēmējs un investori iet caur procesu šķīrējtiesā. Šķīrējtiesa ir juridiski saistošs līgums, kurā investori aizdevuma saistību neizpilde saņemt visus aizņēmēja personīgo informāciju, izmantojot šķīrējtiesas nolēmumu. Ieguldītāji, tad var izmantot šo informāciju, celt prasību tiesā, ja nepieciešams. Aizņēmējam tehniski ir 14 dienas no dienas, kad to lieta tiek nodots izskatīšanai šķīrējtiesā iesniegt strīdu. Ja neviens strīds tiek iesniegts pēc šī perioda, tad sevi un pārējo investoru saņems šķīrējtiesas ar aizņēmēja informāciju automātiski, izmantojot e-pastu.

Nekas jauns zem saules šeit tiešām.

Tātad, viss, ko es varu darīt, tagad ir jāgaida vēl dažas dienas, un redzēt, kas notiek ar šo šķīrējtiesu, lai gan es noteikti nesaņemu manas cerības uz augšu. Pa to laiku, ja jums patīk spēlēt, es ieteiktu uzturas prom no BTCJam kā ieguldījumu instrumentu. Ja esat izlasīt manu iepriekšējo pārskatu jūs zināt, ka mans pirmais ieguldījums bija arī grūti ar to jāatmaksā.

Ja esat bijusi cita pieredze ar uzņēmumu es gribētu dzirdēt to komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Labākais Ethereum maku (2018. Gada atjauninājums) - 5 Iespējas ir pārskatītas

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) pārskats - kā scam Goes Bust

Post Tacocoin

No TREZOR līdz LastPASS: vislabākie parāda vadītāji 2017. Pārskatā

Post Tacocoin

Dāviniet Bitcoin dāvanu Ziemsvētki - Bitcoin dāvanu idejas

Post Tacocoin

Coinbase pret Btc-e pret BitStamp - Kur nopirkt bitcoinus?

Post Tacocoin

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma

Post Tacocoin

BTC Robot pārskats - vai tas ir scam? Reāli rezultāti no bitcointalk lietotājiem

Post Tacocoin

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums