BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes

BTCJam pārskatīts - mana personīgā pieredze un Reddit lietotāju atsauksmes

Es esmu daudz runājuši par BTCJam agrākajā blogā postsin pagājušajā gadā. Bet tas ir tikai tagad, ka man ir skaidra perspektīva par pilnīgu plusi un mīnusi mājas lapā. Es arī saprotu, lielākā mērā, kā to efektīvi izmantot, un tas ir tas, ko es vēlos dalīties ar jums šajā blog post.

Bitcoin peer-to-peer kreditēšanas platforma

Attiecībā uz tiem no jums, kas nav pazīstami ar BTCJam, tas būtībā ir veids, kā cilvēki, lai saņemtu aizdevumu, bez iet caur banku. Redzi, daži cilvēki nav bankas konta vai nevar saņemt bankas kredītu, jo viņi nav apstiprināts to. Tieši tāpēc peer-to-peer kreditēšanas ir pieaudzis tik daudz, un tas ir visa nozare, neatkarīgi no Bitcoin.

P2P aizdevēji ASV radīts $ 6,6 miljardus aizdevumos pagājušajā gadā. Un tagad Bitcoin nāk spēlēt dodot cilvēkiem pilnīgi jaunu optionto aizdot naudu ar mazāku maksu, un ikvienam visā pasaulē ar interneta pieslēgumu. Tātad BTCJam būtībā izjādes P2P aizdevumu trending un izveidojot Bitcoin vērsta platformu.

[Tweet_box dizains = "box_02"] P2P aizdevēji ASV radīts $ 6,6 miljardus aizdevumos pagājušajā gadā. Un tagad Bitcoin nāk spēlēt. [/ Tweet_box]

Jums būs nepieciešams, lai kļūtu sīva kolekcionārs laiku pa laikam

Galvenā priekšrocība P2P aizdevumu ir tas, ka jūs varat iegūt daudz augstas procentu likmes par jūsu aizdevumu. Taču, kā jūs droši vien zināt, nav liela atdeve, bez liela riska iesaistīšanu. Un tā, kad jūs nolemjat, lai dotu savu naudu svešiniekiem, jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka viņi atmaksāt savus parādus.

Mana pirmā pieredze ar BTCJamtaught man šo vērtīgo nodarbību.

Tas ir veids, kā mans pirmais ieguldījums gāja. Es ieguldīti ฿ 0.83990951 ļoti cietas investīcijdarbības profilu (manuprāt vismaz). Pirmais maksājums ieradās nevainojami. Otrais maksājums bija saistīts 1. Jūlijā. Nāc gada 5. Jūlijā mēs (investori) joprojām gaidīja maksājumu. Mēs sākām komentējot saraksta lapu, kurā aizņēmējs, kad viņš plāno maksāt, bet mēs saņēmām fragmenti no atbildes un neskaidriem solījumiem, ka maksājums tiks veikti drīz.

Mēnesi pagājis. Nav informācija tika pievienots izņemot dusmīgs investoriem pieprasot savu naudu. Es arī mēģināju sazināties BTCJam, un, lai gan es saņēmu ātru atbildi no sava atbalsta komandu, nekas viņi varētu darīt, izņemot, sazinieties ar aizņēmēju arī.

Pēc 38 dienām maksājums beidzot veikts. I beidzās iegūt 6.42 procentiem otrajā mēnesī manu Bitcoins, kas ir diezgan labi, ņemot vērā alternatīvas tirgū. Taču man bija arī liels risks ar šo aizdevumu saistību nepildīšanu un beidzot ar neko. Tātad tas būtībā aprobežojas ar to, kā vairās no riska esat.

Mani pašreizējie ieguldījumi, un kāpēc es izvēlējos tos

Kaut gan mana pirmā BTCJam pieredze nebija patīkama vienu, man galu galā padarot augstu ražu par manu naudu. Ja tas tika aprēķināts ik gadu, es būtu veicis gandrīz 40 procentiem GPL (gada procentu likme). Tāpēc es nolemt turpināt ieguldīt savus monētas, tikai šoreiz es gāju par to mazliet gudrāk.

Tātad, šeit ir mani pašreizējie ieguldījumi:

  • 20,19% GPL - ieguldot turpināja parādi Bitcoin tirdzniecību
  • 53.10% GPL - Ieguldījums tirdzniecības un atmīnēšanas operācijās
  • 16.3% GPL - Ieguldījums atbalstīt jaunu šifrēšanas bizness

Kā jūs pamanīsiet, visi ieguldījumi ir augsts novērtējums, tikai pozitīvas atsauksmes un vissvarīgāk jauku summu iepriekš atmaksāto aizdevumu. Tas būtu iespējams, ir pat prātīgāk diversificēt savu portfeli vēl vairāk, bet, tā kā es neesmu ieguldīt lielu naudas summu brīdī (tikai 0.9BTC), es nedomāju, ka tas būtu ļoti efektīvs.

Var 2016 atjauninājums: Viens no šiem ieguldījumiem ir pārkāpis, lasīt pilnu stāsts šeit.

Attiecībā uz tiem no jums, kuri nevēlas skatīties visu video, jūs varat redzēt zemāk manas investīciju picking principiem Īsumā:

  1. Ieguldīt tikai investīcijas, kas ir gandrīz 100 procentiem finansē.
  2. Izskatīt aizņēmēja profilu uzmanīgi: meklēt jāatmaksā investīcijām, sociālo tīklu validāciju, iepriekšējā atsauksmes (īpaši negatīvas atsauksmes), un cik ilgi viņš ir bijis dalībnieks BTCJam.
  3. Lasīt investīciju aprakstu pilnīga un apskatīt mijiedarbību aizņēmēja ar saviem investoriem par komentāru sadaļā.

Reddit lietotāju viedoklis BTCJam

Izskatot jebkuru Bitcoin pakalpojumu, daudzi cilvēki vēršas Reddit attiecībā uz Kopienas viedokli. Es padarīt to par paradumu, lai vēlreiz pārbaudīt manu secinājumus par jebkuru Bitcoin pakalpojums ar Bitcoin subredditas labi.

Ir diezgan maz atsauksmes par BTCJamon Bitcoin ir subreddit un lielākā daļa no tām ir diezgan pozitīvi, bet tas nav interesanti informāciju es gribēju. Es meklēju netīrumiem cilvēkiem ir par uzņēmumu.

Pēc rakšana mazliet dziļāk es atklāju, ka galvenie negatīvās atgriezeniskās cilvēki bija teikt, bija tas, ka BTCJam veikt to samazināt no aizņēmēja, kad aizdevums ir aktīvs. Tas nozīmē, ka viņiem maksā uzreiz, pat tad, ja jūs kā investors nav.

Apvienot, ka ar to, ka nav reāla veids, kā izpildīt aizņēmējiem atmaksāt savus parādus, un jūs saņemsiet nedaudz apšaubāmu reputāciju uzņēmums, kas tikai nodrošina jūs ar platformu aizdevumu un nav pietiekami atbalstu, ja un kad tas ir nepieciešams.

Arī daudzi cilvēki ziņoja, ka ir liels daudzums scammers uz vietas, kas ir tikai tur, lai saņemtu aizdevumu un nekad atmaksāt tiem. Tomēr, izmantojot metodes, es aprakstīts iepriekš, un dažādot savu portfeli, cik vien iespējams, vajadzētu novest pie liela riska samazinājums jums.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, jūs vienmēr varat izmantot BTCJam s "autoinvest" funkciju. Šī funkcija būtībā ņem savu naudu un dažādo to dažādās aizdevumus jums. Lai gan es neesmu mēģinājis šo funkciju, man ir tendence, lai izvairītos no tā, jo pagātnes pieredze iemācīja man jūs nekad vēlaties, lai dotu kādam citam atbildību pārvaldīt savu naudu. Tāpēc pārliecinieties, lai izmantotu šo funkciju, uz savu risku.

Secinājums

BTCJam šķiet cietas iespēju cilvēkiem, kuri ir gatavi uzņemties aprēķinātās riskus savās Bitcoins augstāku atlīdzību. Personīgi es joprojām izmantot šo vietni ievērojot principus, es esmu, kas aprakstīti un atjaunināt jūs kā lietas attīstīsies. Ja jums ir sava pieredze ar BTCJamI'd pateicīgi, ja jūs vēlaties koplietot to komentāru sadaļā zemāk.

SVARĪGI: Kas ir rakstīts šajā amatā ir mans personiskais ieteikums balstās uz manu pieredzi. Es neesmu nekāds ieguldījumu eksperts vai guru, un jums vajadzētu ņemt visu, ko lasīt šeit ar graudu sāls. Ieguldot naudu, ir riskants businessand beigās jūs esat vienīgais ATBILDĪGS savu kapitālu pārvaldībai. Šis amats ir mans personīgais viedoklis, nekas vairāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading pārskats