Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat

Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat

Par katru otro Bitcoin jautājums man ir "man vajadzētu ieguldīt mākonis kalnrūpniecības?"

Es esmu daudz runājuši par Bitcoin ieguldījumiem pagātnē. Viena no lietām, ko es vienmēr pateikt cilvēkiem, kuri man jautā par mākonis kalnrūpniecība ir tā, ka es domāju, ka 99,99% no uzņēmumiem, kas piedāvā mākonis rūpniecības pakalpojumus, iespējams, ir veida izkrāpšanu.

Nozīme, tie faktiski nav mīnu Bitcoins ar naudu jūs dot viņiem, viņi to lieto tikai izmaksāt citus lietotājus, kamēr īpašnieki beigušies naudas un pazudīs. Tomēr ir 0,01% no uzņēmumiem, kas tiešām darbojas ieguves aparatūras un rakt Bitcoins jums. Genesis ieguve ir viens no tiem.

Genesis miningwas dibināta 2013. Ir viena no vecākajām Bitcoin uzņēmumiem visā. Tas noteikti ir viens no visvairāk labi zināms uzņēmumiem, kad runa ir par mākonis ieguvi. Genesis ir publiski zināma ieguves saimniecība izveidota Islandē, kā parādīts šajā video:

Ogļrači uz saimniecībā ir iespēja kalt Bitcoin, Ethereum, domuzīme, Monero, Litecoin un Zcash. Tomēr visa informācija man ceļ šo ziņu līdz jāzina, ir nedaudz vispārējās zināšanas. Šodien es gribu rakt dziļāk mākonis kalnrūpniecības uzņēmējdarbības modeli un mēģināt atbildēt uz jautājumu - tas ir izdevīgi, lai mākonis mīnu Bitcoins?

Tā ir sešas dažādas valūtas, kas var mīnēto es vēlos koncentrēties tikai uz Bitcoin mākonis kalnrūpniecības uz brīdi, jo es uzskatu, ka tas ir populārākais produkts Genesis ieguves. Pirms es sāku es tikai gribu pieminēt, ka es darīju iepriekšējā rakstīt uz šo jautājumu gandrīz pirms 2 gadiem.

Kā Mozus Cloud Mining darbu?

Ideja par mākonis kalnrūpniecības ir ļoti vienkārši. Tā vietā, lai izdevumu tūkstošiem dolāru par Bitcoin kalnrūpniecības aparatūru, jūs varat maksāt kādam, lai iznomāt savu aparatūru un saglabāt peļņu sev. Uzņēmums, kas nomā no kalnračiem rūpējas par uzturēšanu un visu problēmu to izveidošanas.

Tomēr, jums ir jāmaksā nodeva par to pakalpojumu, bet mēs nokļūt, ka minūti. Lai sāktu ar, es gribēju, lai noteiktu, kāda ir atšķirība ROI (Return pār ieguldījumiem) starp mākonis kalnrūpniecības un "normālu" Bitcoin ieguves.

Šobrīd man ir 1,19 TH / s ar Genesis kalnrūpniecības, kas varētu izmaksāt jaunu klientu ap $ 170 (0.139BTC pie šodienas valūtas kursa). Šajā ieguves jaudu rada ap 0.00035BTC dienu pēc tam, uzturēšanas, kas ir, ir noņemts. Tātad pašreizējā BTC cena paies man apmēram 400 dienas, lai izjauktu pat.

Šajā attēlā zemāk jūs redzēsiet dažādas BTC ienākumus no dažādiem līgumiem. Bija man kādu laiku, un vairākus e-pastus ar uzņēmuma atbalstu, lai saprastu, kā tieši ieņēmumi tiek aprēķināti un parādīti. Es būtu pateicīgs, lai gan, ja maksa tika minēti kā arī, lai es varētu redzēt, cik lielas tās ir attiecībā uz faktiskajām izmaksām.

Katra līnija BTC izmaksas attiecas uz citu līgumu. Daži no līnijām ir kopsumma par iepriekšējo izmaksu, lai ir dažas dublikātus šeit uzskaitīti. Ja jums ir grūti izprast šo tabulu (kā man bija), let me know komentāru sadaļā, un es darīšu manas vislabāk, lai izskaidrotu.

Bitcoin mākonis ieguves līgums par Genesis analizēšanas "atklātajai", kas nozīmē, ka darbosies līdz brīdim, kad tas pārstāj būt rentabla. Ja jūs to apskatīt to klientu apkalpošanas lapā jūs atradīsiet precīzu definīciju par to:

Gadījumā, ja līguma kļūt nerentabls (ti, izmaksas nevar segt uzturēšanas maksu), iegūtais dienas izmaksa būs nulle. Pēc tam, līgums turpinās raktuves par 60 dienām. Tas nozīmē, ka mēs parūpēsimies par uzturēšanas maksas, cerot, ka jūsu līgums kļūst rentabla vēlreiz. Tas var notikt, ja ieguves tīkls grūtības samazinās un / vai Bitcoin cenu pieaugumu. Ja līgumā neatgriežas rentabilitāti šajā laikā tiks pārtraukta, jo kalnrūpniecības mašīnas patērē resursus (elektrība, dzesēšana, hostings, apkalpošanas uc), ko nevar izmaksāt ar to radīts izmaksām.

IE līgums darbosies tik ilgi, cik tas var segt uzturēšanas maksu, kas ietver elektrību, dzesēšana, apkopes darbu un hostinga pakalpojumus. Un es domāju, ka šī ir lieta, lielākā daļa cilvēku garām.

Bitcoin ir grūtības, ir vairāk nekā divkāršojot pati ik gadu par pēdējo 3 gadu laikā, vai arī tā. Faktiski, no 2016. Līdz 2017. Gadam tā trīskāršojies. Tas nozīmē, ka, ja jūs pērkat noteiktu paketi gaida noteiktu atlīdzību, gadu vai tā, jūs, iespējams, iegūt kaut kur starp 33% -50% no šī atlīdzība. Manā gadījumā es, iespējams, padarot 0.00014BTC dienā gadu no tagad.

Bitcoin grūtības līmenis visā 2014-2017

Tātad mans iepriekšējais aprēķins, cik daudz laika būs nepieciešams, lai atgūtu savu sākotnējo ieguldījumu, ir faktiski nepareizi. Tas būtu jāņem daudz vairāk nekā gadu, un tas ir tikai, lai izjauktu pat. Ir labas izredzes, mans līgums pārtrauks kļūst izdevīgi, pirms es nopelnīt jebkādu peļņu, vai arī, ka peļņa es nopelnīšu būs ļoti minimāla.

Protams, jūs varētu teikt, ka tur ir iespēja, ka Bitcoin cena būs eksplodēt nākamo pāris mēnešu laikā, un tad jums būs rentabla ceļu ātrāk. Ja, piemēram, cena iet līdz $ 10,000 es varēšu saņemt savu sākotnējo $ 170 pēc dažiem mēnešiem vai ne?

Ne tik pārliecināts par to.

Ja cena iet uz augšu, lai tas grūti, jo vairāk cilvēku sāk ieguvi. Tas nozīmē, ka Bitcoins jūs gūstat būs vērts vairāk, bet jums tiks padarot mazāk no tiem. Tas ir tieši tas, kas notika 2016. Gadā, un kāpēc grūtības vairāk nekā trīskāršojies. Lūk izmaiņas cenā vs grūtībās pēdējo 3 gadu laikā:

2014-2015 Bitcoin grūtības, salīdzinot cenas

Bitcoin cena: leju 2.45x

Bitcoin grūtības: līdz 34x

2015-2016 Bitcoin grūtības, salīdzinot cenas

Bitcoin Cena: līdz 1.36x

Bitcoin grūtības: līdz 2.5x

2016-2017 Bitcoin grūtības, salīdzinot cenas

Bitcoin Cena: līdz 2.29x

Bitcoin grūtības: līdz 3.05x

Kā jūs varat redzēt, cik grūti ir vienmēr iet uz augšu, neatkarīgi no tā, kas notiek ar cenu. Un pēdējo 3 gadu laikā tas ir bijis notiek vairāk nekā kāda cena pati.

Tāpēc es būtu kalt Bitcoins mājās vietā?

Ja jūs mīnu mājās ar tādu pašu hash likmi šodienas grūtības jūs pelnīt divreiz vairāk (saskaņā ar mūsu Bitcoin ieguves kalkulatoru). Tomēr jums būs jāmaksā par aparatūras, dzesēšanas un uzturēšanu sevi. Tātad, tas nav droši teikt, ka ieguves mājās būtu rentabla, kā arī.

Agrāk es esmu uzrakstījis ļoti detalizētu ziņojumu, kurā aplūkoti Bitcoin ieguves rentabilitāti. Tagad pieņemsim tikai teikt, ka, ja jums nav nekādu piekļuves lētu elektroenerģijas un dzesēšanas sistēmām, es ieteiktu, lai izvairītos no ieguves vispār un vienkārši iegādāties monētas vietā.

Ko citi lietotāji saka?

Kā daļu no manu pētījumu par šo pārskatīšanu, es centos atrast tik daudz lietotāju atsauksmes, kā iespējams iegūt dažādas perspektīvas. Lielākā daļa, ja ne visi, no pozitīvas atsauksmes atradu bija kopā ar promo kodu. Promo kods pārskati ir apšaubāms, manuprāt, jo lietotājs pārskatot saņem komisijas maksu, ja jūs pierakstīties ar savu promo kodu, lai viņiem būtu stimuls rakstīt pozitīvu atsauksmi.

Viens interesants pārskats bija no puisis, kas faktiski izmanto Genesis ieguves iegādāties Ethereum. Viņš norāda, ka:

Es nopirku līgumu 1 gads 1mH / s ETH ieguves. Es esmu samaksājis 0.11BTC par to (ekvivalents 45 $ tajā laikā). Vienā gadā Genesis iedeva man atpakaļ 2.38ETH (ekvivalents 69 $ tagad), lai jūs varētu teikt, ka es esmu guvusi peļņu. Bet jūs varētu būt nepareizi !!! Tas ir tikai tāpēc, ka ETH cena ir augsta, tagad (29 $, salīdzinot ar pirms 12,5 $ par vienu gadu).

Ja es būtu tur manu 0.11BTC tagad būtu vērts 135 $.

Ja es būtu nopircis ETH ar 0.11BTC toreiz (es būtu gotten 3.66ETH, kas ir 1.3ETH vairāk nekā to, ko viņi iedeva man atpakaļ), tagad tas būtu vērts 106 $.

Tātad, pat ja viņš būtu varējis labāk galā, nevis investējot Genesis Mining viņš vēl guva peļņu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka viņa peļņa bija ar Ethereum kalnrūpniecības un ne Bitcoin ieguves. Šajā amatā es koncentrēties galvenokārt uz Bitcoin ieguves. Daži citi altcoins joprojām var būt izdevīgi raktuves, bet es tos pārskatīsim citā amatā.

Ir arī vairāki BitcoinTalk postsabout uzņēmumā. Šķiet, ka lielākā daļa cilvēku apgalvo, ka jūs nevarat veikt peļņu ar saviem līgumiem, tomēr daži sniedz pierādījumus par faktiski mēģina. Bittrust rāda kādu pozitīvu reviewsbut es ļaus jums spriest paši par to leģitimitāti.

Genesis Mining - Pamatdoma

Apdares manu atsauksmi par Genesis Miningall es varu teikt, ir tas - uzņēmums, šķiet legit, bet es šaubos, vai tas ir labs ieguldījums. Izskatās, ka es būtu daudz labāk tikai izmantojot manu naudu, lai nopirktu Bitcoins, nevis izmantot to mākonis ieguves līgumiem. Ja Bitcoin cena iet uz augšu - es varētu veikt vairāk naudas, un, ja tas gāja uz leju, es būtu zaudēt mazāk.

Viena lieta, ka patiešām bothered man gan ir tā, ka Genesis Mining nešķiet dalīties daudz informācijas par manu kalnrūpniecības darbību. Es gribētu izņemot uzņēmumu, kas ir nopietni pelnīt naudu par saviem investoriem sniegt papildu informāciju, piemēram:

  • Cloud ieguves kalkulatori
  • Pakalpojumu maksa paziņojumi
  • Kuras bloki bija jāizrok un cik daudz tika nopelnīta par katru bloku (tai skaitā ieguves nodevas)

Varētu domāt, ka šie gabali informācija netiek sniegta, lai saglabātu apšaubāmo rentabilitāti mākonis kalnrūpniecības neskaidra. Ja Jums ir ieguldīti Genesis Mining es aicinu jūs sazināties ar savu atbalstu, un mēģināt iegūt atbildes uz šo (tie atbildētu ātri no manas pieredzes).

Uz gala piezīmi, šis pārskats ir par Genesis ieguve, bet es domāju, ka jūs varat droši kopēt un ielīmēt tās īpašības, kas visvairāk legit mākonis kalnrūpniecības uzņēmumiem, kas tur. Nav tik legit ieguves kompānijas, iespējams, parādīs lielāku peļņu, jo viņi parasti tur pārtraukt maksāt kādā brīdī.

Paturiet prātā, ka šī pārbaude tika veikta, jo īpaši attiecībā uz ieguves Bitcoins, citas valūtas joprojām var būt rentabla šajās mākonis ieguves shēmas.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Mīklas un Mod apk)

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Post Tacocoin

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

GreenAddress.it pārskats

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

Xcoins apskats - vai tas ir Legit veids, kā iegādāties bitkīnus?

Post Tacocoin

ICO analīzes decembris - NAGA pārskats