Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Labākie Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Izmantojot 3rd Party darījuma pakalpojumu apstrādāt Bitcoin maksājums ir laba ideja, ja transakcijas ar neuzticama pusi. Darījuma aizsargā pārdevējus no viltus pircējiem liekot Bitcoin deponē augšu priekšā. Tāpat pircēji ir aizsargātas, ja pārdevējs izrādās scammer un nav piegādāt preces. Gadījumā, ja šāda strīda gadījumā Darījuma pakalpojums darbosies kā šķīrējtiesneša un noteikt, kam būtu jāsaņem Bitcoin līdzekļus.

Daudzi Bitcoin tirgi ir iebūvēts darījuma pakalpojumu (ti LocalBitcoins, CryptoThrift, BitPremier, utt). Pretējā gadījumā, izbraukšana apmaiņas pakalpojumus turpmāk - katrs no tiem ir izveidojusi stabilu reputāciju un parasti uzticas Bitcoin kopienai.

Nesen es esat veikuši dažas lielas Bitcoin saistītos pirkumus ar cilvēkiem, kuriem es nekad neesmu saticis. Tas, protams, nepieciešams man, lai izmantotu sava veida darījuma pakalpojumu, lai veiktu darījumu. Veicot savu pētījumu par dažādiem pakalpojumiem, kas pieejami Esmu radušās divas galvenās problēmas:

1. Jūs esat (joprojām) sūtot savu naudu svešai

Kad jūs izmantojat Bitcoin apmaiņas pakalpojumus, jums nav faktiski atrisināt sākotnējo problēmu, jums ir darīšana ar, kas ir nesūtīt savu naudu svešiniekiem. Jums nav ne jausmas, kas ir aiz darījuma vietā un kāpēc jums vajadzētu uzticēties viņiem ar savu naudu vairāk nekā jūs uzticaties persona jūs pērkat no?

2. Nav daudz cienījama Bitcoin Darījuma pakalpojumi

Diemžēl jūs nevarat atrast daudz labi zināmas Bitcoin darījuma vietnes. Vecākais vienu, kas vēl joprojām ir aktīvs, ir BTCrow (update 2017 - pakalpojums pārtraukta). Dibināts 2011.gadā BTCrow joprojām ir vienīgais "ilgi dzīvoja" risinājums, kas tur. Tomēr tas arī nav tik uzticama. Vairāki BitcoinTalk ir ziņojuši lietotāji kavēšanās ir sistēmas reakcija.

Piemēram, šis lietotājs pārdots domēna vārdu, izmantojot BTCrow bet tad, kad darījums bija pabeigts, viņš nesaņēma savu naudu. Kaut gan viņš publicēta BitcoinTalk un sazinājās BTCrow atbalsts pagāja 12 stundas, līdz problēma ir atrisināta, kas ir veids, kā daudz, ja jūs gaida 7500 $, lai nāk.

Vēl viena lieta apsvērt, ir tas, ka BTCrow ir mainījies handssince tā pirmo reizi tika izveidota. Arī izskatot BitcoinTalk mazliet dziļāk jūs atradīsiet atzinumus par tās reputāciju abos virzienos.

Kad es personīgi mēģināju izmantot to pirmo reizi apstiprinājuma e-pastus paņēma vairāk nekā stundu, lai nonāktu. Galu galā es nolēmu nosūtīt naudu tieši pārdevējam, jo ​​man bija bail viņu sistēma nebija aktuāla.

Pat ja šajā brīdī es darīju rūpīgu pārbaudi attiecībā uz identitāti pārdevēja, tas joprojām nav jūtas ļoti ērti, izsūtot dažus tūkstošus ASV dolāru, bez apdrošināšanas, ka es saņems to, ko es par to maksā. Arī BTCrow useron Bitcoin saruna bija dīkstāvē tajā laikā, un nešķita reaģē uz jebkuru BTCrow saistīti pavedieni.

Citas Bitcoin Darījuma vietas nav nekādu reputāciju (labu vai sliktu), tāpēc nav veids, kā uzzināt, ja tie ir legit, izņemot izmēģināt savus pakalpojumus.

Darījuma Manas Bits

Pirms izveidots ap 2 gadi Darījuma Mans Bits ir vēl viens Bitcoin darījuma pakalpojumu, ko jūs varētu vēlēties apsvērt. Vietnē ir 4 dažāda veida escrows:

Regulāri Darījuma - Tu noguldīt savus naudas līdzekļus uz Bitcoin adresi kontrolē vietu un līdzekļi tiek pārsūtīti uz saldētavu.

Regulāri Darījuma piesaistīta fiat vērtībai - Tu noguldīt uz Bitcoin adreses kontrolē Coinapult un Coinapult naglas vērtību uz fiat vai aktīvu vērtību.

Multi-paraksts Darījuma - Jūsu līdzekļi tiek turēti drošā 2 no 3 multi-paraksta darījuma, kurā vietā tur tikai vienu taustiņu.

Multi-paraksta Darījuma piesaistīta fiat vērtību - Jūsu līdzekļi tiek turēti drošā 2 no 3 multi-paraksta darījuma izmantojot Omni (mastercoin) vai Nubits piesaistes vērtību.

Par Darījuma mans Bits Otrādi, ka tad, ja darījums ir nepieciešams ilgs laiks, lai iet cauri jūs joprojām varat to piesaistīt vērtību dolāros, un jums nebūs skārusi kursa. Vieta aizņem 1% no darījuma izmaksas pakalpojumu. Lūk īss video par pakalpojumu:

Ko darīt, ja es nevēlos izmantot 3rd Party portālu?

Par laimi ne viss ir zaudēts. Ir vēl daži dzīvotspējīgas iespējas, kas ļauj jums veikt Bitcoin darījumu caur Darījuma. Ja jūs vienkārši vēlaties, lai novērstu reputācijas jautājums, jūs varat izmantot Darījuma threadon BitcoinTalk kas ir vairākiem lietotājiem, kas sniedz apmaiņas pakalpojumus. Visiem šiem lietotājiem ir ļoti augstas uzticamības klasifikāciju un būs, iespējams, ne scam jūs (izmantot uz savu risku, tas ir tikai mans padoms).

Vēl viena iespēja, kuru es personīgi gribētu, ir, izmantojot multisig pakalpojumu, piemēram, Bitrated. Bitrated nav Darījuma pakalpojums, tas ir multisig walletthat ļauj 2 no 3 cilvēkiem, lai pabeigtu darījumu. Ļauj man paskaidrot.


multisig maks ir kopīgs maks, kas prasa zināmu daudzumu parakstu, lai nodotu līdzekļus no tā. Piemēram, maku var koplietot ar 3 cilvēkiem un, ja kāds 2 no 3 nolemj sūtīt naudu, pasūtījums tiek izpildīts.

BItratedis būtībā platformu, kas ievieš pircējus un pārdevējus ar šķīrējtiesnešiem. Pēc tam tas rada multisig maku kopīgs visām trim pusēm, kas prasa tikai divus parakstus, lai atbrīvotu līdzekļus. Tātad, ja gan pārdevējs un pircējs vienojas, ka darījums ir pabeigts šķīrējtiesnesis nav nepieciešama. Ja pārdevējs vai pircējs ticēt ir jāizdara strīds, tad šķīrējtiesnesi uzdevums ir izlemt, kur sūtīt naudu.

Protams šķīrējtiesneši parasti iekasēt maksu par saviem pakalpojumiem, bet tas parasti ir ļoti pienācīgas vienu. Šīs maksas mainās atkarībā no tā, vai šķīrējtiesa ir galu galā nepieciešams vai nē. Viens no pēdējā lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka sistēma ir izveidota tā, ka pārdevējs vienmēr būs kāds, kurš maksā šķīrējtiesas maksu.

Galvenais Otrādi Šī platforma ir tas, ka jūs neesat sūtīt savu naudu svešiniekiem, jūs vienkārši noguldot to iekšpusē multisig maku, kurā jums ir zināma kontrole pār. Bitrated sevi, neieņem privāto atslēgu uz maku un nevar nozagt līdzekļus.

Mana personīgā mācība no Bitrated...

Ne pārāk sen es veica vēl vienu lielu Bitcoin darījumu, šoreiz izmantojot Bitrated. Man ir jāsaka, ka, lai gan sistēmā trūkst dažas pamata funkcijas (piemēram, rediģēt tirdzniecību, ziņu lietotājus, utt), tas darbojas diezgan gluda. Vienīgais jautājums man bija, ka es tiešām pazaudējis savu 2fA paroli konta (bet tas ir tikai man ir stulba).

Tā Bitrated nav veids, kā piekļūt multisig maku man nācās izmantot šķīrējtiesneša pakalpojumus, lai atbrīvotu naudu pārdevējam. Par laimi viss gāja diezgan gludi. Kopumā varu teikt, es biju diezgan pārsteigts Bitrated pakalpojumu. Laikā, kad rakstot šo ziņu sistēma pati par sevi nav iekasēt jums nekādas maksas - jums ir tikai jāmaksā šķīrējtiesas maksu.

Sistēma arī piegādā ļoti vienkāršu atgriezenisko mechanismthat ļauj jums redzēt, kas ir top rated lietotāji un šķīrējtiesneši uz vietas.

Pirms paraksta paturiet prātā, ka, ja jūs tikai nodarbojas ar naudas pārskaitījumu (ti, pirkšanu / pārdošanu Bitcoins), daudzi apmaiņa ir sava darījuma pakalpojumu uzcelta (piemēram LocalBitcoins).

Tātad šie ir būtībā jūsu iespējas: Going ar "tradicionālo" Bitcoin darījuma pakalpojumus, izmantojot BitcoinTalk starpnieka vai izmantojot Bitrated. Personīgi es gribētu Bitrated, ja jums ir kādi citi Bitcoin Darījuma risinājumi, justies brīvi dalīties tos komentāru sadaļā zem šo amatu.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Post Tacocoin

Antminer S9 apskats - 6 lietas, kas jāzina pirms pirkuma

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin maki savai Android mobilās ierīces pārskatīšanai

Post Tacocoin

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma