Xapo apskats: 3 lietas, kas jāzina | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Xapo apskats: 3 lietas, kas jāzina

Xapo apskats: 3 lietas, kas jāzina

Pieņemsim apskatīt pakalpojumiem, Xapo nodrošina:

Xapo Online maku un mobilo lietotņu

Web maki nav labākais risinājums, lai uzglabātu jūsu Bitcoin drošības apsvērumu dēļ. Tomēr Xapo tas ir reputācija, kam ir dažas labas privātuma un drošības funkcijas, piemēram, divu faktoru autentifikāciju. Plus, jums ir iespēja nodot savu Bitcoin uz Xapo glabātuvē, kas ir noderīgi, ja jūs tur viņiem ilgtermiņā, nevis tos izmantot ikdienas tēriņiem saistībā ar Xapo debetkartes (vairāk par šo vēlāk). Jebkurā gadījumā, tas ir jauki, lai ir iespēja izvēlēties un elastības elementu.

Paturiet prātā, ka, lai pārvaldītu savus Bitcoins ar Xapo web maku, jums ir pieejams interneta pieslēgums. Kas man patīk par Xapo interneta maku ir, ka tas ir viegli izmantot. Izkārtojums ir ļoti vienkārša, kas padara to ideāli, ja jūs esat jauns, lai kriptonauda.

Bitcoin pārsūtīšana uz un no glabātuvē ir viegli, un to var redzēt savu bilanci un darījumus, bet arī ceļā ir ērti. Tur ir arī mobilais atbalsts ar Xapo mobilo appavailable par Android un iOS.

Xapo Vault

Domājiet par Xapo vaultlike krājkontu. Tā ir vieta, kur jūs pārvietot savu Bitcoin, ja vēlaties, lai noturētu to ilgtermiņa papildu drošībai. Nosūtot līdzekļus no Xapo tīmekļa maku uz glabātuvē ir viegli. Attiecībā uz līdzekļu izņemšanu no velves, ir vairāki drošības slāņi, lai apstiprinātu savu pieprasījumu. Par bitcoins pēc tam nodotas maku 48 stundu laikā.

Vault ir vairākas drošības funkcijas, piemēram, daudzfaktoru autentifikācijas un privāto atslēgu segmentāciju. Pārskaitot līdzekļus no sava Xapo tīmekļa maku uz Xapo glabātuvē, šie līdzekļi tiek pārvietoti uz bezsaistes datoru. Šie dati pēc tam tiek šifrēti un sadalīti, pirms tiek kopēts uz ārējiem diskiem un papīru. Backups iztur fiziskās velvju dažādās vietās. Šādas drošības procedūras ir izstrādātas, lai labāk aizsargātu jūsu Bitcoin no iespējamiem uzbrukumiem.

Xapo Debetkarte

Papildus nodrošinot divus Bitcoin uzglabāšanas opcijas Xapo maku un glabātuvē, Xapo arī palīdz ziņā izdevumu Bitcoin. Tas darbojas līdzīgi regulāru debetkarti, ar vienīgā atšķirība ir, ka tas ir saistīts ar jūsu Xapo tīmekļa maku, nevis bankas kontā.

Xapo debetkarte ļauj veikt pirkumus ar savu Bitcoin, kā arī izņemt skaidru naudu no bankomātiem. To var izmantot jebkur pasaulē, kas pieņem VISA tiešsaistē ar USD, GBP, un EUR valūtās pieejama. Tas ir viegli sekot līdzi izdevumiem, jo ​​jūs esat informēts par katru pirkumu.

Jo Xapo debetkarte ir saistīta ar Xapo web maku, un nevis ar glabātuvē, jums vajadzētu izvairīties sūtīt visu savu Bitcoin uz glabātuvē, ja jūs vēlaties izmantot Xapo debetkarti. Kartes tomēr ir ikdienas tēriņu ierobežojumus, kas var tikt veikti, lai būtu neierobežots, ja jūs sniedzat dokumentāciju pārbaudi. Pretējā gadījumā standarta ikdienas tēriņu limits ir 2500 $ dienā ar ne vairāk kā diviem ATM darījumu dienā.

Maksas

Kaut gan Xapo maku un Xapo velves ir brīvi izmantot, ir dažas darījumu maksas. Pārnest no vienas Xapo seifa uz otru ir brīva; tomēr ir darījumu maksas, ja sūtāt vai saņemat ārpus Xapo (piemēram, vai no citiem kabatas vai bankas kontiem). Līdzekļu pievienošana rodas maksa par 0,2%, savukārt apstrādes nodevas var piemērot atkarībā no maksājumu metodi.

Ir arī daži Xapo debetkaršu maksas. Tas ietver vienreizēju maksājumu 20 $ par izmaksām karti. PIN kodu maiņa arī rodas nelielu maksu par $ 1. Tas darbojas lētāk, ja jūs izmantojat savu karti kartes tēriņu valūtā. Ja jūs izmantojat to ārvalstīs citā valūtā, tarifi ir augstāki.

Piemēram, ATM izņemšanu no kartes tēriņu valūtā veic maksa 2,50 $, bet izņemšana citā valūtā ir maksa 3,50 $. Ja veicat pirkumus valūtā, kas atšķiras no jūsu kartes tēriņu valūtu, tad tur ir 3% ārvalstu valūtas pirkuma maksa.

Sabiedriskās domas un tiešsaistes Recenzijas

Lai gan ir negatīvas atsauksmes, kas var atrast par Xapo, lielākā daļa man nāca pāri sniedza nelielu vielu saviem prasījumiem. Tā, piemēram, es gribētu veikt negatīvos komentārus varat lasīt tiešsaistē ar graudu sāls, daudz, piemēram, jūs varētu, ja jūs lasīt pārskatus, kas nodrošina īpaši augstu atzinību.

No Xapo Bitcoin maku un glabātuvju lietotni Google Play atsauksmes ir visnotaļ pozitīva, ar 4-zvaigžņu vērtējumu no vairāk nekā 30000 lietotāju. Ir mazāk atsauksmes pieejamie iOS versijas, kas ir 3-zvaigžņu vērtējumu no 360 lietotājiem, kā no rakstīšanas laikā. Xapo klientu atbalsts ir kopumā, bet nedaudz labi uz lēnas pusē.

Secinājums

Personīgi, es domāju, ka, ja jūs pērk Bitcoin, jūs labāk turot to pats, nekā liekot to rokās trešā persona, kas pieder privātās atslēgas. Tas nozīmē, ka to var apgalvot, ka privātās atslēgas ir drošāka ar drošības sistēmu Xapo nodarbina. Xapo tiek uzskatīta par uzņēmējdarbību, un cienījamu uzņēmums, padarot to par patiesu, dzīvotspējīgu iespēju, kad runa ir par iepirkšanu, glabāšanu un izdevumu Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 pārskats - nav pārliecināts, ka tas ir vērts jūsu naudu

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Post Tacocoin

Bitstamp apskats: vai tā ir lētākais Exchange, lai nopirktu Bitcoin?

Post Tacocoin

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā