TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Pēc tam, izmantojot TREZOR uz ļoti ilgu laiku, es beidzot saņēmu manu roku uz Ledger Wallet - TREZOR galveno konkurenci.

Tas būtībā ir ierīce, kas ļauj jums saglabāt jūsu privātās atslēgas uz to. Ja jums sekot šo blogu jūs droši vien jau zināt, ka es esmu liels TREZORfan - pirmo plaši izplatīt Bitcoin aparatūras maku. Esmu arī pārskatīja maku pagātnē. Bet, tā kā līdz šodien nebija reāla konkurence TREZOR es jumped par iespēju pārskatīt šo atdzist jauno ierīci un salīdzināt abus.

Virsgrāmatai maks pa labi un TREZOR pa kreisi.

Ledger ir stila labāks stils nekā TREZOR

Kad jūs atvērt Ledger paketi jūs uzreiz ievērosiet, ka tas nāk ar stilu. Izņemot Ledger flash diska pati arī jūs iegūtu PU ādas maku, virsgrāmata drošības karti, kāda veida izskatās kā kredītkarti un ķēdes siksniņa Virsgrāmatai kaklu, ja vēlaties.

TREZOR ir ierīce ir sava veida clunky salīdzinot Ledger plānākie dizainu. Tā ir arī daudz vieglāk veikt Ledger apkārt, jo tas ir ievērojami mazāks nekā TREZOR.

Izveidojot maciņus - Vienkārša un punkts

Instalēšana un izveidojot savu Ledger nepieciešams izmantot Chrome pieteikumu. Kad jūs uguns līdz pieteikumu no Ledger mājas lapā jums tiks iesniegts ar iestatīšanas vednis. Agrāk Ledger maki nebija otrs ekrāns, piemēram TREZOR, bet Nano S ir pilnībā aprīkots ar savu uz ekrāna.

Izmantojot nelielu ekrānu gan TREZOR un Ledger ir iespējams izveidot ierīci pat no apdraudēta ierīces, kas padara man justies daudz ērtāk. Lūk, piemērs, kā tas darbojas ar TREZOR:

Iestatīšana drošību - PIN kods un atjaunošanas sēklas

PIN kods ir papildu drošības slānis, lai pārliecinātos, ka pat tad, ja kāds nozaga jūsu Ledger no jums tie joprojām būs grūti pieteikšanos kontā. Ievadīt nepareizu PIN kods 3 reizes, un ierīce salvetes pati tīrs.

Kad esat iestatījis PIN kodu ir pienācis laiks pāriet uz atkopšanas sēklām. Atkopšanas sēklas ir kopums, vārdi, kas, ja saliek noteiktā kārtībā var palīdzēt atgūt jūsu privātās atslēgas, ja ierīce ir lauzts vai zaudēta.

Tas nozīmē, ka pat tad, ja esat pilnīgi trash jūsu Ledgeryou'll joprojām varēs atgūt visu savu zaudēto Bitcoins izmantojot šo sēklu. Tas ir arī iemesls, kāpēc tas ir ļoti svarīgi, lai rakstīt to uz leju drošā vietā, kur neviens nevar piekļūt tā, jo, ja kāds saņem turēt to - viņi var piekļūt jūsu līdzekļus.

Šis process ir diezgan līdzīgs abās ierīcēs. Abi rāda sēklas uz pašas ierīces un nevis uz datora ekrāna, lai neviens hakeris var attālināti kopēt to.

Lūk screenshot mana Ledger atjaunošanas sēklām. Kad es post to tas nozīmē, ka man nāksies atiestatīt šo Ledger ierīci, jo ikviens var nozagt manu līdzekļus brīdī.

Izmantojot TREZOR un Ledger - īstermiņa un salds

Kad uzstādīšana ir pabeigta, jūs varat sākt, izmantojot savu Ledger. Vienkārši iespraudiet flash drive, ievadiet PIN kodu un jūs labi iet. Interfeiss ir ļoti intuitīvs un neprasa daudz paskaidrojumus.

Lielākā daļa no interfeisa tiek veikta, izmantojot pogas uz ierīces. Pogas var izmantot, lai ritinātu izvēlni vai starp uzstājām vienlaicīgi simulēt "izvēlieties".

TREZOR izmanto līdzīgu interfeisu divu pogām, bet tie ir būvēti visdelikātākajā veidā ierīcē. Nav liels galā, bet ir vieglāk nevis virzīt tos nejauši .

Tā kā tur nav veids, kā piekļūt jūsu maku bez flash disku savienojumu ar datoru, tas rada daudz drošāku vidi, lai nosūtītu un saņemtu Bitcoins. Tas nozīmē, ka pat tad, ja kāds zina, PIN kodu, viņš nevar piekļūt jūsu monētas, jo viņam nav fizisko ierīci.

Tas arī nozīmē, ka pat tad, ja dators, jūs izmantojat, lai nosūtītu Bitcoins no ir apdraudēta, jo jūs izmantojat to, kas ir pazīstams kā divu faktoru autentifikācija (2FA) jūs joprojām ir mazāk varētu būt pakļauti jebkāda veida draudiem (īpaši Man-in-the-Tuvo uzbrukumiem).

Spriedums - kas ir labāk? TREZOR vai Ledger?

Visās godīgums, es nevaru teikt sliktu lietu par Ledgeror TREZOR maku. Esmu bijis, izmantojot gan TREZORand Ledger ilgu laiku tagad, un tie abi ir tiešām liels produktiem.

Abi šie kabatas dos jums savu naudu ir vērts, tikai Ledger Nano S dara to lētāku veidā. Šobrīd tas maksā apmēram $ 30 mazāk nekā TREZOR. Galu galā es domāju, tā vārīties uz leju, lai to, kas jūs vēlaties labāk ziņā dizains un reputāciju.

Ledger ir ērtāka, bet TREZOR bija ap ilgāku laiku. Tā ir jūsu zvanu.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Web Mining - peļņas gūšana no jūsu vietnes, izmantojot lietotāju pārlūkprogrammas

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Luno (iepriekš BitX) Bitcoin apmaiņa un maka pārskatīšana

Post Tacocoin

Bitcoin Miner apskats: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - vai tā ir tā vērts?

Post Tacocoin

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Post Tacocoin

Biceed pārskats - Plug & Play pilns Bitcoin Node

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

Coinmama pret Coinbase - nopērkot Bitcoin $ 150 vērtībā ar manu kredītkarti