2017. gada labākie Bitcoin maki savai Android mobilās ierīces pārskatīšanai | Latvian.globalsciencecollaboration.org

2017. gada labākie Bitcoin maki savai Android mobilās ierīces pārskatīšanai

2017. gada labākie Bitcoin maki savai Android mobilās ierīces pārskatīšanai

Ja jūs meklējat, lai saglabātu savu pirmo Bitcoins un jums ir Android mobilo ierīci šis amats ir par jums. Tomēr, pirms es varu pārskatīt labākos Android Bitcoin maki tur es tikai vēlos, lai dotu jums vārdu brīdinājuma.

Mobilie maki (Android vai iOS) ir mazāk droša forma Bitcoin maki. Tas ir galvenokārt saistīts ar to, ka mobilās ierīces mēdz saņemt nozagts, pazaudēts un izjukt. Ja jūs turiet savu Bitcoins mobilajā maku, tas nozīmē, ka privātā atslēga tiek glabāta ierīcē, un NOLŪKAM ja ierīce tiek sagrauta vai nozagta jūs nevarat piekļūt jūsu monētas.

Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat izveidot rezerves jūsu maku, izmantojot 12-24 vārdu sēklu frāzi parādīts jums, kad jūs pirmo reizi instalēt maku. Tieši tāpēc ir svarīgi, lai saglabātu šo sēklu frāzi drošā vietā un no kāds cits ir sasniedzams, bet savu.

Ja jūs esat pilnīgi jauns, lai Bitcoin noskatītos šo video par Bitcoin maki, tas būs iespējams atbildēt uz daudziem jautājumiem, jums jau ir:

Un tagad par seifa atsauksmēm...

# 1 - Coinbase- Coinbase nav Bitcoin maku

Parasti, kad cilvēki domā par Bitcoin maki viņi domā par Coinbase. Tomēr Coinbase nav Bitcoin maku. Tas ir faktiski apmaiņa, kas ļauj turēt Bitcoins. Ar blogu postwritten ko Coinbase CEO Brian Ārmstronga, viņš apgalvo

Jūs redzēsiet Coinbase zīmolu pāreju no tā hibrīda maku / maiņas, lai koncentrēties uz tikai to mazumtirdzniecības un institucionālo apmaiņa

Tāpēc, kamēr Coinbase joprojām ir lēts vieta, kur iegūt Bitcoins, lūdzu, neuzskata to par mobilo maku. Coinbase nedod jums piekļūt savām privātajām atslēgām ne privātumu, jo mēs esam uz mūsu pārskatīšanu.

Reālā # 1 - micēlija Android Bitcoin maku

MyCeliumis populārs mobilo lietotņu maku, kas piedāvā daudz uzlabotas privātuma un drošības funkcijām. Jā, seifa var būt nedaudz sarežģīti newbie lietotājiem, bet tas joprojām ir viens no drošākajiem un ātrākais tirgū. Kā atklātā pirmkoda programmatūru, micēlijs pastāvīgi tiek uzlabots.

Makam nav web vai darbvirsmas saskarni, kas nozīmē, monētas var piekļūt, tikai izmantojot savu mobilo maku. Labā ziņa ir tā, ka jūs varat izmantot micēlijs kopā ar aparatūras maku, lai iegūtu maksimālu drošību jūsu monētas.

# 2 - BreadWallet Android Bitcoin wallet

BreadWalletis iespējams, ir viens no vienkāršākā Bitcoin Android maki apkārt. Avota kods Breadwallet ir atvērts un ir tikai ļoti pamata "sūtīt" un "saņemt" iespējas Featured ietvaros maku.

Tas būs ļoti viegli, lai cilvēki varētu pierast pie, no vienas puses, bet, no otras puses, atstāj maku atklāto bez uzlabotas aizsardzības vietā. BreadWallet ir mobilo versiju tikai Android un iOS ierīcēm.

# 3 - copay Android Bitcoin wallet

Copayis atvērtā pirmkoda multisig maku, ko rada Bitpay. Multisig, apzīmē multisignature, un tas nozīmē, ka maku prasa zināmu cilvēku apstiprināt darījumu, pirms tas tiek izpildīts. Veida, piemēram, kopīgu maku (vari

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

Best Dash Mining Hardware - Antminer D3 pārskats

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

Antrouter R1 apskats - Antminers Wireless Miner

Post Tacocoin

Web Mining - peļņas gūšana no jūsu vietnes, izmantojot lietotāju pārlūkprogrammas

Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma

Post Tacocoin

Mana jaunā labākā Bitcoin un altcoin maka - Exodus maka pārskats

Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?