Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Pēdējā mēneša laikā es esmu bijis aptver labākos iespējamos Bitcoin maciņus katra veida (Android, desktopand aparatūru). Par pēdējo ziņu šajā sērijā es gribētu pārskatīt Bitcoin maki pieejami iOS. Pirms pieciem gadiem, jūsu izvēle Bitcoin maki bija ierobežota, bet 2017. Gadā ir tik daudz iespēju, ka tas var būt milzīgs reizes.

Pirms turpināt, pārliecinieties, ka jūs iepazīties ar pamatiem Bitcoin maki, izmantojot šo video:

Tagad, kad esam ieguvuši pamati, uz kuriem, ir pienācis laiks, lai pārskatītu labākos Bitcoin maki pieejami jūsu iPhone vai iPad ierīcē.

Ja esat skatīties video no sākuma līdz beigām, jūs droši vien jau zināt, ka Bitcoin maki iOS ierīces ir, daudzos veidos, kas pieejami mazāk droša maki.

Kāpēc? Pirmkārt, jūsu tālrunis var tikt nozagts, un pat tad, ja jums ir parole vai pirkstu nospiedumu sensors, prasmīgs zaglis varētu piekļūt. Otrkārt, jūs varētu vienkārši zaudēt vai salauzt savu tālruni. Ja jūsu bitcoins tiek saglabāti tieši uz jūsu tālruni, tas būs iekļauti arī jūsu privāto atslēgu. Tādējādi, ja kaut kas notiek ar jūsu iPhone vai iPad jūsu Bitcoin bagātības būs apdraudēta.

Tomēr, jūs varat izveidot rezerves maku, izmantojot 12 līdz 24 vārdu sēklu frāzi. Ar šo frāzi uz rokām, jūs varēsiet piekļūt backup jūsu maku. Tas ir ieteicams, ka jūs nodot savu sēklu frāzi "saldētavu", vai fizisko formu. Un, ja jūs uzglabāt digitālā formātā, pārliecinieties, ka tā ir ļoti šifrētu un citādi aizsargātas.

Tagad pāriesim sarakstā maki.

Pirmā lieta ir pirmās Coinbase nav maciņš

Daudzi cilvēki vienkārši iesākumam ar Bitcoin domāju, ka Coinbaseis Maka. Tas nav. Tas ir maiņas, vai arī kurā varat pirkt un pārdot bitcoins. Agrāk Coinbase novietots sevi kā hibrīda apmaiņas / maku. Tomēr raksturīgās grūtības un riskus šādas uzstādīšanas rezultātā uzņēmumā pārslēgšanas virzībā uz tīrs apmaiņa.

Do. Nav. Store. Jūsu. Bitcoins. On. Exchanges.This ir viena no lielākajām jauniesaucamais kļūdām, jūs varat veikt. Apmaiņa netiek domāts ilgtermiņā, drošu uzglabāšanu. Maki ir. Tātad, saņemt maku!

# 1- Breadwallet IOS Bitcoin maka

Ja jūs meklējat "maizes un sviesta" maku, Breadwalletshould jābūt augšpusē savu sarakstu. Šis maks ir stulba viegli izmantot. Ir divas galvenās funkcijas: nosūtīt un saņemt. Tas ir vienkārši, kā tas, ka. Atvērtā pirmkoda palīdz padarīt šo maku mazliet drošāku, taču trūkums uzlabotas drošības pasākumi nozīmē, tas varētu nebūt tik droši kā daži citi kabatas.

# 2- Micēlijs IOS Bitcoin wallet

Pirmkārt, pieņemsim lēkt vērā negatīvie micēlija: tas ir touch sarežģītāks nekā citi maki. Iemesls, kāpēc tomēr ir milzīgs kājām: tā "komplikācijas" ir rezultāts uzlabotas drošības nākotnes. Kad runa ir par Bitcoin un aizsargāt savu bagātību, tad nelielas "neērtības" (I cīnās pat zvanīt viņiem, ka) ir vairāk nekā vērts.

Turklāt, micēlijs ir atvērtā koda programmatūru. Tas nozīmē, ka visa sabiedrība ir uz piesargies par drošības trūkumiem. Arī atjauninājumi ir bieži, un tie parasti izraisa palielinātu lietojamību un drošību.

# 3- copay IOS Bitcoin maka

Copayis projektējis Bitpay, šī sadarbība parakstu maka nepieciešami divi cilvēki, lai pierakstītos off on darījumu pirms tā var tikt pabeigta. Tas padara grūtāku urķiem un citiem negaršīgs veidi, lai mēģinātu nozagt savu bagātību. Pieejama ne tikai iPhone un iPad, bet arī Android un darbvirsmas, tas ir lielisks maku drošībai.

# 4 Jaxx IOS Bitcoin maka

Jaxxis mazliet pretrunīgi maku, un ka nepieciešams likt priekšā un centrā. Atbalstītāji maku apgalvo, ka tas ir viens no labākajiem mobilo maki, un ar labu iemesla dēļ. Makam strādā ar milzīgu klāstu kriptogrāfisko-valūtu, ir liels, viegli lietojams interfeiss, un tos var apvienot dažādās ierīcēs.

Kritiķi ņemiet vērā, ka tas nav atvērtā koda platformu. Ir grūti redzēt kodu aiz mašīnu, tā sakot, kas padara daudzi cilvēki neērti. Dodiet šo, es gribētu ieteikt uzglabāt tikai nelielu daudzumu Bitcoin vai citās valūtās uz Jaxx. Ja programmatūra būt open source, Jaxx varētu pieaugt uz augšu klasifikāciju.

# 5 Airbitz IOS Bitcoin maka

Airbitzis atvērtā pirmkoda maku. Tās interfeiss atgādina lietotājam draudzīgs BreadWallet interfeiss, bet maku ir arī daži "newbie" draudzīgas funkcijas. Piemēram, pastāv sarakstus tirgotājiem, kas pieņem Bitcoin, un veidi, kā iegādāties atlaidi dāvanu kartes.

Secinājums - Vārdi padomu jūsu iPhone / iPad Bitcoin maku 

Atcerieties, Bitcoin apmaiņa nav droša vieta, kur glabāt savus bitcoins. Bitcoin wallet būs daudz labākus drošības līdzekļus nekā jūsu tipisks Bitcoin apmaiņu. Pat tad, ja izmanto maku, iesakām ievērojot šādiem punktiem:

  •       VIENMĒR iestatīt PIN, lai aizsargātu savu maku
  •       Pierakstiet 12-24 sēklu frāzi un uzglabāt to drošā vietā 
  •       Neglabājiet daudz bitcoins savā mobilajā maku, tikai aparatūras maki.

Palutiniet Bitcoin tāpat jūs ārstētu citus jūsu tipisks finanšu kontiem, zelts, un vairāk nekā vērtīgus aktīvus. Ja jums ir kādi komentāri vai jautājumi, justies brīvi atstāt tos komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Xapo apskats: 3 lietas, kas jāzina

Post Tacocoin

Kas ir Zen protokols? Novembra ICO analīze

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

No TREZOR līdz LastPASS: vislabākie parāda vadītāji 2017. Pārskatā

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

ICO analīzes decembris - NAGA pārskats

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

Pārskats: Coinmama - Vai tas ir 100% legit?

Post Tacocoin

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Post Tacocoin

Indacoin pārskats - vai tas ir Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Coinbase apskats: 6 strīdīgs jautājums, par kuru jāzina