Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?

Vairāk Bitcoin drošība = Mazāk elastīgums

Kad jūs apskatīt dažādas iespējas Bitcoin drošības drošāku metodes ir - jo mazāk elastību jūsu izvēlēto izdevumu jūsu monētas. Piemēram, uzglabātu jūsu monētas drošā papīra maku, kas tiek uzskatīts par diezgan droši ļauj tikai depozīta monētām. Ja vēlaties, lai izņemtu tos jums būs jāatrod Bitcoin klientu un eksportēt savas privātās atslēgas.

Kas ir TREZOR un kāpēc tas atšķiras?

Izveidojot TREZOR ir diezgan vienkāršs. Jūs hook up ierīci ar datoru, instalējiet "tiltu", kas ļauj TREZOR sazināties ar datoru un sekojiet instrukcijām.

Izvēloties PIN kodu

PIN kods tiks izmantots, lai noteiktu, ka esat faktiskais īpašnieks TREZOR katru reizi, kad jūs pievienojiet to datoram. Izveides procesā ir tas, ka tiek izmantota malkas cirtējs kombināciju gan TREZOR ierīci un datoru, lai pārliecinātos, ka tas būs diezgan damn grūti nozagt jums PIN. Tas būs lūgt noklikšķināt attiecīgos ciparus uz jūsu datora ekrāna, piemēram, šādi: Tikmēr displejs faktiskajiem datiem, ir redzams tikai jūsu TREZOR: Tādā veidā, pat tad, ja kāds ir monitoringa jūsu taustiņsitienus tie nevarēs zināt, ko jūsu PIN. Kad esat izveidot savu TREZOR pirmo reizi, jums būs jāievada jauno PIN divreiz. Ievērojiet, ka skaitļi redzams TREZOR maiņu starp ierakstiem.

Īsa atzīme nosaka TREZOR sēklas - Jūsu meistars privātā atslēga

Tālāk jums tiks piedāvāts pierakstīt savu atkopšanas sēklas. Jūsu sēklas ir saraksts ar slepeno vārdu kopu, ko jūs izmantojat, lai atgūtu savu naudu, ja jūs pazaudēsiet savu TREZOR. Ierīce parādīs sarakstu ar 12 vārdiem (vari izvēlēties vairāk papildu drošībai), kas jums būs nepieciešams pierakstīt. Šis saraksts būtu jāglabā drošā vietā, jo to var izmantot, lai atgūtu savu privātās atslēgas.

Jūs esat labi iet!

Kad pabeidzat iestatīšanu, jums būs nepieciešams, lai savienotu TREZOR uz jebkura datora un piekļuvi MyTREZOR.com - Tas ir klients par Bitcoin TREZOR. No turienes jūs varēsiet nosūtīt Bitcoins lai kurš jums patīk. Var TREZOR uzlauzta? Viens no lielas lietas par TREZOR ir tā, ka tur nav "lietotājvārds" vai "parole", lai savā kontā. Jūsu pilnvaras ir jūsu TREZOR ierīce. Tātad, ja kāds nesaņem fizisku piekļuvi manai ierīcei nav veids, kā viņš var piekļūt savam kontam. Bet, ja kāds varētu piekļūt manu ierīci? Kā par savu ļaunumu, kas?!? "Ļauno Maid" uzbrukums ir nosaukums, kas dots par uzbrukumu, kas tiek veikti fiziski (ne attāli) datorā, kas ir palicis bez uzraudzības. Uzbrucējs ir iespēja fiziski piekļūt datora vairākas reizes bez īpašnieka ziņas - tikai attēlu, kas jums bija māja istabene, kas bija ļauns :)

Par ārkārtas aizsardzībai - izveidot ieejas frāzi

Gadījumā, ja "Evil Maid", jūsu sēklu un privātās atslēgas ir risks. TREZOR ir atrisināt to, ļaujot jums pievienot papildu ieejas frāzi aizsardzību. Tas nozīmē, ka jūs atceraties frāzi, kas tiks izmantots, lai piekļūtu jūsu Bitcoins. Ieejas frāze nav jāraksta uz leju jebkurā vietā un ir jāiegaumē.

Kā par izspiešanu?

Kad visas lietas neizdodas, fizisks spēks var būt pēdējā lieta, kas tiks izmantoti, lai iegūtu piekļuvi jūsu Trezor, kas pazīstams arī kā "5 dolāra uzgriežņu atslēgas uzbrukums", kā paskaidrots šajā attēlā: Par šo scenāriju vari izmanto dažādus passphrases - katrai no šīm ved uz atšķirīgu daudzumu monētu. Tātad jums būs "atdot" mānekļus paroli ved uz nelielu summu monētas, vienlaikus saglabājot lielāko daļu jūsu monētas drošu.

Tātad ir TREZOR 100% pilna pierādījums droša?!?

Nē Nekas nav, bet tas ir tik tuvu, kā tas izpaužas. Pat jaunāko drošības plaisāt atrasts USB diskus neattiecas uz TREZOR. Viena lieta, ka TREZOR nevar aizsargāt jūs no ir pikšķerēšanas uzbrukumiem. Tas nozīmē, ka kāds var mēģināt nerrs jums, kam sūtāt Bitcoins no TREZOR uz nepareizu adresi. Tomēr tas nav ierīce traucējumi - tas ir vairāk par cilvēka darbības traucējumus. Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka persona, jūs sūtāt savu Bitcoins, ir, kas viņi saka, viņi ir (šeit ir mana pieredze ar pikšķerēšanu). Lai iegūtu detalizētu informāciju par iespējamiem TREZOR draudiem un to, kā tie tiek risināti atsaukties uz TREZOR drošības apdraudējumiem sectioninside viņu FAQ.

Papildu domas par TREZOR

Mana pieredze ar TREZOR bija ļoti patīkama. Iestatīšanas bija viegli, ierīce ir intuitīvs un drošības pasākumi, šķiet diezgan stabila. Es arī biju ļoti iespaidu ar uzņēmuma komandu, jo tie, šķiet, ir ļoti kvalificēti speciālisti šajā jomā Bitcoin drošību. Ikviens, kas ir nopietni par savu Bitcoins drošībai vajadzētu saņemt TREZOR. Mana vienīgā problēma ar TREZOR ir par to Bitcoin klientu. Es domāju, pieņemsim, ka uzņēmums iet no uzņēmējdarbības - kā es joprojām varēs nosūtīt savus Bitcoins ja klients ir nepamatots? Nu acīmredzot vairāki maki tur jau sāka strādāt pie TREZOR saderību. Piemēram, Electrum ir TREZOR pluginwhich ļauj jums baudīt TREZOR uzlaboto drošību ar Electrum s elastību.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Xapo apskats: 3 lietas, kas jāzina

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?

Post Tacocoin

BitPanda apskats - nopirkt Bitcoin ar Skrill, SEPA vai kredītkarti

Post Tacocoin

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?

Post Tacocoin

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

Ledger Nano S apskats - Vai šis Bitcoin maciņš ir labāks nekā TREZOR?