Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Coinomi apskats - mobilā maka vairākām kriptokultūrām

Coinomiis ar kriptonauda maku ar maiņas funkcionalitāti, kas pieejama Android un drīzumā būs pieejama arī iOS. Ne tikai Coinomi droša, bet tā ir vērsta uz privātumu, un ļauj gandrīz tūlītēju apmaiņu starp vairākiem dažādiem cryptocoins. Tā uzstādīšana ir vienkārša un izveidojot seifa aizņem tikai dažas minūtes, tā piedāvā Kripto entuziastiem lielisku veidu, kā uzglabāt un apmainīties kriptonauda.

Ar Coinomi, lietotāji var turēt un apmainīties Bitcoin, altcoins un žetonus, bez tikt galā ar kaitinošas KYC noteikumiem, jo ​​nav reģistrācijas procesu. Ar atbalstu 278 altcoinsand plānus turpmākai attīstībai, Coinomi ir viens no visspēcīgākajiem vairāku monētu maki tirgū. Kaut arī pastāv citi vairāku monētu maki, Coinomi nodrošina vislielāko ērtības, drošību un funkcijas, viss par lielisku cenu bezmaksas.

Coinomi nav open source

Lielākā daļa cilvēku, kas ir ieinteresēti kriptonauda dod priekšroku atklātā pirmkoda programmatūru, kā to vajadzētu. Coinomi bija daļa no atvērtā koda programmatūras kustība, kas ļauj ikvienam, lai pārskatītu savu kodu. Ar salīdzinošo pārskatīšanu, slēptās kods, ļaunprātīgu moduļiem vai varoņdarbiem būtu viegli identificējami. Tas nodrošina to, ka lietotājiem nav pakļautas nevienai slēpto ļaunprātīgu programmatūru, kas slepeni labumu Coinomi vai trešās personas.

Tomēr šķiet, ka aptuveni pirms gada Coinomi pārcēlās savu projektu par slēgtā koda. Tas nav teikt, ka viņu kods nav labi vai ļaunprātīga, bet tas nozīmē, ka jums nav iegūt tādu pašu summu, aizsardzības vai pārskatāmības, kā jūs darīt ar atvērto kodu.

Coinomi piedāvā nepārspējamas Privātums

Lielākais iemesls Coinomi lietotāju bāzi turpina paplašināties, ir saistīts ar pastiprinātu privātumu tie piedāvā ar savu pakalpojumu. Tā kā lielākā daļa cilvēku, kam pieder kriptonauda meklē privātumu pirmām kārtām, būtu zināms, ka Coinomi neapkopo jebkādu personīgu informāciju, un tas slēpj IP adresi tās lietotājiem, lai novērstu prying acis no apkopojot datus par tērēšanas paradumiem vai darījumiem.

Vienkārši runājot, Coinomi nesniedz informāciju par saviem lietotājiem uz valdībām vai trešajām personām, ir svarīgs apsvērums, lai gandrīz ikviens, kas iesaistīts šajā kriptonauda sfērā.

Numur viens bailes ikvienam ar kriptonauda makā ir, vai citi var viegli piekļūt. Ar Coinomi, indivīdi, kuri ir nesankcionētu piekļuvi tālruņa, tomēr nevarēja piekļūt līdzekļus tajā ietvertās, jo nepieciešama parole, lai veiktu apmaiņu vai izņemšanu no tirgus.

Bez tam, lietotāji tiek nodrošināti ar paroles atjaunošanas frāzi, ka tās var izmantot, lai atsākt savu maku citā ierīcē, ja tie notiek zaudēt savu tālruni. Jebkurā gadījumā, nav vājās ieraksta, ja uzbrucējs nav paroli vai paroles atjaunošanas frāzi.

Privātās atslēgas tiek saglabāti uz jūsu mobilo tālruni

Vēl viens kopīgs jautājums ir saistīts ar privātām atslēgām, precīzāk, kur privātās atslēgas uzglabāti? Saskaņā ar FAQ uz Coinomi mājas, privātās atslēgas palikt uz lietotāja ierīci, jo tas ir tālrunis balstītu lietojumprogrammu, un nevis uz Coinomi serveros, tāpēc hakeru Coinomi tieši ir veltīgi centieni, kas nav pielīdzināmi daudz.

Coinomi ir tas, kas ir pazīstams kā HD maku. Tas nozīmē, ka tad, kad jūs sākotnēji to iestatīt jūs saņemsiet atgūšanas sēklas, kas darbosies kā rezerves. Pārliecinieties, uzrakstīt to uz leju drošā, privātā vietā.

Kas notiek, ja es Lose My Phone - Vai My Monētas aizgājuši?

Telefoni ir tendence nonākt iznīcināta, nozaudēta vai nozagta. Ja tālrunis tiek nozagts, zaglis nevarēs pārvietot līdzekļus no Coinomi maks vai valūtas maiņas valūtu, ja vien tie ir parole. Jebkurā situācijā, Coinomi lietotāji var vienkārši pievienot savu maku uz citu tālruni, izmantojot atkopšanas sēklas.

Coinomi Ļauj Gandrīz Instant Exchange

Coinomi ir sadarbojas tieši ar ShapeShiftso apmainoties cryptos ātri un lidot ir vienkārša. Patiesi, ikviens, kurš nevēlas, lai risinātu ar tradicionālo apmaiņu un drošības apdraudējumiem, kas saistīti ar tiem, būtu jāapsver, izmantojot ShapeShift. Ar ShapeShift, apmainoties monētas tiešām ir tik vienkārši, kā krāna, krāna, kas noslēgts (jūs varat izlasīt mūsu Shapeshift atsauksmi šeit). Turklāt, Coinomi nav iekasēt papildu maksu, padarot to par vienu no vienkāršākais un ātrākais veids, kā apmaiņas cryptos.

Kādas monētas un žetonus var apmainīt Through The Coinomi App?

Kā minēts iepriekš, 278 cryptocurrencies pašlaik exchangedon Coinomi. Papildus Bitcoin (SEGWIT, USAF, un BIP148 tiek atbalstītas), altcoins, un ētera tokenscan arī apmainīt. Īsāk sakot, gandrīz jebkuru monētu vai žetona var pievienot Coinomi lai saglabātu acu, kas paredzēti jauniem papildinājumiem uz regulāri.

Coinomi ir lietotājam draudzīgs

Kā Kripto kļūst mainstream, lietotājdraudzīgumu, ir jābūt par jebkuru app, kas vēlas izcelties šajā nozarē. Coinomi ir skaists interfeiss, ka gandrīz ikviens varēs saprast. Ir tikai dažas iespējas, piemēram, valūtas monētas un pievienot vēl vienu monētu ar maku. Vienkārši noklikšķiniet, noklikšķiniet un ievadiet. Tajā brīdī, lietotāji ar jebkura līmeņa šifrēšanas pieredzes jāspēj apmainīties un ārā no monētas bez jebkādas piepūles. Īsāk sakot, komandrindas meistarība nav nepieciešams, lai izmantotu Coinomi.

Lejupielādē The Coinomi App

Coinomiis pieejamas Android tālruņu lietotājiem. Apple lietotāji ir sekojiet līdzi, jo iOS versija būs drīz.

Instalēšana Coinomi ir vienkārši:

  • Noklikšķiniet uz Izveidot jaunu maku.

  • Lietotāji tagad tiks iesniegts ar atgūšanas frāzi. Nokopējiet šo frāzi uz papīra, vai vēl labāk, vairāki gabali papīra un glabāt tos visus drošās vietās. Nedodiet šīs atgūšanas frāzi ikvienam, jo ​​tas ir galvenais galvenais, lai ievadītu Coinomi maku no jebkuras Android ierīces. Ar šo frāzi, ikviens varēs piekļūt saviem maku, pat tad, ja tie zaudē savu tālruni.

  • Pēc glābšanas paroles atjaunošanas frāzi, lietotājiem tiks piedāvāts to apstiprināt.
  • Tad, lietotājiem tiks piedāvāts ievadīt paroli. Tāpat kā ar jebkuru paroli, būt pārliecināti, lai izmantotu dažādus ciparu, burtu un simbolu, jo ilgāk, jo labāk. Kaut arī daudzi eksperti iesaka paroli vismaz 8 rakstzīmēm, pat vairs paroles ir daudz drošāka.
  • Tālāk, lietotāji tiks lūgts izvēlēties cryptocurrenciesthey vēlētos eksponēt savā makā.

  •  Pēc tam, lietotājiem ir jāpiekrīt juridiskā atruna
  • Tieši tā!

Šajā brīdī, lietotāji var brīvi tirgoties monētas, un ir pilnīga piekļuve savu maku. Viss process burtiski aizņem 3 minūtes.

Ko citi saka par Coinomi?

Saskaņā ar amatiem Reddit, Coinomi pārstāvji ir ļoti atsaucīgi, apgalvojot, ka tie ir "simtiem tūkstošu laimīgiem lietotāju", un ka viņi "ir pazīstamas jau kopš 2014. Gada, un neviens no viņu telefona bāzes maki ir uzlauzta vai citādi apdraudēta." Saskaņā lietotājiem, tas, šķiet, ir gadījums, jo tur nav daudz nesaku neko sliktu par viņu darbu.

Pašlaik Coinomi nepieņem fiat valūtām, debetkartes vai kredītkartes. Citiem vārdiem sakot, viņi nerīkojas kā Coinbase, kas ļauj lietotājiem, lai ievadītu kriptonauda telpu ar fiat. Tomēr visi atbalstītie cryptocurrencies var nosūtīt un saņemt, vienkāršojot bieži vien sarežģīts process saimniecības un tirdzniecības kriptonauda.

Svarīgs drošības Bažas paturēt prātā

Tāpat kā ar gandrīz jebkuru pieteikumu, galvenie punkti neveiksmes visi mīt ap cilvēka kļūdas. Tā Coinomi app ir veidota drošībai, kādi drošības apsvērumi būs atpūsties tieši lietotājiem:

  •  Nekad neizpaudiet paroli vai atkopšanas sēklas ikvienam.
  • Vienmēr atjauniniet uz jaunāko versiju Android, lietojot Coinomi lai piedāvātu visaugstāko drošības līmeni.
  • Glabājiet atkopšanas frāzi kādā drošā vietā, lai varētu piekļūt seifam vienalga, kas notiek.

Secinājums - liels mobilais maks izvēle

Lietotājs draudzīgums Coinomi maku, apvienojumā ar nepārspējamu drošību, ir viens gabals no puzzle, kad runa ir par sabiedrības pieņemšanu Bitcoin un altcoins. Tā kā jaunie lietotāji bieži vien nav apmierināti tirdzniecība uz tipisku apmaiņu ar numuriem lekt ap gan uzdot un pārdot pusi, tirdzniecības starpniecību Shapeshift vienkāršo procesu ārkārtīgi. Ikviens, pat pieredzējušiem lietotājiem, visticamāk redzēt labumu, izmantojot Coinomi maku.

Vienīgā problēma par Coinomi ir fakts, ka tā vairs nav open source. Tomēr ir daudz lielisku kabatas tur, ka nav open source, kā arī (piemēram Exodusand Jaxx).

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bītumbas pārskats - pirkt Bitcoin Korejā

Post Tacocoin

HitBTC pārskatīja: vai tā ir nākamā lielā birža?

Post Tacocoin

Krakenas apskats - vai šī Bitcoin apmaiņa ir ticama?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining apskats - tas nav tik izdevīgi, kā jūs domājat

Post Tacocoin

Bitclub tīkla pārskats un analīze

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

2017. gada labākie Bitcoin galdjektori - 4 maki (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Labākā Litecoin ieguves aparatūra - Antminer L3 Scrypt Miner apskats

Post Tacocoin

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Post Tacocoin

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor pārskatīja - vai tas ir drošs?