GreenAddress.it pārskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

GreenAddress.it pārskats

GreenAddress.it pārskats

Kad es sāku ar Bitcoin, tur bija ļoti maz izvēle seifa departamentā, bet šajās dienās ir tik daudz, tas var iegūt diezgan mulsinoši. Parasti es vienkārši ieteiktu maku iesācējiem, bet šie portfeļi tiek atjauninātas bieži vien šādu ieteikumu tikai īslaicīgi būtiska. Tātad, šeit būs cerams pirmais sērijā programmatūras seifu atsauksmes, sniedzot jums priekšstatu par to, ko dažādas Bitcoin maki piedāvāt, un palīdzēt jums izvēlēties vienu jums.

Šie pārskati neietver "punktus", bet gan ieteikumus. Katru maku jāpārskata šajā sērijā tiks pārskatīts, jo tas ir labs kaut kas vai kāds, nevis tāpēc, ka viņi ir "labākais" vai "sliktākā" vai kaut kur pa vidu.

Informācijas atklāšana: Es esmu iepazinies ar dibinātāja GreenAddress.it un ir izvietots viņam, bet apmeklē BitcoinTLV konferenci 2014. Tas ļāva man, lai iegūtu tuvāk apskatīt GA.it no viedokļa dibinātāja.

Platformas - Web, Desktop, Android, iOS

GreenAddress.it (vai GA.it īsu) ir viena no tām kabatas, kas ir vairāk nekā tikai app. Atverot GA.it maku, kā ar daudzām citām maki, jūs faktiski radot sēklas, ko var izmantot atkārtoti, un importēto jebkurā GA.it lietotnē (piemēram, uz jūsu tālruni, pārlūkprogrammas, aparatūras maku, utt). Ir pārlūkprogrammas versiju (ne instalēt nepieciešams, ir pieejama visām platformām), ar visām funkcijām, ja jūs neesat pārāk norūpējies par drošību. Taču, atverot maku pārlūkprogrammā tas brīdina jūs par labāko drošības praksi (kā labi maki vajadzētu), un ieteiks lejupielādēt lokāli instalēta lietotne Android, iOS vai darbvirsmā, izmantojot Chrome smilškaste paplašinājumi (atbalsta Windows, Mac un Linux). Desktop versija paredz, ka Chrome ir instalēta, bet neprasa faktiski izmantojot Chrome.

TL; DR

# 8211; GA.it aptver visas galvenās platformas ar lokāli instalēto lietotņu, kā arī piedāvā interneta versija. Tas ir pārrobežu platformu saderību manā grāmatā.

Privātās atslēgas - 2 no 2, neuzticams

GreenAddress ir izstrādāta ar nolūku piedāvāt risinājumu 0 apstiprinājuma darījumiem ar "zaļo" adreses nosūtīšanai. Tas nozīmē, ka jebkurš pakalpojums vai komersants, kas uzticas GreenAddress var būt pārliecināti, ka darījumi, kas nosūtīti caur GA.it nebūs dubultā iztērēts (un tātad rezerves jums gaida apstiprinājumu). Viņi to dara, padarot to maki izmantot 2 no 2 multisig, jūs turēt vienu taustiņu un GreenAddress.it turot otru taustiņu. GA.it nevar veikt darījumus, kas jums nav apstiprināt, jo jūs tur citu taustiņu.

Katru reizi, kad jūs veicat vai saņemt darījumu, GA.it nosūtīsim jums nTimeLock-ed parakstīti darījumi ļaujot atgūt savu naudu, pat tad, ja GA.it pēkšņi pazūd, izmantojot atvērtā pirmkoda rīku, ko sauc Maiga. Tas padara seifa nedrošs (paldies, piekāpība) tomēr, ja GreenAddress.it kādreiz tas pazudīs tas prasītu mazliet iesaisti.

GA.it ļauj izveidot 2 no 3 multisig kontus, kas ļauj turēt 2 atslēgām. Tas nozīmē, ka GA.it nevar nodrošināt 0 apstiprinājuma darījumu drošību, bet tas arī ļauj jums ir pilnīga kontrole bez nTimeLock ed darījumiem un to instrumentu (izmantojot electrum), un padara maku pilnīgi nedrošs. GA.it nodrošina soli pa solim vadlīnijas, kā tieši, lai atgūtu savu maku katrai metodei.

TL; DR

# 8211; Jūs turēt privāto atslēgu un GA.it pieder privāto atslēgu, bet tas ir nedrošs. Tāpat iespējams turēt 2 no 3 privātās atslēgas.

Lietotāju pieredze un līdzekļi

GA.it ir pilnībā Featured ar visu jūs gaidījāt no maku. Pamata funkcijas ietver:

  • Mnemonisks sēklas (vienkārši pierakstīt backup)
  • PIN drošības
  • Divu faktoru autentifikācija (izmantojot e-pasta, Authenticator, SMS vai telefons)
  • Automātiskā tulkošana vietējā valūtā un decimālo denominācijas (BTC, mBTC, biti, uc)
  • Atsevišķa uzskaite (kas ļauj jums izmantot atsevišķus "kontiem", kas atrodas pašā maku)
  • Svītrkodi sūtīšanai / saņemšanai, kā arī importu / eksportu

Papildu funkcijas (daudzi ir Pateicoties 2 no 2 multisig modelis):

  • Uzstādīt tēriņu ierobežojumus: tas ļauj tērēt līdz robežai, pirms prasa divu faktoru autentifikāciju
  • Savienot ar sociālo tīklu kontiem: tas ļauj citiem, lai nosūtītu jums naudu, bez nepieciešamības, lai dalītos Bitcoin adreses, kā arī aktivizēt "skatīties tikai" režīmā, izmantojot šos kontus
  • Maksājuma URL: tas ļauj jums izveidot saiti, kas var radīt kādu Bitcoin adresi no jūsu maku; Tas ir ļoti noderīgi, lai saņemtu padomus vai maksājumus, bez nepieciešamības manuāli dalīties Bitcoin adreses
  • Instant darījuma apstiprinājums (pieejams tikai palīgdienestu un tirgotājiem)

Ciktāl UX, man ir jāatzīst, ka GA.it ir nedaudz vāja šajā frontē, salīdzinot ar citām maki. Dažreiz tā jūtas kā tad, ja tie piedāvā pārāk daudz funkcijas. Makam nav spēcīgu sajūtu estētiku un komfortu. Par visām platformām maki ir faktiski tāds pats pamats, un, kad jūs pārvietot no vienas platformas uz otru tā uzskata, tāpat tajā pašā precīzu maku. Vienīgais izņēmums ir "Lite" versija Android trāpīgi nosaukts GreenBits, kas faktiski izskatās kā pareizi mobilo maku. Tas nav visas funkcijas (kas joprojām var viegli piekļūt ar "pilno" versiju), bet tas tiešām ir daudz ērtāk mobilo lietošanai un jūtas labi.

Man ir tikai viens mazs satvēriens ar UX, un ka, ja jums nav pietiekami daudz naudas, lai maksas seifā nav jums palīdzēt - tas vienkārši saka "nav pietiekami daudz līdzekļu". Lielākā daļa maki jautās, vai vēlaties nosūtīt nedaudz mazāk, lai padarītu telpu par maksu à la micēlija un pat BC.info. Tas var būt maza lieta, bet es atrast šos UX sīkumi veidu ir svarīgi - tik daudzas daudzas reizes es gribēju, lai nosūtītu atlikušo izmaiņu manā GA.it maku, un man nācās uzminēt, cik daudz atstāt par maksu.

TL; DR

# 8211; Viens no visvairāk pilnībā Featured maki tur, ja paskatās apkārt, jūs, iespējams, atrast vairāk, nekā jūs domāja, jūs meklējat ar maku. Jūtas kā pilna laika programmētāju uzcelta lietotni tikai ar nepilna laika dizainers.

Kopsavilkums

Es domāju, ka šis maku piedāvā labas īpašības, labu drošības un nedaudz vāju lietotāja pieredzi. Ja jūs meklējat, kur saglabāt lielāko daļu savu "karsto" monētām (tām nav saldētavu) Es vispār ieteiktu GA.it. Ja jūs esat paranoiķis veidu un jūs meklējat pilnīgu un izdvest trustlessness jūs varat izmantot 2 no 3 kontus un joprojām saņemt lielāko daļu funkciju, tomēr jūs varat apsvērt citas maciņus (iespējams ar spēcīgu multisig drošību). Es parasti neiesakām šo seifu iesācējiem, jo ​​dizaina aspektu un cik daudz laika un pūles, kas tai nepieciešama, lai atvērtu maku (30 sekundes, nevis 5 sekundēm citiem vienkāršiem maki), kā arī tāpēc, ka iesācējiem nav nepieciešama, vai vēlas visas šīs funkcijas. Tomēr kombinācija funkcijas un mobilā versija maku padara šo maku viens no maniem personas favorites.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bitcoin pret Ethereum: kriptokultivācijas salīdzinājums

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

Post Tacocoin

CryptoSteel apskats (uzdeva to uz leju, skrēja pār to un sita to uz zemes)

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

ICO analīzes decembris - NAGA pārskats

Post Tacocoin

Biceed pārskats - Plug & Play pilns Bitcoin Node

Post Tacocoin

Šeit ir uzvarētāji 2018. gada labākajai Bitcoin aparatūras maku

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Post Tacocoin

Iesācēju rokasgrāmata par labākajiem VPN pakalpojumiem 2016. gadā

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

Binants apskats: vai tā ir legit kriptvūžu apmaiņa?