Jaxx maka pārskats - All-around Bitcoin maku | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Jaxx maka pārskats - All-around Bitcoin maku

Jaxx maka pārskats - All-around Bitcoin maku

IMPORTNAT: 10. Jūnijā 2017. Gadā drošības bug tika ziņots par Jaxx. Jaxx laika tika paziņots par to tomēr nav īstenojušas noteikt vēl. Iesaku izvairīties Jaxxuntil tas tiek izskatīts.

Es nesen pārskatīja labākos Ethereum maciņus aroundand nāca pāri Jaxx- neatkarīgu Bitcoin maku, kas ir pieejami lielākajai daļai ierīču (Windows, Apple un Linux desktop, Android un iOS mobilajām ierīcēm un planšetdatoriem, un Google Chrome un Firefox paplašinājumiem).

Šodien es vēlētos veikt dziļāku apskatīt Jaxx un redzēt, kā tas izskatās salīdzinājumā ar citām veiksmīgu darbvirsmas maki. Par šo pārskatīšanu es lejupielādēt Mac OS darbvirsmas versiju un iOS versiju.

Spoiler alert - Es biju diezgan pārsteigts.

Dizains ir liels, lietotāja interfeiss ir pārsteidzošs

Pirmā lieta, ko es esmu ievērojis par Jaxx ir dizains. Makam izmanto skaistas, minimālisma melns ekrāni, kas apvieno vienkāršību lietotājam. Tomēr tas nav tas, ko saņēmu mani pārdeva par maku. Kāds bija patiesi pārsteidzošs, manuprāt, bija vienkāršs interfeiss.

Pat ja jūs esat pilnīgs Newbie jūs, iespējams, izdodas izmantot Jaxx bez daudz nepatikšanas. Uzstādīšana ir diezgan vienkārša, un turpinās izmantošana ir ierobežota līdz pamatiem, piemēram, "sūtīt" / "saņemt", un mainot valūtas veidu.

Ar Bitcoin un cryptocurrencies ir tāds tehnisks temats mums tiešām ir nepieciešams šāda veida produktiem, kas nav skandāla lietotājam prom.

Tomēr fakts, ka interfeiss ir minimāla, nenozīmē, ka Jaxx nav piegādāt lietotājam uzlabotas funkcijas. Kad jūs noklikšķiniet uz "izvēlnes" pogas (augšā pa labi), jūs saņemsiet visu veida uzlabotas funkcijas, tostarp:

  • Pievienošana / noņemšana atšķirīgas valūtas atbalsts
  • Izmantojot dažādas valūtas kursus
  • Izveidojot darījuma maksu lielumu, lai ātrāk / lēnāku apstiprinājumi (skatiet attēlu zemāk)
  • Parādīšana privāto atslēgu seifa
  • Maka rezerves
  • Importēšana līdzekļus no papīra maku
  • Drošības PIN iestatīšana

Šīs iespējas, iespējams aptver lielāko daļu, ja ne visi, funkcijas es parasti meklēt kādā maku. Turklāt katrs iezīme nāk ar nelielu rīka padoms, kas izskaidro vairāk par to, lai jums nav jādodas meklēt tīmeklī paskaidrojumiem.

Altcoin atbalsts pieejams vairumam lielāko monētām

Jaxx ir ne tikai Bitcoin maku, bet arī atbalstīt daudz citiem galvenajiem altcoins skaitā: Ethereum (PNL un uc), Dash, pareģot (REP), Litecoin (LTC), Zcash (ZEC) un RSK.

Pievienojot vai noņemot valūtas aizņem tikai divi klikšķi - Iet uz "menu" -> "kabatas", un izvēlēties, kuru valūtas vēlaties būt uz jūsu Jaxx maku.

ShapeShift integrācija ir spēle mainītājs

Viens no vairāk svarīgas funkcijas Jaxx ir tas nav pieejams citās makā ir celtas integrāciju ar ShapeShift. ShapeShiftis apmaiņas servisu, lai pārveidotu starp blockchain žetonu un monētas. ShapeShift ir integrēta tieši Jaxx, lai varētu lietotnē konversijas starp visiem valūtām Jaxx atbalsta. Lūk, viena minūte skaidrojums par to, kā ShapeShift darbojas:

Tas nozīmē, ka jūs varat apmainīt Bitcoin uz ETH, piemēram, no iekšienes app. Lai to izdarītu, vienkārši noklikšķiniet lapsu ikonas ietvaros app (skatīt zemāk), un izlemt, ko un cik daudz jūs vēlaties, lai apmainītos.

Daži papildu domas par Jaxx

Viens no ēnas Jaxx ir tā, ka tas nav open source. Tomēr izstrādātāji padarīja pirmkodu brīvi pieejams ikvienam, kurš vēlas, lai pārskatītu to par maku mājaslapā. Atbalsts maku tiek veikta, izmantojot biļešu sistēmu, un ir stabila FAQ pagein lai risinātu jautājumus par savu.

Esmu arī mēģinājis meklēt atsauksmēm internetā par Jaxx. Es tomēr konstatētas vairākas peoplewho bija issueswith seifā pagātnē. Tomēr es nevarēju atrast neko negatīvu no pēdējo 3 mēnešu laikā. Es arī atklāju dažas diezgan pozitīvs reviewsabout maku, tāpēc es domāju, ka tas ir personīgā lieta.

Ja jūs izmantojat Jaxx?

Es jau iepriekš jāpārskata Mozus, liels desktop maku manuprāt, un man jāsaka, ka es domāju, ka Mozus ir atradis savu spēli. Jaxx ir pārsteidzošs gabals programmatūru, un atšķirībā no Mozus tā ir pieejama visā kuģa mobilo un darbvirsmas līdzīgi.

Tas nozīmē, ka uzņēmums joprojām ir jauns (tikai pusotru gadu vecs es domāju). Pievienojiet to, ka Jaxx ir karstā maku, un jūs nākt pie secinājuma, ka tas nav gudrs, lai saglabātu lielu daudzumu monētu par to. Tas ne vienmēr ir kaut ko darīt ar Jaxx, tas ir tikai pamata drošības līdzeklis - nekad turēt lielu daudzumu monētu karstā maku. Par lielām summām vienmēr izmantot aparatūras maku (ti TREZOR, Ledger), bet par mazāku "ikdienas" summas Jaxxis lieliska izvēle manā grāmatā.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Bittrex pārskats - viens kritisks jautājums, par kuru jāzina

Post Tacocoin

Pārskats: Paxful pret vietējiem bitkīniem

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

Xapo apskats: 3 lietas, kas jāzina

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?

Post Tacocoin

Ikonu labākie Bitcoin maki (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

Post Tacocoin

Vai meklējat Bitcoin Alternative? Šeit ir 6 monētas, kas jāņem vērā

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Post Tacocoin

Virwox apskats: vai tas ir Legit vai Scam?