KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

KeepKey pret TREZOR - Bitcoin aparatūras maka pārskats

Pagājušajā gadā, vai tāpēc es esmu gotten pārskatīt divus Bitcoin aparatūras maciņus - TREZORand Ledger. Esmu arī saskaņota viņiem doties headand salīdzinot atšķirības, bet šodien jauns konkurents ir ienāca arēnā.

KeepKeyis jaunāko šifrēšanas aparatūras maku. Un es saku Kripto aparatūras maku un nevis Bitcoin aparatūras maku, jo acīmredzot KeepKey atbalsta Bitcoin, Testnet, Litecoin, Namecoin, dogecoin un Dash (lai gan šobrīd Chrome interfeiss atbalsta tikai Bitcoin).

Jūs varat skatīties pilnu video intro par Keepkey šeit.

Izsaiņošana skaistu dizainu

Pirmā lieta, jūs ievērosiet, kad jūs saņemsiet KeepKey, cik aizraujoša viss izsaiņošana process ir. Jūs varat pateikt, ka daudz domāja laida iepakojuma un produktu dizainu. Kaste nāk ar KeepKey zīmogu, kas liecina, ka neviens nav atvēris to pirms jums, kas norāda, ka ierīce ir droša.

Salīdzinot šo TREZORor Ledger'spackaging automātiski liekas, ka tu esi citā līgā tā runāt. No kastes saturs ietver KeepKey aparatūras maku, USB kabeli, lai savienotu KeepKey maku ar datoru, karti rakstīt savu atkopšanas teikumu par to un jauku ādas gadījumā, lai saglabātu šo karti.

Iesākumam ir vienkārša un viegli

Tāpat kā citas aparatūras maki tas nav nepieciešams daudz, lai sāktu ar KeepKey, jums būs nepieciešams, lai lejupielādētu divus hroma iesniegumus (viens radīt maku un vienu savienojumam KeepKey caur Chrome), un jūs labi iet.

Tas var izklausīties muļķīgi, bet KeepKey ir gluds dizains un atdzesē digitālās animācijas padara pieredzi, izmantojot to justies tik daudz labāk nekā citas aparatūras maki. Ierīce pati arī jūtas daudz izturīgāks.

Pat ja jūs nevarēsiet staigāt apkārt ar to ērti kabatā, piemēram TREZOR vai virsgrāmatu, jums ir nepieciešams atcerēties, ka tas ir aparatūras maku, kas tiek izmantota, lai uzglabātu lielu daudzumu Bitcoin - tad kāpēc jūs vēlaties, lai staigāt apkārt ar to pirmajā vietā.

Ierīce izmanto to pašu 2. Ekrāna aizsardzību, TREZOR izmanto, kas padara to drošāku uz klaviatūras spiegošanu. Chrome maku Lietotāja saskarne ir vienkārša un intuitīva.

Lūk video guide par to, kā iestatīt Keepkey.

KeepKey funkcijas visas "standarta" Bitcoin aparatūras maka funkcijām, piemēram, programmaparatūras atjauninājumiem, ne OS savietojamības prasību, ziņu parakstīšanas, iekārtu atjaunošanai un vairāk. FAQ pageof maku diezgan daudz aptver visas funkcijas, un arī šobrīd ir noteikts, ka KeepKey ir saderīgs ar TREZOR v1.3.3.

Bet katram produktam ir savas ēnas

KeepKey šķiet diezgan ciets produkts, tomēr kā netehnisku lietotājiem man nebūs, izmantojot tikai vēl. Iemesls ir tāds, ka KeepKey kā uzņēmumam nav nopelnījis pietiekami daudz "reputācijas punktu", manuprāt. Šobrīd es personīgi izmantot TREZORas manu aparatūras maku, un tas ir galvenokārt tāpēc, ka viņi ir gotten tik pozitīvas atsauksmes veido Bitcoin kopienai. Arī es zinu cilvēkus, kas vada uzņēmumu, un uzticas tiem.

Kā cilvēks, kurš ir ne-tehniskā un nevar rakt dziļi utains graudaini, tas ir svarīgi, lai man, lai redzētu, ka gudrākais cilvēki telpā apstiprina produktu.

Protams KeepKey ir atvērtā koda, un ikviens, kurš vēlas, var izlasīt kodu, bet man nav īsti zināt, kā lasīt open source kodu un es šaubos, ka daudzi cilvēki ir faktiski izgājušas cauri. Tātad šobrīd es būs gaida, lai redzētu, kā sabiedrība reaģē uz sabiedrībai pirms nodot savu Bitcoins uz KeepKey maku.

Pēdējais, bet ne mazāk svarīgi, KeepKey cena izmanto, lai būtu vairāk nekā 2x TREZOR cenā, un vairāk nekā 7x Ledger cenu. Kad tas tikko iznāca tā cena ir 239 $ tomēr nesen tagad cena ir samazinājusies līdz 99 $. Tāpēc tagad Keepkey ir patiešām ļoti laba alternatīva TREZOR vai Ledger.

KeepKey var iegādāties, izmantojot uzņēmuma websitewith Bitcoin / Paypal vai caur Amazon.

Secinājums - Lielisks produkts par lielisku cenu

Puiši pie KeepKey paveica lielisku darbu ar izveidojot skaisti izstrādāti, lietotājam draudzīgu Bitcoin aparatūras maku. Ja jums nav prātā lielumu produktu, tas ir foršs produkts pieder. Personīgi, es esmu gatavojas gaidīt kādu laiku ilgāk, līdz brīdim, kad es sāktu nodot savus Bitcoins uz KeepKey, bet tam nav nekāda sakara ar pašu produktu, tas ir vairāk reputācijas lieta.

Ja jums jau pieder KeepKey vai citu aparatūru maku, es labprāt dzirdēt jūsu pieredzi ar to, vai atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

CEX.IO 2017 pārskats - kāpēc Reddit lietotāji sūdzas par šo Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Antminer T9 pret Antminer S9 - Kas ir labākais Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Bitcoin Trader pārskats - Vai ir iespējama 20% ikmēneša ROI?

Post Tacocoin

Labākais Bitcoin maciņš 2014. gadam - Blockchain pret MyCelium pret Coinabse

Post Tacocoin

TREZOR pret LEDGER - Hands On Hardware Wallets pārskats

Post Tacocoin

Bitstamp apskats: vai tā ir lētākais Exchange, lai nopirktu Bitcoin?

Post Tacocoin

Dāviniet Bitcoin dāvanu Ziemsvētki - Bitcoin dāvanu idejas

Post Tacocoin

Pārskatīti Labākie Bitcoin Reklāmas tīkli

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading pārskats

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Bitfinex pārskats: pasaules lielākā apmaiņa pēc apjoma

Post Tacocoin

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu