Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Norēķinu galerija, kuru pārbaudīja 80 reddit lietotāji (bez reklāmas koda)

Aptuveni pirms 2 mēnešiem es darīju salīdzinājumu starp TREZOR un Ledger maku. Pēc tam, izmantojot manu ledgerfor brīdi es domāju, ka es gribētu meklēt citus tiešsaistes pārskatus pēc Bitcoiners kas arī pieder ierīci. Es devos caur vairākām Reddit ziņas un BitcoinTalk pavedieni, šeit ir tas, ko es atradu.

Reddit lietotāji, šķiet, lai dotu daudz mīlestības pret Ledger

Ņemot teica, ka izpilddirektors Ledger komentēja salīdzinājuma pastu, norādot:

Mūsu nākamais produkts būs pievienot NFC / BLE (bluetooth) saderību, un iezīme iegulto ekrānu / tastatūru, ar kredītkartes izmēra formas faktors. Pēc tam mēs sasniegtu maksimālu drošību ar kopējā izmantošanas visuresamību (pirmie prototipi tiks prezentēts MWC Barselonā šī gada marts).

Tālāk es atradu ziņu par Bitcoin Magazine pārskatīšanu Ledger. Viedokļi pamatā tika sadalīti, bet viens lietotājs nozvejotas manu uzmanību, jo viņš ir būtībā tikai viens pieder gan TREZOR un Ledger, tajā pašā laikā. Viņš saka:

Man ir izmantoti micēlija. Man pieder trīs Trezors un trīs HW1 un divas virsgrāmatā maku nano. Pēc daudz eksperimentu manu personīgai lietošanai esmu izvēlējies doties Greenbits ar virsgrāmatu vai HW1. Jo IMHO tie ir rentablāki praktisks risinājums, tiesības tagad, jo man ir nepieciešams, lai pavadīt savu bitcoins ar manu telefonu visur es (protams, parasti es paturēt manu virsgrāmata seifā). Es gribētu šo risinājumu papīra maka / micēliju, jo es nevēlos, lai risinātu ar dažāda lieluma papīra kabatas tikt galā ar pārmaiņām.

Bitcoin Magazine raksts ir ļoti pozitīvi par savu pieredzi ar Ledger.

No otrā ekrāna Ledger trūkums joprojām ir problēma.

Visplašākais pavediens par diviem aparatūras maki bija tikai vienkāršs jautājums - TREZOR vs modulī, kuru tu izvēlētos?

Atkal debatēs rosināt par to, ka TREZOR ir ekrānu, bet Ledger var savienot pārī ar savu smartphonein lai sniegtu 2 faktoru autentifikāciju (pieejams tikai Android brīdī). Tas joprojām nav atlaist jums inicializēšanas Ledger par 100% drošu datora (cik es saprotu). Šī ziņa iet tālāk un tālāk, un kļūst ļoti "sapīcis" kādā brīdī. Vispārējais sajūta ir tas, ka joprojām nav skaidrs uzvarētājs.

Pastāv bažas, ka tiek izvirzīti attiecībā uz drošību Ledger var piedāvāt bez otrā ekrāna, piemēram TREZOR bet, manuprāt, tie ir būtiski tikai ārkārtējos gadījumos. Lūk īss video ar Ledger par to, kā uzstādīt ierīci.

Kopsavilkums un promo kodu

Es varu teikt no savas pieredzes, ka Ledgeris lielisku produktu. Tā ir pieejama, labi izstrādāts un šķiet, ka lielākā daļa no tiešsaistes kopienā piekrīt, ka, lai gan tas nav tik droši kā TREZOR tas ir pietiekami drošs, lai viņu vajadzībām. Cerams jaunie grāmatās būs patiešām iezīme iebūvēts ekrāns, kas padara tos vēl labāks produkts.

Esmu sazinājies Ledger par kļūst daži promo kodus, kas mūsu lasītājiem, bet brīdī, kad tie netiek piegādāt jebkuru, ja kaut kas mainās es būšu pārliecināts, lai atjauninātu jums. Pārliecinieties, lai abonētu 99Bitcoins, lai jūs netiks garām atjauninājumus.

Vai jums pieder maku Ledger? Ja tā, es gribētu dzirdēt jūsu atsauksmes par to, kā arī komentāru sadaļā zemāk.

Saistītās ziņas


Post Tacocoin

Electrum Wallet pārskatīts: personiskie un Reddit pārskati

Post Tacocoin

Kalnrūpniecība pret Bitcoin pirkšanu - kur tev būs $ 10k?

Post Tacocoin

Bitcoin krāns WordPress spraudnis ar 99bitcoīniem

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot pārskats - objektīvi, 100% reālie dati

Post Tacocoin

Mans BTCJam Investīcijas vienkārši aizgāja krūtis

Post Tacocoin

Bitbay pārskatīts: pērkot Bitcoin Polijā

Post Tacocoin

EToro Cryptofund apskats: investīcijas Bitcoin, Ethereum un vairāk

Post Tacocoin

7 Bitcoin Debetkartes Salīdzinātas un pārskatītas (2018)

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet pārskats - tas patiešām ir jauks seifs

Post Tacocoin

Coinbase pret Circle - mēģināts abas ar $ 500 šeit ir tas, ko es atradu

Post Tacocoin

Dvīņu Bitcoin Exchange pārskats

Post Tacocoin

MinerGate apskats: vai tā ir Legit Mining operācija?